Xiaomi Mi A3

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Xiaomi Mi A3

Post od Deksi »

Jeste da postoji tema za postavljanje slika sa telefona i to znaju stalni korisnici foruma. Ali kada bi došao neko sa strane da potraži informacije o nekom telefonu pa i kakve slike pravi taj telefon logično je da to potraži i u temi za telefon koji ga interesuje.
Android 10 je zaustavljen zbog problema koji se javljaju prilikom otključavanja otiskom prsta i još nekih manjih.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Xiaomi Mi A3

Post od majkon80 »

Kako se pojedini utrkuju da budu modovi,trpeli maltretiranje u skoli i kao deca pa oce ovde da zavode red umesto onih koji su za to zaduzeni,ali zato kada pitas za savet neki jedino zoreli i jos par modova odgovori,clanovi nece namerno da odgovore tad nisu modovi niti neko ko pomaze ili uredjuje forum

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Re: Xiaomi Mi A3

Post od ZzHn »

Cao svima, vec neko vreme mi stoji da mogu da se nadogradim na 10-ku, ali sam citao da prve verzije imaju prilicno bagova... Sta preporucujete vi koji ste mozda vec probali 10-ku ili uopste ko je cuo neka iskustva?
Jako me zanima ta gestures opcija kao i dark mode...
U zdravlje :)
.

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Xiaomi Mi A3

Post od niko1a »

To niko ne moze da zna sa sigurnoscu, posto koliko sam video sad su 3-ci put pustilu update, tako da dok ga neko malo duze ne bude koristio ne moze ni sa sigurnoscu nista da kaze..

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Re: Xiaomi Mi A3

Post od ZzHn »

niko1a, da i ja sam tako mislio, nego reko da pitam nekog od vas da li je mozda koristio 10-ku neko vreme...
Sacekacu malo jos, dok ne pocnu da izlaze pozitivni komentari od ljudi, tj neka potvrda da su ti bagovi ispravljeni..
.

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Re: Xiaomi Mi A3

Post od ZzHn »

Evo povukose za a3 desetku (opet), danas rekoh sebi da se ipak nadogradim na 10 kao ono sipak, nema ga vise.. kod mene makar... Tako da je bolje da nisam, kapiram da ce sledeca verzija kad je puste biti ok..
.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Xiaomi Mi A3

Post od Deksi »

Da li se nekome dešava da ako je telefon na suncu i otključa se otiskom prsta da telefon ne poveća osvetljenje na maksimum, čak se svetlost ne poveća ni kada ga ručno želim povećati. A kada otključam na dugme normalno poveća osvetljenje na ekranu.
To je jedina mana koju sam do sad primetio na telefonu.
Inače telefon je odličan, još od dumb nokije nije mi se desilo da telefon punim na drugi ili treći dan.
I još uvek koristim fabrički launcher.

Poslato sa jugoistoka.

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Re: Xiaomi Mi A3

Post od ZzHn »

Da, hoce da bagne i automatsko osvetljenje kao i sam citac otiska.. Nisam obratio paznju koliko puta se brightness nije pojacao kad je trebalo ali siguran sam da se desava tu i tamo..
Sta vise ja fingerprint senzor moram da "kalibrisem", tj nanovo unosim svoj otisak svaki mjesec jer kao da posle nekog vremena izgubi preciznost...
Sve su to sitnice, ja sam odusevljen telefonom kao i prvog dana!
.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Xiaomi Mi A3

Post od majkon80 »

adb interface mi non stop stoji da nema driver,sdk tools ne mogu da nadjem da skinem googlao sam ali nista,ima li ko resenje,link ili slicno?

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Xiaomi Mi A3

Post od majkon80 »

Stigao je android 10 za mi a3 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Re: Xiaomi Mi A3

Post od ZzHn »

Da , ali je veliko pitanje da li preci na 10 ili ne ... Bas su ga zeznuli sa ovoliko izbacenih i povucenih verzija da ja sada ne zelim da se nadogradim. Mozda samo ako neko od vas hrabrih ljudi sa foruma potvrdi da je sve ok, vama cu da vjerujem :D
.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Xiaomi Mi A3

Post od Deksi »

I kod mene je dostupan 10, čitam da se prelaskom na android 10 se dobija i always on.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Xiaomi Mi A3

Post od majkon80 »

kod mene je sve u redu na 10.always on ne mogu da nadjem ali je zato ova tamna tema pun pogodak,sve mi radi kao i na devetci,e da ja sam posle instalacije isao na factorry reset

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Xiaomi Mi A3

Post od Deksi »

Lock screen display tu je podešavanje za always on .

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Re: Xiaomi Mi A3

Post od ZzHn »

Upravo sam se nadogradio na 10-ku... Ova opcija Always On je vrlo korisna, i falila je moram da priznam...
Takodje fingerprint kao da radi dosta bolje.
Verzija V11.0.14.0.QFQMIXM valjda je to ova poslednja..
Ono sto me malo buni je sto mi pise Android Security patch: April 5 2020....
.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Xiaomi Mi A3

Post od majkon80 »

Deksi napisao:
Sre, 06. Maj 2020. 06:55
Lock screen display tu je podešavanje za always on .
Mislis na ono,prikazi sav sadrzaj na ekranu?lock screen jel ta opcija u setings pa u bezbednost? Hvala

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Re: Xiaomi Mi A3

Post od ZzHn »

majkon80 nije tu, vec pod Display pa skroz na dnu imas tu opciju... U principu super radi, ako imas npr viber poruku stoji samo kao ikonica, isto i za propusten poziv, nema broja vec samo ikonica. Fino su to odradili minimalisticki bas.

Lose je sto Gestures ne mozemo da koristimo na 3rd party launcherima vec samo na defaultnom.
Sada posto hocu da probam nove gestures moram da gledam u ovaj glupi google search koji ne moze da se makne sa pocetnog ekrana, i jos gore ovaj At Glance iznad, em sto ne mogu da ga maknem ,em sto ne znam ni kako da stavim grad u kom zivim, uzasno. Ako neko zna nacin da maknem nesto od ovoga neka vice molim vas.
.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Xiaomi Mi A3

Post od Deksi »

Instalirao sam Android 10, zasad mane nema. Videćemo baterija kako će sad da se ponaša, Always On uključen i sat na zaključnom ekranu mi je baš trebao. Reset nisam radio.
ZzHn, grad se lako odabere ili neka sam odabere pomoću lokacije, možda ti lokacija nije uključena.

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Re: Xiaomi Mi A3

Post od ZzHn »

@Deksi to je to, zahvaljujem!
Inace ne znam kako je kod vas ostalih, ja sam maloprije provalio da LED lampica za notification ne radi kada je "Always On" ukljucen...
.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Xiaomi Mi A3

Post od Deksi »

Led lampica za pozive ne radi a za sms radi, sad proverio. .

Odgovori