Stigao Viber

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Stigao Viber

Post od Cedogares »

Malo sam proucio sta se desava sa notifikacijama, i one ponekad kasne, saljem sebi danas sa drugog fona poruke i odmah su stizale notifikacije o prispecu, u realnom vremenu, posle mi je od druga stigla poruka i vidim da je notifikacija iskocila 3-4min posle pristigle poruke, znaci da hoce i one da kasne al ovo mi nije bitno jer Viber mi sluzi za opusteno caskanje pa nije prob ako se ne odreaguje na svaku poruku istog momenta, mada naravno u pitanju je bug, vise mi ide na zivce lag pri ocitavanju konkretne poruke.. Da dodam da dok vec traje dopisivanje nema problema i poruke stizu u realnom vremenu..

nonickname
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2012. 02:53
:: lumia 625

Re: Stigao Viber

Post od nonickname »

imam par poslovnih kontakata iz okruzenja koji su me zvali preko vibera. medjutim svaki razgovor je trajao 2-3min pa onda pukne veza, ili se glas sagovornika toliko izmeni da moram da prekinem pa ponovo zapocinjemo poziv. zbog ovih problema sad nam je sistem da posaljemo poruku preko vibera: "javi se na skype, cekam do x:x sati."
zato sam sad malo davio o detaljima :oops:

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Stigao Viber

Post od Apolo »

Imam Nokia Lumia 520 i koristim Viber. Drugarica mi je poslala 2 slike preko istog i hteo bih da ih skinem ali ne znam kako. Moze pomoc?
Festina lente.

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Stigao Viber

Post od Cedogares »

Slika koja ti stigne na Viber se posle pregledavanja automatski sacuvava u Saved Pictures, tako je kod mene..

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Stigao Viber

Post od Apolo »

Cedogares, hvala ti, tako je i kod mene. Prvi put sad koristim Viber (ujedno ovo mi je i prvi WP telefon) pa nisam bas u toku :)
Festina lente.

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Re: Stigao Viber

Post od rotkod »

Samo budi prisutan i povremeno se javi sa pitanjem, uveren sam da ćeš ovde brzo dobiti odgovore...
:)

DrBrMr
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 116
Pridružio se: Pet, 27. Apr 2012. 18:36
:: nokia e7
:: nokia 6630

Re: Stigao Viber

Post od DrBrMr »

Da li je " normalno" da mi otvara viber par sekundi i takođe, npr stigne mi poruka na vb i vidinvu notif.bar, ako se tako zove:), i kada uđem u viber i datu konverzaciju pristigle poruke nema, vec moram da prevucem ptstom na gore i onda se tek pojavi poruka koju sam prvobitno video da je stigla u notif. Imam nokiju630, cim sam upalio tel odmaj je sve azurirao tako da predpostavljam da su najaktuelnija verzije app.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Stigao Viber

Post od sugarcoated_ass »

To jos uvek malo zezaju developeri Vibera. Pravio je on meni velike probleme i na Androidu, ali su sad malo to ispeglali. Kasnile su poruke, kad neko pozove nisam mogao po 5-6 sekundi da se javim posto je ekran bio zamrznut, itd (na slabijim modelima se ovo drugo jos uvek desava).
Na WP je problem bio sa kasnjenjem poruka, ali koliko vidim i to su ispravili. Sad jos par bugova da srede i mozda ce funkcionisati vec jednom kako treba. :uhuh:

DrBrMr
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 116
Pridružio se: Pet, 27. Apr 2012. 18:36
:: nokia e7
:: nokia 6630

Re: Stigao Viber

Post od DrBrMr »

Iskreno, malo me ovo nervira jer sam prešao sa nexus4, gde je sve letelo... Al kontam da mi je neophodan period i privikavanja, a verovatno ce se vremenom ispeglati te nesavršenosti:)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Stigao Viber

Post od Baraba »

Viber je tuga na wp. Evo poredim na 920 koliko se dugo pokreće, G2 je pokreno, otkucao poruku i poslao, 920 jos vrti... Smesno. Ajde da je neka.manje bitna app koju ne pokrenes 100 puta u toku dana, ovako je neoprostivo (za mene).

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Stigao Viber

Post od 1808 »

DrBrMr napisao:....malo me ovo nervira jer sam prešao sa nexus4, gde je sve letelo...
Auuuuuu... :o... Baš me zanima šta je tebe motivisalo da napraviš takvu zamenu.

DrBrMr
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 116
Pridružio se: Pet, 27. Apr 2012. 18:36
:: nokia e7
:: nokia 6630

Re: Stigao Viber

Post od DrBrMr »

Nisam napravio zamenu, jos imam n4, a 630 sam uzeo preko vip-a da vidim kako mi leži, kakav je korisnički doživljaj. Šta ću kada sam radoznao:)

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Stigao Viber

Post od 1808 »

^ Ako je tako, onda mogu da naslutim kako će se to završiti.

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Stigao Viber

Post od Coni »

Javi se kad budes prodavao 630 :)

DrBrMr
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 116
Pridružio se: Pet, 27. Apr 2012. 18:36
:: nokia e7
:: nokia 6630

Re: Stigao Viber

Post od DrBrMr »

Sumnjam da ću je prodavati uskoro;) +što mi je ispala prvi dan pa ima reckicu na donjem levom uglu:( ništa strašno al opet...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Stigao Viber

Post od Azimuth »

To je znak da wp definitivno nije za tebe. Mislim da je u pitanju sudbina :P

Odgovori