Twisted Paths domaci dev!

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Ally
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 265
Pridružio se: Ned, 22. Mar 2015. 11:35
:: Galaxy j1

Twisted Paths domaci dev!

Post od Ally »

Mislim da je ova igrica zasluzila novu temu da bi sto vise ljudi videlo i isprobalo. Naime ovu igricu je radio jedan covek za nekakav microsoft konkurs na kome je prosao 2 kruga i uzeo fine nagrade, inace svrha konkursa je bila da se naprave igrice koje ce prvo izaci na WP platformi tj. biti neko vreme exclusive .

Stavicu dole link ka marketu ili samo na telefonu kucajte: Twisted Paths, ime dev-a je skakac Software ako mozda po imenu ne mozete da nadje.


http://www.windowsphone.com/en-us/store ... ea3680c149

Inace svakako bih voleo da cujem misljenja ljudi o igrici a i samo sugestije mozete pisati na store .

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Twisted Paths domaci dev!

Post od Apolo »

Igrica je interesantna, zahteva jake reflekse... Dobra stvar za razbibrigu i druzenje sa touchscreenom :)
Festina lente.

Ally
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 265
Pridružio se: Ned, 22. Mar 2015. 11:35
:: Galaxy j1

Re: Twisted Paths domaci dev!

Post od Ally »

Inace radjena je u Unity engine koga zanima . Igrica je zapravo jako teska zahteva dosta truda da bi se presla .

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Twisted Paths domaci dev!

Post od miodrage »

Instalirao juce, igrao je jedno pola sata i obrisao. Znaci strasno koliko sam se iznervirao.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ally
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 265
Pridružio se: Ned, 22. Mar 2015. 11:35
:: Galaxy j1

Re: Twisted Paths domaci dev!

Post od Ally »

miodrage, Uglavnom je to reakacija svih koji probaju i ja definitivno mislim da bi trebalo da bude dosta laksa .

Odgovori