Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
DavaMO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2007. 11:54
:: S10 plus
:: S7 edge
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Post od DavaMO »

nakon potrage po raznim stranicama i po internetu trazeci neke pametne stvarcice za N80 reko registrirat cu se i ovdje i kontam sad cu skinut ovih par stvarcica...
al gdje? :unsure: :unsure:

nitko ne stavlja download linkove? jel sad trebam trazit ovaj software negdje ili sta...
:uhuh: :unsure: :?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

DavaMO, ovde je zabranjeno postavljanje linkova ka bilo kakvim piratskim sadržajima. Za softver se snalazi kako ko zna i ume. Proveri PP...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Palringo, novi besplatan program za PTT. Nisam jos uspeo da isprobam, cekam jos nekoga da savatam da vidim kako radi. www.palringo.com
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Izasla nova verzija Psiloc Font Magnifiera. Za korisnike E50, ovo je odlicna vest, jer ce sada moci nesto i da procitaju sa svojih ekrana :) Malo pregledajte sajtove koje vode "bacuske" i nacicete sve sto vas interesuje.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

miodrage, ne radi baš najbolje na E50 ni ta najnovija verzija Psiloc Font Magnifiera 1.22...posle restarta fona, da bi se primenilo povećanje fonta, aplikaciju ponovo nije moguće pokrenuti, jer stalno prijavljuje system error...A postoji mogućnost instalacije fontova i mislim da je to bolje rešenje... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Bizmark
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Ned, 01. Jul 2007. 10:08

Post od Bizmark »

Sto se tice od nabrojanih aplikacija moram priznati da vecinu imam fabricki instalirano,jedino sam morao instarirati Y Browser jer navika na starijim symbianima da koristim FExplore morala je biti zamenjena ovim y browserom i ako je fexplorer mnogo bolji,ono sto smatram da se jos mora instalirati a to je neka dobra i lepa thema jer su fabricke theme uzasno ruzne i glupe.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Bizmark, pogledaj X-Plore, i ja sam u pocetku koristio Y-Browser, ali sam presao na X-Plore i mogu ti reci da je odlican. A ima i FExplorer 1.16beta verzija koju moras sam da signujes da bi instalirao. Ja sam odradio signing, ali nisam uspeo da install.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

X-Plore i Active File, mada je ovaj drugi prilično funkcionalniji jer ima dva panela, iako je nešto sporiji kada treba da izlista folder sa dosta fajlova. FExplorer za OS9 je još uvek prilično osakaćen, meni na N91 recimo uopšte ne prikazuje Inbox. Y-Browser i ne koristim više...

morris55
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 14:50

Post od morris55 »

jel postoji mozda novi psilocov program kao sto je svojevremeno bio total irremote?
hvala unaprijed
pozdrav

morris55
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 14:50

Post od morris55 »

E kako da nakon isteka trial perioda nastavim koristiti aplikaciju?jel moguce uopste?Ima opcija da kupim full verziju naravno.

Izmenio:gameforce:Na ovom sajtu je najstrože zabranjen warez i zahtev za istim!

srale7
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 16. Jun 2007. 14:15

Post od srale7 »

Imam jedno pitanje: moze li se koristiti gps bez modula?
Cuo sam da pomocu Smart2Go se moze. I to je navodno besplatna nokijina aplikacija? i ako radi, na koji točno modelima to funkionira? hvala

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Tacno, Smart2GO je aplikacija razvijena od strane Nokia-e, i potpuno je dz. Ali to podrazumeva samo pregled mapa sa ili bez GPS modula. Koliko ja znam, podrzavaju je svi S60 v3 telefoni, za druge zaista ne znam, niti sam se raspitivao. Ako zelis navigaciju, sa onim glasovnim navodjenjima i sl. to se vec naplacuje, i to mesecno, ili kvartalno. Mape nisu loshe, ali recimo ja sam primetio bug, a to je da ne postoji Novi Sad na mapi Srbije i Crne Gore (?!?!?) :uhuh: :dry: :blinky: :o :wacko:
Realno, mislim da je TomTom daleko superiorniji i bolji program, i sto je najbolje "besplatan je" (crack). :D :D :wink: :D :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Da li apliakacija RotateMe radi samo na modelima N80 i N73, jer tako piše na sajtu? Da li postoji ova aplikacija i za s60 v2?

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Vincent, postoji nešto slično za s601 v2... :wink:

The Ultimate Cypher Vista v1.0 (beta)
Slika
"...Are r bored of same kind of mobile theme?? do you want to use your mobile phone in the way u use your pc?? are you tired of vertical user interface of the mobile?? are you needing some cool icons and menu in your theme??
if one or more answer of the above question is yes then the the wait is over.Cypher-Vista is on its way to your mobile phone. Some of the features of Cypher-Vista are as follows:
>complete vista look
>vista icons
>vista start menu design
>send sms in a completely new interface
>dial the number from a completely new interface
>breaking the tradition you can use your mobile in landscape way
ALL U NEED TO INSTALL FLASH LITE PLAYER
ITS WORK ON ALL S60 PHONES
ENJOY THE VISTA..."
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Hvala puno!!! Sad sam instalirao, mada ne radi baš kako treba... :dry:
Malo ću da čačkam aplikaciju, možda sam samo ja smotan...

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Devil_SuperTV
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 04:26
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Devil_SuperTV »

Ljudi ili sam prevideo ili stvarno niko nije pomenuo QIP za 9.1 symbian ?? To je MUST HAVE...
Ko nije upucen to je program koji koristi icq kliente + mnogo je bolji ima bolje opcije i naravno besplatan je :D postoji verzija i za PC koju naravno koristim minimum godinu dana... kome treba adresa nek se javi...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

imas jos vmICQ, mICQ, gICQ, Jimm, i tako dalje. Znachi trenutno imas mali milion programa za svaki IM servis, ali samo nekoliko koji ih sve objedinjavaju. A po meni, je bolje da su svi objedinjeni, jer nijedan od specijalizovanih ti ne dovoljava mnogo toga vishe od razmene poruka. Sto se mene licno tiche, Agile messenger mi je odlican, a nije ni ShapeServices IM+ losh.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

rilence
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 18. Jul 2007. 09:59

kako da povećam veličinu slova za e50 ako je ikako moguće

Post od rilence »

Da li neko zna kako da povećam veličinu slova na nokia e50? :shock: 8)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

rilence, Nadji program Psiloc Font Magnifier, pa vidi koliko on moze da ti pomogne. Doduse neces moci sve da povecas, samo pojedine stvari. Druga opcija ti je da instaliras posebne fontove na telefon, a to je na forumu objasnjeno, pa iskoristi opciju Trazi!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ljudi,postao sam vlasnik N80IE Black i prvo sto sam instalirao je bio LargeTime v1.02 screensaver,ali kod mene je donja polovina odsecena,zna li neko zasto i kako da to"popravim",ako nije recimo do rezolucije ekrana (mada se gornja polovina screensaver-a vidi sasvim lepo i veliko)!?
Pozdrav 8)

Odgovori