Bojanke za odrasle [Windows Phone]

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
peaksel
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 20. Mar 2013. 14:17
:: Android
:: iOS

Bojanke za odrasle [Windows Phone]

Post od peaksel »

Mandala Bojanka za Odrasle

Za sve ljubitelje bojenja i veliku malu decu, evo pravog osvezenja. Mandala Bojanka je aplikacija razvijena za odrasle koji uzivaju u bojenju i kojima je to beg od stresne svakodnevnice. A mandale su, slozicete se, izuzetno zanimljivi oblici za bojenje koji ce vam pobuditi mastu. :)

Slika Slika

Mandala Bojanka za Odrasle: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/mandala-coloring-pages-adult-coloring-book/9nblggh5289s

peaksel
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 20. Mar 2013. 14:17
:: Android
:: iOS

Re: Bojanke za odrasle [Windows Phone]

Post od peaksel »

Za sve ljubitelje bojankica sa zivotinjama i leptiricima, evo aplikacija za odrasle koje ce vreme za odmor da ucini zanimljivijim. :)

Slika Slika
Slika Slika

Bojanka Životinje za Odrasle: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh52p8p
Leptir Bojanke za Odrasle: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh52x7g

peaksel
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 20. Mar 2013. 14:17
:: Android
:: iOS

Re: Bojanke za odrasle [Windows Phone]

Post od peaksel »

Bojanke za odrasle su vrlo popularne u poslednje vreme, a uz slike za bojenje upakovane u aplikaciju, bojanka je dostupna bilo kad i bilo gde. Ono što ova aplikacija nudi je savršena bojanka za odrasle s puno različitih kategorija: bojanka mandala, bojanke životinje i leptiri, slike za bojenje za Dan zaljubljenih i mnoge druge. Bilo da ste kod kuće ili u autobusu ili kad se ne osećate dobro, ova bojanka će okupirati Vaše misli i delovaće kao terapija. Mandale su odlične anti-stres bojanke, a slike za bojenje sa životinjama čine da vreme leti. Dakle, ne čekajte. Aplikacija Bojanke za odrasle je spremna da Vas obori s nogu svojim zadivljujućim slikama za bojenje.

KARAKTERISTIKE:

★ Pozadinska muzika se uključuje i isključuje
★ Više paleta boja
★ Moja paleta - napravite vlastitu paletu boja
★ Razne nijanse boja
★ 100+ bojanki za bojenje
★ Podelite svoje radove na Facebook-u, Twitter-u i / ili Instagram-u
★ Moji radovi: sačuvajte svoju umetnost u privatnoj galeriji
★ Zumiranje za detaljno bojenje

Windows Phone Store: https://www.microsoft.com/sr-latn-rs/st ... blggh407zd

Slika Slika Slika

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Bojanke za odrasle [Windows Phone]

Post od гари »

Odlična ideja, baš super stvar za sve koji imaju klince! Jedino sam se ponadao da je aplikacija dostupna i za kompjutere, laptopove i tablete. To bi bio pun pogodak! Baš dan pre par nedelja gledao klinca od kolege kao se igrao na kompjuteru, tata mi da da crta u Paintu. :)

Možda bi mogli nekako jednostavno da napravite aplikaciju za Windows 8/8.1 PC (s obzirom da već imate za telefone), i onda bi mogli s njom da se igraju klinci i na kompjuterima koji imaju minimum Windows 8.

Mislim, ja ovu aplikaciju nisam probao, ali da imam klinca ovo bi mi bilo odlično. :) A i mnogim roditeljima, jedino pretpostavljam da bi trebali da znaju za tu aplikaciju, a svakako ti je plus što si naš čovek. 8)

Sent from mTalk on Windows 10 phone

peaksel
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 20. Mar 2013. 14:17
:: Android
:: iOS

Re: Bojanke za odrasle [Windows Phone]

Post od peaksel »

гари napisao:Odlična ideja, baš super stvar za sve koji imaju klince! Jedino sam se ponadao da je aplikacija dostupna i za kompjutere, laptopove i tablete. To bi bio pun pogodak! Baš dan pre par nedelja gledao klinca od kolege kao se igrao na kompjuteru, tata mi da da crta u Paintu. :)

Možda bi mogli nekako jednostavno da napravite aplikaciju za Windows 8/8.1 PC (s obzirom da već imate za telefone), i onda bi mogli s njom da se igraju klinci i na kompjuterima koji imaju minimum Windows 8.

Mislim, ja ovu aplikaciju nisam probao, ali da imam klinca ovo bi mi bilo odlično. :) A i mnogim roditeljima, jedino pretpostavljam da bi trebali da znaju za tu aplikaciju, a svakako ti je plus što si naš čovek. 8)

Sent from mTalk on Windows 10 phone
Postoji verzija ovih bojanki za stampanje. Nisam razmisljao u tom pravcu do sada, ali uzecu ovo u obzir. Hvala za feedback! :)

Odgovori