Promena tema u WM 6.1

teme, pozadinske slike, ikonice, melodije
dachakg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Ned, 18. Jan 2009. 21:08
Lokacija: kragujevac

Promena tema u WM 6.1

Post od dachakg »

Imam aparat qtek 9100 sa OS WM 6.1,i na njemu samo dve teme koje su valjda fabricke!
Interesuje me da li i kako se mogu ubaciti nove teme i gde da ih nadjem (ima li neki poseban sajt za to)!?
Mozda zedge!?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

dachakg, teme kopiras u My Documents folder mobilnog (fajlovi sa nastavkom tsk). Na zedge-u bas i neces naci teme za Windows Mobile. Googlaj za "windows mobile themes" ili idi ovde http://ppcthemeonweb.benthon.com/ChoixFormatThemeEn.php ako te ne mrzi da sam pravis teme.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

dachakg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Ned, 18. Jan 2009. 21:08
Lokacija: kragujevac

Post od dachakg »

Hvala ti,nasao sam brdo tema za windows mobile na sajtu http://www.wm6themes.com/

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Možda malo noob pitanje ali cenim da ima veze s temom, gde se na 6.1 (a cenim i na ranijim verzijama) nalaze melodije za SMS? Kao i neka preporuka za program koji bi omogućio postavljanje različitih melodija za pojedine kontakte (za SMS).

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Fery11
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 19:50

Post od Fery11 »

Melodije za sms mozes da menjas ubacivanjem WAV fajla u My Device=>Application Data=>Sounds.Melodiju posle vidis u padajucem meniju za izbor mel. poruke Setings=>Personal=>Sound&Notification=>Notification.Problem je sto ako je melodija dugacka,svirace uvek do kraja melodije bez obzira sto si ti vec pogledao poruku,ne mozes da je prekines.Najbolje je neka kratka od par sekundi.Sto se tice programa,ima ih vise ali trenutno nemam u tel. ni jedan.Ringo Mobile mislim da imam negde,probacu da nadjem,koliko se secam omogucava dodavanje razlicitih tonova za poruku u kontaktima.To je stariji program,ne znam dal ima novijih verzija i dal radi na 6.1,znam da radi na starijim.Bas cu da probam kod mene na 6.1.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

tomas.hokenberi, hvala na informaciji, bio sam skinuo brdo tema za htc-a ali nisam znao kako da ih ubacim :oops: :oops:

Sad znam :)

Hvala :wink:
and justice for all...

Odgovori