Problem sa Quickoffice-om

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
PeeT
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 11. Dec 2007. 19:23
:: HTC Sensation
Lokacija: Leskovac

Problem sa Quickoffice-om

Post od PeeT »

Nasao sam slucajno na Net-u neku nadogradnju za Quickoffic-e ali mi je stvorila samo probleme , Imam Nokiu 6120 (Symbian 9.2) koja ima Integrisani Quickoffice viewer - koji je sastavni deo firmware-a i koji ne moze da se ukloni, ja sam hteo da instaliram noviju i punu verziju koja ima i mogucnost editovanja dokumenata, i tu je nastao problem, instalirao sam verziju 4.0.19.2, i kada sam pokusao da otvorim neki excell dokument izslo mi je "You do not have license for this feature, purchase to continue" , e sad posto ja ne zelim da placam za to (20E) hocu da znam kako da vratim na staro, nemogu da uklonim aplikaciju, kada pokusam remove - izadje mi "removing failed" a takodje nema je na listi u Application Manager-u pa da tu pokusam da je uklonim. Da problem bude jos veci, skinuo sam jos neke verzije i pokusao da instaliram ali nije pomoglo (instaliraju se ali prijavljuju gresku) a free space u memoriji telefona mi je zbog tih instalacija ostao samo na par megabajta a imao sam 10MB slobodnog prostora u memoriji telefona, Sta da se radi?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

PeeT, hard reset (kod je *#7370# ) ce sve vratiti na pocetno stanje. Ne zaboravi da prethodno bekapujes imenik, poruke itd.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

PeeT
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 11. Dec 2007. 19:23
:: HTC Sensation
Lokacija: Leskovac

Post od PeeT »

Zar ne postoji drugi nacin, nesvidja mi se ta ideja jer ce mi tako obrisati i sve druge programe koje imam instalirane i resetovati sva podesavanja, ne potoji neki uninstall manager za symbian, a i oni stvarno su stoka , instaliras nesto a da posle nemozes da ga uninstaliras evo sta oni kazu: http://support.quickoffice.com/index.ph ... gconfirm=1, znaci onaj ko se zezne i instalira program mora posle da resetuje teefon bzvz

bobanic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 16:31

Post od bobanic »

da li postoji nacin da se ukloni integrisani quickoffice iz tel. ovde o tome nije bilo pitanja ali bio bih zahvalan ako neko to moze da mi odgovori.(ako je to uopste moguce).

jazz
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 14:06
:: S7 Edge

Post od jazz »

bobanic, koliko mi se čini, nije moguće deinstalirati QuickOffice, baš zato što je integrisan u sw.

nebabgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 25. Jan 2010. 19:45
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od nebabgd »

predpostavljam da postoji migucost da se sam falj "obrise" pomocu xplorera, ponavljam samo predpostavljam, jer na nokiji 5800 QuckOffice koji sam instalirao, zauzeo mi je poprilicno RAM-a pa sam ga deinstalirao, i ostavio na mc. posto sam shvatio da mi uopste nije neophodan a ako se ukaze potreba u svakom trenutku mogu ponovo da ga inst. sa memorijske kartice..

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Hteo sam i ja da isprobam svu mogucnost QuickOffice ali kad sam ga instalirao i video da mi je smanjio i ram i memoriju telefona i da nista novo ne donosi u odnosu na OfficeSuitte hteo sam da ga uklonim kad ono nemoze jer se nadogradio na onaj nokijin.Nisam mogao ni pomocu xsplorera,nalazio je on neke delove pod tim nazivom to kad obrisem ono se posle ponovo pojavi.Kad sam video da mi nema druge resetovao sam sa onom kombinacijom sa tri tastera i telefon prazan,memorija se podigla na 66 mgb.znatno se ubrzao.Zato savet onome ko hoce da da koristi ovu app... mora da zna da bez reseta je nemozse ukloniti.
Svo ovo maltretiranje je herojski izdrzao
8) N79 8)

salezinjo
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Ned, 28. Feb 2010. 20:17

Post od salezinjo »

Ja imam duze vreme QuickOffice Premier 6 i nemam nikakvih problema sa njim, super radi i nisam primetio da mi puno jede memoriju.

Zaključana tema