Opera Mini

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Aplikacije za Windows Phone 8.1

Post od sugarcoated_ass »

Izasla Opera Mini Beta. :)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Aplikacije za Windows Phone 8.1

Post od Deksi »

Isprobao operu na kratko i obrisao, ie je za nju mnogo bolji. No dobro ovo je tek pocetak. Nevidoh da ima oprea link.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Aplikacije za Windows Phone 8.1

Post od Vlada Zem »

Operamini nije klasa kao IE za poredjenje, poredi ga sa UC ili ovog Nokia browser.
Kod mene ne radi, izbacuje odmah po startovanju.
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Opera Mini

Post od sugarcoated_ass »

Nikako se opera mini ne moze porediti sa IE. IE je full internet browser, dok je Opera Mini napravljena da stedi. Nadam se da posle ovog dolazi i Opera Mobile... e to se vec moze meriti sa IE. :D

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Aplikacije za Windows Phone 8.1

Post od Lobachewsky »

Mislim da vreme Opere Mini polako prolazi... Bila mi je primarni browser jako dugo, mozda 7-8 godina, a onda se pojavio hrom za android i zapoceo novu stranu istorije. Pretpostavljam da je i IE isto tako dobro odradjen, ko da si na PC. Ako nije, nadam se da ce jednog dana biti.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Aplikacije za Windows Phone 8.1

Post od Vlada Zem »

Pa, vidi, razmisljaj logicno - kad si u situaciji 2G "E" pokrivenosti (autoput ili neko vec mesto, itd), i treba ti brzo neki info sa neta. Ti "dumb" pretrazivaci su "must have".
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Aplikacije za Windows Phone 8.1

Post od sugarcoated_ass »

Ja sam bas dosta koristio Operu Mini na Androidu, a Nokia Express je sluzila svrsi na WP. Cesto kad odem za Srbiju po onim seocima 3G je misaona imenica tako da su ovi malo browseri spas! :D

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Aplikacije za Windows Phone 8.1

Post od Lobachewsky »

Vlada Zem, psyhound, slazem se. Jedino sto je od pocetka godine ni jednom nisam iskoristio u tu svrhu :) A fazon 85% ukupnog surfa komp-telefon mi je sa telefona.

Samo primecujem, posto znam sta mi je pre znacila Opera Mini. Na K750 i cuvena .jar verzija, jedino sam nju koristio, nisam znao ni da fabricki browser postoji. Secam se tih vremena, uclanio sam se bio na ovaj forum bas :) student, tudjina, nisam imao komp, tv, nisam se skidao sa Opere.

Najvise postova na ovom forumu sam ostavio preko Opere Mini. :oops: ;) Evo, da se zna :)

Isto je bilo i na Symbianu, Opera mi je bila jedini browser, cak i kada sam nabavio prvi Android telefon HTC Desire Z koristio sam Operu jer nisam bio zadovoljan brzinom fabrickog browsera. Tek kada je izasao Hrom, i kad su ga podrzali noviji telefoni, skontao sam da je to ono pravo i da Opera jednostavno zavrsava svoju dugogodisnju pricu... Eto, to je moj utisak posle 9 godina hardcore mobilnog surfovanja :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Opera Mini

Post od Deksi »

Koristio sam i ja puno operu na symbianu gde je ona i jedino radila kako trebau i da nije bilo opere za symbian pretraga interneta bi bila gotovo nemoguca i hvala im. Meni je merodavno kako radi neki brosver kad mu zadatak bude da otvori neku veliku stranicu kao p.a. Sinoc kada sam probao ovu novu operu mini za wp ona je otvorila par stranica i ugasila se.

user8
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 129
Pridružio se: Pon, 25. Nov 2013. 21:41
:: WP8
:: Nokia Lumia 925

Re: Opera Mini

Post od user8 »

Opera beta se rusila meni stalno sve do jutros kada sam instalirao update. Sada radi dobro ;)
miodrage je napisao:
Samo je mrtav Android dobar Android ;)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Opera Mini

Post od Deksi »

Konačno je opera dobila update i to sad liči na onu staru operu, ali veće sajtove još uvek ne otvara kao ie. Tu je i opera lin ali neće nešto da sinhronizuje bomarks-e.

Odgovori