VoIP/SIP za E60 i E61

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
supersonic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 27. Maj 2007. 18:00
Lokacija: Herceg Novi
Kontakt:

Post od supersonic »

Čekajte ljudi, ja vas nisam ništa razumeo.

Da li postoji program koji koristi internet konekciju kao sredstvo naplate.Znači Voice over IP ?
DA se ne plaća ništa.


Upalim program, povežem se na internet, nazovem nekoga i to je to.


Ima li to ?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Naravno da ima, gomila programa i setovanja: Voipcheap, Truphone, Siphone, Palringo... Mislimd a sam do sada naisao na oko 30-ak programa.
Naravno, uvek postoji ono ALI koje devojci srecu kvari. U ovom slucaju to znachi sledece: pozivi ti jesu besplatni ako i onaj koga zoves ima isti program, i povezan je sa njim na net. Ukoliko ga zoves na broj fona, e onda su stvari malo drugacije: placas neku cenu razgovora. Otprilike svi sajtovi zastupnici ovih programa imaju relativno ujednacene cene zvanja. Uostalom, idi pa vidi...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

ilkebgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Sub, 06. Dec 2008. 05:42

Post od ilkebgd »

Posto sa truphone-a moze da se poziva google talk to sam isprobao i radi :D ali i obrnuto svuda pise da moze, medjutim meni nece da radi, znaci kad pozovem svoj broj sa google talk-a meni mobilni ne zvoni, uopste ne registruje poziv, a proveravao sam podesavanja telefona i deluje da je sve ok... 8) osim toga truphone mi je poslao podesavanja koja sam sacuvao... :unsure:

Ako bih uzeo postpaid 066 karticu sa besplatnih 66 MB za prenos podataka mesecno interesuje me koliko bih mogao da razgovaram minuta voipom preko 3G-a u okviru tih 66 MB, naravno priblizno?
Samsung SGH I780 (Win Mobile 6 Pro) + LG Kp100 Ruby

Odgovori