Napravite teme za svoj Symbian - CarbideUI

teme, pozadinske slike, ikonice, melodije
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ne znam da li ima nesto u Carbide-u, stvarno ga nisam cackao preterano, ali uzmes lepo kad imas naprvaljenu temu i signujes kao i svaku drugu aplikaciju. Drugu ideju zaista nemam, jedino ako neko zna jos nesto pa da podeli sa nama.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

lush, cekaj, jel ti imas sertifikat za svoj telefon, jesil dobila od kineza ili gde vec ?

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

lush, prvo je potrebno da registruješ program (izabereš karticu HELP i ideš na opciju REGISTER NOW i dalje samo pratiš upustva)
Zatim klikneš na Create new package, ideš NEXT, štikliraš SIGN BY pa onda klikneš na MODIFY, zatim NEW i ubaciš u prazna polja tvoje ime, key, sertifikat i password (obično je to 0123456). Onda klikneš na MAKE KEYS i tu ćeš takođe morati da popuniš sva prazna polja (u nastavku svakog polja imaš primere kako ih možeš popuniti). Potom ideš na GENERATE pa CLOSE, i ideš na kraju SAVE.
Ukoliko nemaš sertifikat može ti neko od članova poslati njegov jer ćeš i sa njim moći da registruješ program. Poslao bih ti moj ali sam ga pre neki dan greškom obrisao prilikm formatiranja HDD :chytry:

lush
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 11:36

Post od lush »

jao ljudi uspela sam, jos juce, sama sve :oops:
hihihih
ne znam kako al uspela sam nesto, verovatno sam ovaj put uradila sta prethodnih nisam, ne znam


H.V.A.L.A. VAM PUNO JAKO!!!!!!!!



regovala sam program ja, i imam taj key file i cer file
ne razumem pitanje u vezi sa kinezima i sertifikatom :blinky:

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

lush, ako ima sertikat onda zaboravi na moje pitanje, ne trabaju ti kinezi ;)

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Evo nekih ikonica za izradu tema, po meni su stvarno fantastične.

http://img357.imageshack.us/img357/386/ ... lahyk9.jpg

download

Thanks to Flahorn

lush
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 11:36

Post od lush »

super su :oops:
dajte jos neke veseleeee :lol: :lol: :lol:
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

acikus
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Sub, 17. Jun 2006. 09:25

Post od acikus »

Da ne bih skidao program i sl. da li postoji neko da mi samo ovu sliku prilagodi kao THEMU za N73.

http://cid-2d4451a49041a582.skydrive.li ... /Hram.jpeg

Znaci, potrebno mi je samo da se ova slika razvuce preko celog ekrana.

Hvala unapred. Zavrsni rad mozete poslati na acikuss@gmail.com a naravno i ovde jer stvarno vredi ;)

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Ako ti je Carbide komplikovan onda instaliraj aplikaciju Theme DIY u fonu i za minut vremena možeš napraviti temu. Veoma je jednostavan.

Mr.Eco
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 07. Avg 2008. 00:43

Post od Mr.Eco »

Interesuje me kako da postavim wallpaper preko celog ekrana, za Nokiu-n76 , dakle ispod precica i pasivnog rezima, preko celog ekrana! Probao sam pravu rezoluciju slika i ne pomaze. :smutny:

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Mr.Eco, to nije moguce.. samo slike koje se nalaze u temi idu preko celog ekrana ali ti postaviti ne mozes..

Clapton
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 12:32
:: Mi4
Lokacija: CG

Post od Clapton »

ne mogu nikako da se snadjem u Carbide-u pa molim za pomoc. potrebno mi je da na postojecu default-nu temu (za N73) postavim za pozadinu ovu sliku:

Slika
Slika

moze li to neko da uradi umjesto mene i posalje mi temu na mail ili postavi link?
hvala unaprijed

blueangel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 29. Sep 2008. 00:08
Lokacija: Kragujevac

Post od blueangel »

jel može neko da mi pomogne oko instaliranja tema na nokiu n73?da li je lakše dobiti sertifikat ili hakovati tel.?

zllaja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Ned, 09. Dec 2007. 01:09

Post od zllaja »

blueangel napisao:da li je lakše dobiti sertifikat ili hakovati tel.?
Hm,pa meni je recimo lakse hakovati telefon.Minuta,dvije i gotovo...
Nokia N95 8GB

Vlo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 18. Nov 2005. 13:22

Post od Vlo »

Ovaj Carbide je stvarno fin programcic (uslovno receno) mada i nije bas tako lak za koriscenje.Ima bas dosta funkcija i opcija i jos uvek vezbam.
E sada bi hteo da pitam zna li neko gde se mogu skinuti neke cool ikonice za telefon.Preciznije za seriju E ako to ima uopste neke veze?

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Vlo, Pa mozes za pocetak da pitas cika Google-a,a mozes i sam da ih napravis.U oba slucaja si na dobitku. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

blueangel,mnogo je lakse i brze hacknuti tel nego se smarati sertifikatima.Ako koristis samo sertifikat moraces prvo da skines app pa da je sertifikujes i da je tek tad instaliras u tel,a ako imas hacknut tel imas vise prednosti,a prva je da miozes svaku app da instaliras istog trenutka kad je skines kao da imas tel koji je os7,8 ili 8.1,a druga velika prednost je sto ces moci da cackas po systemskim fajlovima sto je ozuzetno bitno za one koji zele da od tel napreve pravu zverku
Note IV N9100 dual

Vlo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 18. Nov 2005. 13:22

Post od Vlo »

Wicker Man napisao:Vlo, Pa mozes za pocetak da pitas cika Google-a,a mozes i sam da ih napravis.U oba slucaja si na dobitku. :wink:
Probao sam na google-u ali imam jako malo pravih rezultata.Vecinom su to ikonice za Windows sto znaci da su u ico a ne u png formatu.Sto se tice pravljenja to mi tu i tamo ide od ruke ali sa gotovim slicicama samo sto mi to nije cilj.Konkretno sam mislio zna li neko gde se moze skinuti neki gotov Icon Pack sa dosta ikonica unutra.Hajde ako neko zna neki zanimljiv link neka okaci.U svakom slucaju hvala!!! :)

Vlo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 18. Nov 2005. 13:22

Post od Vlo »

Zna li neko dobar program za pravljenje ikonica? Bas me muci to sa ikonicama i nije mi jasno odakle ljudima toliko cool ikonica.Probao sam i na OwnSkin.com ali tako je gomila materijala koja se jednostavno ne da pretraziti tako lako.

n1tr0
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 158
Pridružio se: Pon, 23. Jun 2008. 10:50

Post od n1tr0 »

Ovde ima dobrih ikonica u PNG formatu - mozda vam budu koristile - http://www.iconspedia.com/

Odgovori