N-GAGE igrice

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Post od mrkixxx »

milann, hvala na slici! n95 vizuelno vise lici na igracku konzolu, ali mislim da je i n82 ok!
u kakvom ti je stanju kuciste, jel je jos cvrsto, s obzirom da igras n gage?

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Još uvek je zategnut i čvrst kao i prvog dana, ali moj fon ti ne može biti pravi pokazatelj izdržljivosti jer sam ga skoro kupio (pre 2 nedelje). :wink:

Butters
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 06:36

Post od Butters »

milann, ja ionako fifu ni ne igram, ali mogao bih da probam to, interesantno izgleda. Mpzes li da mi objasnis kako to da odradim?
mrkixxx, cvrsko je kuciste ne moze da se rasklima nikako od mnogo igranja! ja ga imam od marta i idalje je cvrst kao stena :D

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Pošto u samoj igrici nema podešavanja (u fifi 2008 vidim da ima ali opet nema pristup svim tasterima) moraš da koristiš aplikaciju MagicKey. Ja sam u njemu "prebacio" taster 6 (pass) na taster volume up, umesto tastera 9 (shoot) stavio sam taster volume down itd... Znači, možeš da podesiš kako tebi najviše odgovara... ;)

Butters
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 06:36

Post od Butters »

Znam, ali ne umem u Magickey-u da se sadjem, pa bih te zamolio za blize instrukcije oko tog podesavanja? :)

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Otvori magic key, u sekciji Keymap list napravi novi keymap (pritisneš options pa ADD) i daj mu ime kako želiš. Potom editijuš novonastali keymap i klikneš na Click to add key pair. U polje original key staviš kod za taster koji hoćeš da promeniš (npr. taster 1, i ako ti je teško da se snađeš koji ti je kod potreban u progamu onda samo pritisni zelenu slušalicu (pojaviće se 999) a zatim pritisni taster koji želiš da promeniš), a onda kad to završiš u polje maps staviš kod za taster koji hoćeš da ti zameni taster 1 (u našem primeru). Ukoliko želiš da promeniš još neki taster onda ideš ponovo na Click to Add key map i sve ostalo ponavljaš. Kad to završiš ideš na back i odlaziš u sekciju App list. Onda pritisneš options, pa Add i selektuješ aplikaciju, tj igru kojoj želiš da promeniš raspored tastera. Kad to uradiš ona će se pojaviti u sekciji App list, klikneš na nju i primeniš keymap koji si napravio. Inače možeš da primeniš tvoj keymap za globalno podešavanje svih aplikacija tako što ćeš izabrati All apps u sekciji App list. :wink:

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Butters, evo okacio sam ti klip da vidis kako se radi u magic key-u ;)

http://rapidshare.com/files/145754746/C ... 2.rar.html

Evo par screenshot-ova iz najavljene igrice za ngage StarWars:

Slika Slika
Slika Slika

I par klipova iz najavljene igrice Metal Gear Solid:

http://www.youtube.com/watch?v=oyCTSCtqTyA

http://www.youtube.com/watch?v=PBHelKFeIi0
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Post od mrkixxx »

ovo igrice su van svih mojih ocekivanja!!!
fascinantna grafika! :o
moram sto pre da se odlucujem koji da kupim!

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

I da, tek sto sam je najavio a ona vec izasla :D

THQ Wireless Star Wars The Force Unleashed v1.00 N-GAGE SymbianOS9.1

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika Slika

The Star Wars saga continues in Star Wars: The Force Unleashed Mobile, which casts players as Darth Vader's "Secret Apprentice" and unveils new revelations about the Star Wars galaxy. The story is set during the largely unexplored era between Star Wars: Episode III Revenge of the Sith and Star Wars: Episode IV A New Hope. In the game, players will assist the iconic villain Darth Vader in his quest to rid the universe of Jedi – and face decisions that could change the course of their destiny.
Skinuo sam je ali nisam imao vremena da je probam jos uvijek, probacu kasnije u toku dana pa javljam utiske :)

I prosto moram da vam kazem za jos jednu igricu, nije ngage vec symbian, ali toliko je dobra da ja jednostavno nemam rijeci!

