Pravljenje ikonica za java programe i još nešto.. [WM]

teme, pozadinske slike, ikonice, melodije
NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Pravljenje ikonica za java programe i još nešto.. [WM]

Post od NemanjA^ »

Ako ste instalirali neku Java aplikaciju na mobu i morate uvek da je pokrećete preko JBED Emulatora evo rešenje kako da stavite ikonicu u Start Menu --> Programs
Preuzmite JZ SmartMort koji će, ako nemate na telefonu sam instalirati MortScript
Udjite u JZ Settings (Start Menu --> Programs --> JZ Settings) i izaberite opciju General Tweaks / Hacks --> (Start Menu) --> Izaberite "Create JBed Shortcuts on the Start Menu" i izaberite za koju aplikaciju želite prečicu...

A ako Vam ta aplikacija zahteva vezu sa internetom, JBED će Vas uvek pitati da li želite da dozvolite pristup netu što je dosadno zar ne ? :D
Evo kako to da uklonite
JZ Settings --> General Tweaks / Hacks --> (Security) --> "Disable JBed Security Prompts" --> Yes
JBed Vas više neće pitati za dozvole za pristup internetu + ćete imati ikonice Vaših java programa/igrica ... :)
Nokia 5800XM

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

skinuo sam programe koje si mi dao i instalirao(na kartici) ali ne mogu i dalje da instaliram ni jednu java aplikaciju(jar) a sto se tice podesavanja u JZSmartMortu nece da prhvati ni jednu izmenu javlja mi >>>Check your registru for the path to JBed files under HKEY_CLASSES_ROOT/jarfile/Shell/Save Location. It's currently not set correctly to this value: :dry: Kako da resim ovaj problem?
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

dimi89, hm... Probaj da instaliras na memoriju telefona, ako neće --> Hard Reset pa prvo ovaj postupak i tek onda sve ostalo...
Nokia 5800XM

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

nisam uspeo da instaliram ni jednu od 16 java aplikacija koje sam skinuo(sve su .jar) javlaj mi da su corrupted.......zna neko kako da resim problem?

P.S. hvala Nemanja u svakom slucaju na postu mozda neko uspe da instalira ovo cudo da radi.Inace imam i Esmertec java emulator instaliran idalje nece da otvara i instalira........
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

dimi89, probaj hard reset ;)
Nokia 5800XM

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Nece mu pomoci a obrisace sve sa telefona. :?

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

igord, meni je jednom pomogao hard reset, jeste da sam imao puno kojekakvih stvari ali nisam mogao da izdrzim ovo gore... Btw, (znaš i sam) neće mu obrisati sa memorijske.
Nokia 5800XM

Odgovori