Windows Phone 8 aplikacije

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Coni, tacno je to,samo problem sto te aplikacije u Srbiji gotovo niko ne koristi, pa onda nemaju neku svrhu.A inace, mislim da je prevelik broj ovakvih aplikacija, mislim WhatsApp,Viber,Skype,KakaoTalk,Tango,WeChat,Line, telegram itd, pa ko ce sve to da koristi.Ja sam prestao i Viber da koristim.....

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od miodrage »

Pa upravo je u tome i problem. Prosecna budaletina u Srbiji je mozda cula za Viber i WhatsApp, a za sve ostale blagodeti koje mu mobilna telefonija nudi, ne samo da nije cuo nego ga i ne interesuje. Osim nas ovde nekolicine "sladokusaca"ostali su retardirani po svakom pitanju, i ako znaju da nabodu na touch ekranu nesto vise od imenika, poruka i fotki to se smatra dobrim rezultatom!
Eto, to je nazalost slika i prilika Srbije u eri mobilnih komunikacija, u XXI veku. Ja se slazem da ne moze svakoga iste stvari da interesuju, ali je po meni, cak mogu da kazem i, nekulturno, ako neko bukvalno odbija da bude informisan! Pre jedno par dana sam bio na nekom decjem rodjendanu... i gomila Samsung tacni na stolovima... Ljudi imaju svi iste stvari - b92, blic, kurir, viber, whatsapp, FB, instagram... Bio sam zgrozen!
Da se ne lazemo, sve ovo i ja imam od aplikacija, osim instagrama, ali ti Androidi nude tolike mogucnosti, a ako 5% vlasnika koristi barem 50% mogucnosti svojih uredjaja, ja cu da stavim glavu na panj.

Elem, da se vrnemo na temu - neke nove aplikacije koje sam stavio u zadnje vreme:
Audiko - ovo sam jedva cekao, prakticno nema pesma koja nije isecena kako god zamisljate, a ako nije, odradi se za 15 sec na sajtu, i skine u telefon,
CloudMesh - vise clouda na jednom mestu - za sada nudi Box, GDrive, DropBox, Mega, FB, OneDrive i MeoCloud
Slicnu stvar nudi i Otixo - samo sto se on placa ($10 sto je bezobrazluk, i jos za Win8 verziju traze $14), dok u CloudMesh moze 3 naloga za dz, dalje se placa (125 din)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

miodrage,u pravu si 100%.Cak znam coveka koji kupuje ove top klasa telefone,a nema ni jednu aplikaciju da je skinuo,jer ne zna da podesi prodavnicu....

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Apolo »

Pojavio mi se mali problem sa Viber-om u poslednjih par dana. Prikacen sam na net ali mi ne stizu notifikacije kada mi stigne poruka, i tek kad udjem u aplikaciju prikaze mi osenceno kod nekog kontakta da mi je poslao nesto. Da li se ovo jos nekima desavalo i zna li neko u cemu je problem? Obrisao sam Viber i ponovo instalirao ali opet se ista stvar desava.

Inace, postoji li jos neka chat platforma koja je kod nas najpopularnija nakon WhatsUp-a i Viber-a?
Festina lente.

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Coni »

Pa ne. Jedino da te ortaci ispostuju. Nas trojica presli na Hike, lud chat skroz.

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Da pitam nesto...Vidim skoro sve aplikacije za trcanje imaju opciju da se povezu sa heart rate belt-om(valjda se tako zove),pa me zanima da li to ima negde kod nas da se kupi i koliko kosta?

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Resničanin »

Vidim da vecina vas koristi kupovinu aplikacija preko windows store-a, kako ja da podesim?

Imam Intesa Internet karticu, kako da je prijavim u novcanik (wallet), kao kreditna ili debitna kartica, ili pod ostale?

Hocu da pazarim ovu aplikaciju http://www.windowsphone.com/sr-latn-cs/ ... 84507728aa, koristio sam na Androidu english-italian prevodilac, tako da nekako cim sam video da je isti izdavac, racunam da je isto dobra kao sto sam koristio za prevodjenje englesko-italijanski na Androidu koja je bila besplatna, a sada treba da idem za Budimpestu na 9 dana, tako da zelim da budem pripremljen.
KISS ME I AM 93

NijeZauzetoIme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 21:23
:: Pocophone F1

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od NijeZauzetoIme »

Ja trenutno nisam u mogucnosti da povezem karticu sa prodavnicom, a i malo mi je bzvz davati novce za aplikacije.. A za video player na WP se ubih, otkako mi je Moli istekao.. Da li neko ima neku normalnu alternativu, po mogucnosti free?
Huawei Nexus 6p - Xiaomi Mi Note 3 - Pocophone F1

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Za moli player sam pisao,pogledaj prethodne strane.
Za prevodilac skini besplatan t translate.

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Resničanin »

pretpostavljam da za tu aplikaciju treba pristup internetu?

Mislim da necu bas u svakom trenutku imati wi-fi pristup, a tek o mobilnom romingu ne pomisljam :)
KISS ME I AM 93

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od miodrage »

Karticu je najlakse povezati sa nalogom, tako sto se ulogujes na live.com, pa tu sve odradis. Ovo sa walletom moze da bude velika zajebancija, ja sam tako prosao, da sam kartic povezao, pa je istekla, i kad sam bteo da je obrisem - ne mere.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

PAZNJA!
Aplikacija calculator2 je besplatna narednih nekoliko sati(tj. besplatna je nadogradnja na pro verziju).Idite na http://www.windowsphone.com/en-us/store ... ignin=true
skinite aplikaciju,zatim svajpujte desno i onda upgrade.Sacekajte kad vam ponudi download,kliknite i to je to.Aplikacija je mnogo dobra i bez nadogradnje,a ovako uklanjate reklame i dodajete neke dodatne opcije.POZURITE!!!!

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Trenutno je besplatna aplikacija battery.net pro,ocena je 4.8,dosta je dobra....

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Deksi »

Danas je besplatna i Private Photo

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Sta se desava sa tapatalkom?Vise mi ne radi wpcentral,ovaj forum kad otvorim javi mi gresku i prikaze ceo html kod,srpske forume vise ne nalazi?!

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Nikola031 »

alphablue597, i meni se to dešavalo, ali od juče normalno radi.
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Nikola031, Proradelo i kod mene,sad mogu da nadjem sve forume...
Off topic: Koliko sam se smejao jutros kad sam video danasnji google logo,komedija:)

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od staff »

Tapatalk je dobio dobar update. :-D

NijeZauzetoIme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 21:23
:: Pocophone F1

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od NijeZauzetoIme »

Hvala bogu vratili dark theme..
Huawei Nexus 6p - Xiaomi Mi Note 3 - Pocophone F1

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od sugarcoated_ass »

Svidja mi se i funkcija za direktno preskakanje sa foruma na forum, bez vracanja na TT home screen. :)

Odgovori