Gameloft Real Football 2009 3D HD ML S60v3 SymbianOS9.2

Slika Slika

Slika Slika
Features:
3D graphics give you a full 360° of realism - you’ll almost feel the rumble of the crowd.
Create and train your own team in Real Football Manager Edition 2009, then export it to RF 2009.
High-quality sound effects for greater immersion in the stadium atmosphere.
Play as one of over 200 clubs and national teams in 6 different leagues.
Experience the atmosphere of 6 great football stadiums including Milan, Manchester, and Madrid.
Znaci morate da probate ovu igricu, potpuno je fenomenalna, ngage fifa 08 ne moze ni da joj pridje!
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Sensei, da li je moguce igrati ovu igru u landscape modu. U pitanju 6220c." "

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

jerkann, nije moguce, nazalost Real Football 2009 ne podrzava landscape mod, moj N95 ima akcelerometar tako da kad okrenem telefon okrene se i igrica, ali kod ove igrice cim okrenem mob izbaci tekst "ova igrica ne podrzava landscape molimo vratite telefon u portret mod", naravno na engleskom...

Kad sam vec poceo da pisem da dodam jos i da sam vidjeo nedje na netu da su najavili Resident Evil 4 za ngage, jedva cekam :)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Butters
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 06:36

Post od Butters »

Postoji li nacin da odradim hard reset i da posle ponovo ubacim n-gage igrice (osim Star Wars koja moze da se ubaci "jednostavno") i pritom sacuvam progres (ovo i nije toliko bitno), posto imam novi fw na N82, a na njemu mislim da ne radi SacMan?

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Butters, ako mozes da hack-ujes telefon onda uopste nije bitno da li secman moze da se instalira ili ne(ne moze ni kod mene).
Samo pokrenes instalaciju ngage igrice i radis sve kao da ces da je instaliras, javice ti naravno da ne moze(nije prepoznao telefon ili tako nesto), i onda na kraju ces imati opciju "extract game" ili nesto slicno, e kada si je "izvadio" kopiras je u "ngage" folder na kartici i pokrenes ngage aplikaciju u telefonu. Ako ti je hack-ovan telefon najnormalnije ce se instalirati igrica.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Овај Real Football 2009 код мене ради у landscape моду :wink:
Sensei јеси инсталирао фајл од 4,52мб?
П.С Руси тебре конза :D
Слобода или смрт

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

bestboy, Jel bolji od fife 2008?

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Мени јесте...
Некако лепше ради и више је игрива.Свиђа ми се јер лети :D
:D
Слобода или смрт

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

bestboy, fajl koji ja imam je 4,47mb.
Ajd posalji mi molim te tu verziju sto ti imas na pp :)

Da se vratim na temu, spomenuo sam juce da je najavljen Resident Evil za ngage, specijalno za fanove tog serijala(ja sam jedan od njih), e pa evo par screenshot-ova :)

Slika Slika
Slika Slika
Resident Evil Degeneration announced for N-Gage

Nokia and Capcom has announced that Resident Evil Degeneration will be released on the N-Gage service later this year.

The title has been designed specifically for the capabilities of N-Gage, allowing for optimised gameplay, two separate play modes and multiple mission types. Resident Evil Degeneration is based partly on the upcoming CG movie of the same name and features well-known characters Leon Kennedy and Claire Redfield as they attempt to destroy a deadly virus that has been released by a terrorist at a U.S. airport.

According to Takeshi Tezuka, General Manager of Capcom’s Mobile Division, "The release of Resident Evil Degeneration illustrates our dedication to N-Gage. We believe that the platform is an excellent home for some of our most famous franchises and our dedication to quality and creative thinking has seen us create a unique game with stunning visuals and in depth game play, never before seen on the mobile."

It appears that N-Gage will be the only way for fans of the Resident Evil franchise to experience this new game in the series.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

jedva cekam crash :D

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Ok je i Crash ali ovaj METAL GEAR SOLID svi najavljuju kao najbolju ngage igricu do sada.

Slika Slika Slika
Slika Slika
Slika Slika
METAL GEAR SOLID MOBILE features never-before-seen dramatic 3D art displays and camera work that greatly surpasses the quality standard of today's mobile games. Players will face the extreme tension of solitary infiltration in this version of the tactical espionage action game.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

EA Mobile: Spore

Slika
During the recently held Games Convention Asia, EA made an announcement that their long time awaited title, Spore Origins, will go beyond the iPhone and will be available for the N-Gage users, too. From the release:

The game takes full advantage of the NGage functionality whilst allowing players to manoeuvre their way through a world made of primordial ooze. Spore Origins will sit alongside other EA titles already launched on N-Gage, such as Tetris, The Sims 2 Pets and EA SPORTS FIFA 08.

As for the release date, all we have is "coming soon" whatever that means. Waiting for the official Go! from EA was never so hard for the Nokia NSeries owners…
http://www.youtube.com/watch?v=jVH9Q8M8eaQ
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Odgovori