Xiaomi Redmi Pro 64GB - Isksutva?

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
neogeo
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2006. 10:15
:: Huawei P30
Lokacija: Kruševac

Re: Xiaomi Redmi Pro 64GB - Isksutva?

Post od neogeo »

Ja sam imao peh sa svojim telefonom pa sam se 2 nedelje *ebavao dok prekjuče, konačno, nisam dobio nov uređaj.
Prekjuče ujutro sam po slao Xiaomiju zahtev za b/l otključavanje, dobio sam blagoslov, ali tek sutra mogu da pristupim proceduri otključavanja (tako mi prijavljuje UnLocker)...
Videćemo ishode.
Iacta Alea Est

neogeo
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2006. 10:15
:: Huawei P30
Lokacija: Kruševac

Re: Xiaomi Redmi Pro 64GB - Isksutva?

Post od neogeo »

Malo čas pokrenuh Unlocking App i za 10tak sekundi otključah legalno BootLoader!!!

Yupiiiii!
Iacta Alea Est

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Redmi Pro 64GB - Isksutva?

Post od yocasylver »

Svaka cast za Xiaomi.Da je LG imao tu pciju jos uvek bih koristio Flex 2.

daredevilboy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 02. Feb 2007. 22:45

Re: Xiaomi Redmi Pro 64GB - Isksutva?

Post od daredevilboy »

Jel zna neko provereno mesto gde u bgd moze da se stavi neki normalan rom?
Kupio sam u nekoj shlj prodavnici i na sta god sam se zalio prodavac je u fazonu ma fabricki resetuj iako je to vec pokusano :lol:

Baterija mi traje manje od dana i imao sam sledece probleme:
- svaki minut crashuje neka bezvezna aplikacija koju nisam ni ukljucio - tipa kalkulator: proslo samo od sebe posle par nedelja
- kamera uopste ne moze da fokusira i sve su slike super mutne: isto proslo samo od sebe posle par nedelja ali ostadose neki crveni brojevi u gornjem uglu ekrana
- sad sam poceo da dobijam reklame koje su potpuno netargetovane - tipa dobijam stalno neke clanke o dojenju :uhuh:

Android version mi je: 6.0 MRA 58K
MIUI: Global 8.0 Stable, 8.0.4.0 LXKCNMA

vortodox
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 10. Apr 2017. 08:48
:: 640XL

Re: Xiaomi Redmi Pro 64GB - Isksutva?

Post od vortodox »

daredevilboy napisao:Jel zna neko provereno mesto gde u bgd moze da se stavi neki normalan rom?
Kupio sam u nekoj shlj prodavnici i na sta god sam se zalio prodavac je u fazonu ma fabricki resetuj iako je to vec pokusano :lol:

Baterija mi traje manje od dana i imao sam sledece probleme:
- svaki minut crashuje neka bezvezna aplikacija koju nisam ni ukljucio - tipa kalkulator: proslo samo od sebe posle par nedelja
- kamera uopste ne moze da fokusira i sve su slike super mutne: isto proslo samo od sebe posle par nedelja ali ostadose neki crveni brojevi u gornjem uglu ekrana
- sad sam poceo da dobijam reklame koje su potpuno netargetovane - tipa dobijam stalno neke clanke o dojenju :uhuh:

Android version mi je: 6.0 MRA 58K
MIUI: Global 8.0 Stable, 8.0.4.0 LXKCNMA
Kod mene je isti android, ali je MIUI: 8.0.6.0.0(MHQCNDG)

Nemam ništa od gore navedenih problema.

vortodox
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 10. Apr 2017. 08:48
:: 640XL

Re: Xiaomi Redmi Pro 64GB - Isksutva?

Post od vortodox »

Ako neko nije već izvalio, ako želite da brzo dobijate notifikacije o mejlovima, viberu i sl. to možete da podseite:
Security/Permissions/Autostart/ - Tu uključite koje želite aplikacije da budu stalno aktivne.

Jugi971
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 11. Jan 2019. 17:24
:: Coolpad e 501

Re: Xiaomi Redmi Pro 64GB - Isksutva?

Post od Jugi971 »

Narode, ukljucio sam neku opciju gasenja telefona i sad ne mogu da je iskljucim jer ne mogu da je pronadjem nigde u opcijama. Pomagajte. Sad se fon ugasi i ne radi mi alarm nego moram sam da palim fon svako jutro. Pomoc

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Xiaomi Redmi Pro 64GB - Isksutva?

Post od PetarI »

Idi u podešavanja,pa u baterija&performanse i tu se malko "poigraj" sa optimizacijom baterije,mislim tu ideš po stavkama i jedna od njih je programirano paljenje i gašenje.Nije odmah kad otvoriš,nego pusti da optimizuje rad baterije i onda izbaci ovo što te žulja.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Redmi Pro 64GB - Isksutva?

Post od gargamel4 »

Ja sam uspeo da otključam bootloader, Xioaomi mi je dozvolio, stavio TWRP i Recovery, našao neki kineski developer ROM sa kojim sam imao update za razliku od ono Globalnog koji sam dobio uz telefon. I to je lepo radilo do prošle nedelje kad se samo u nekom momentu ugasio. Paljenje - ne radi, - i Power - Fastboot, + i Power Recovery, + - Home Power - restart. U Recoveryju sam probao hard reset jer je to bila jedina opcija pored običnog restarta, i tu se svaki put zaglavljivao na 0.88 - 0.91% i cenim da mu se posle 20ak puta ispraznila baterija i sad više ne reaguje ni na punjenje.

Cenim da mu je možda umro neki memorijski modul (jeftine kineske memorije) i da bi ako nije to možda neki servis nešto i uspeo da uradi ali da sa podacima mogu da se pozdravim. Srećom osim nekoliko audio snimaka i nekih sličica s neta, sve je bekapovano.

Tako da bekapujte svoje telefone lagano i skupljajte lovu za nešto svežije i globalno, tj. da ne ostane zaglavljeno kao Redmi Pro na 6.0 jer 7.0 nikada neće dobiti.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Odgovori