Vesti od Microsofta

Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS
Odgovori
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Vesti od Microsofta

Post od miodrage »

niko1a, a da ti prvo malo preispitas kao sta napises, pod 1 a pod 2 da procitas zilione prethodnih postova, i onda ako ti bas nije jasno, nastavis pametno da cutis.
Svaka budaletina zna da instalira milijardu i jednu aplikaciju... upravo hocemo suprotno, BEZ instaliranja icega da sve radi out-of-the-box. NECU da opterecujem sistem nicim dodatnim, ZELIM DA SAM SISTEM RADI ono sto treba da radi.
To je Win imao jedno kratko vreme. Ja sam to svesrdno koristio.
Jebo aplikacije, hocu SISTEM!!!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Vesti od Microsofta

Post od niko1a »

Auu koji si ti pacijent a ne doktor.. rec je bila o tome kako android ne moze zglavno da komunicira sa Pc, shodno tome sam rekao da moze, tj ko koristi Google app moze da nadje sve sto mu treba i da koristi bez ikakvih problema, a to sto ste vi i dalje zadrte prozordzije nije niciji problem osim vas samih. Kukajte tom svemogucem Microsoftu pa nek vam sredi sve vase zelje i probleme umesto sto stalno ovde nesto placete da vam ne valja.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Vesti od Microsofta

Post od miodrage »

Niko nije rekao da ne moze, nego da ne moze iz kutije bez instaliranja svega i svacega. Dokaz da nisi citao ni slovce od napisanog, a javljas se da diskutujes. Toliko o pacijenturi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Vesti od Microsofta

Post od niko1a »

Nema sta on da radi iz kutije kad nije njihov sistem, to je prevazidjena prica, nego je posle toga je neko rekao kako je u principu neupotrebljiv android sa PC, eto za to sam pisao, a to sto ti kao i uvek teras tvoju pricu, i samo ono sto ti hoces ili neces ja nemam sta da komentarisem.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Vesti od Microsofta

Post od miodrage »

Pa upravo je bilo reci o tome. Njihov sistem cak ni sa Chromiumom ne radi odmah iz kutije. I ima sta da radi iz kutije. Sta mene zabole patka da instaliram gomile aplikacija - prvo na telefon, potom i na komp. Preopterecivanje sistema.
Apple radi, Windows je nekada radio posle su to ubili, a onda i ceo sistem, to nije poenta...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Vesti od Microsofta

Post od niko1a »

Gle, ovde se radi o dve razlicite stvari, ja pricam i jednoj, onoj koja radi, i to skroz ok, a samo totalno nerealan covek moze da ide i vice okolo kako nesto ne valja i ne radi jer 2 razlicita uredjaja na 2 razlicita sistema ne mogu da se povezu, i to da bude iskljucivo onako kao on zeli ni slucajno drugacije, i to sve iz kutije. Sa chromebook npr ne znam licno kako radi ali pretpostavljam da ces dobiti sve te app preinstalirane, kao i na telefonu, tako da ce raditi. Btw jel ti Apple radi sa PC?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Vesti od Microsofta

Post od Green »

niko1a, eh pa ne moze sad tako. Mora Mac da se koristi ako se ima iPhone. Nije to to sa PC-jem, jer mora cimanje, instalacija kojecega itd. :roll:

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Vesti od Microsofta

Post od Evindzer »

Kokice. [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Vesti od Microsofta

Post od Green »

Evi, ajde ubaci se ponekad malo u konverzaciju. Nije vise smesno to tvoje kokicarenje.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od гари »

niko1a napisao:(...) nego je posle toga je neko rekao kako je u principu neupotrebljiv android sa PC, eto za to sam pisao (...)
Eto zašto nema smisla s tobom pričati. To niko nije rekao.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Vesti od Microsofta

Post od miodrage »

niko1a, Apple radi sa PC, ali uz instalaciju dodatnog software-a. Nemam Mac, i nemam para za isti, pa sam prinudjen na ovo. Ali iPhone sa Mac-om radi bez dodatnog software-a i radi kao satic. Nasao sam Aple-ov program sa kojim bi mi i PC radio, ali se placa, a to je suprotno mojim uverenjima.
Ergo, ono sto ti pricas ja nisam rekao da ne radi, ali i ti moras da uvazis da nekome to ne odgovara, nr. meni.
I za kraj, ja sam lepo naveo da je ovo bilo sjajno odradjeno na Winu, i da je sa Winphone uredjajima radilo bez problema (dok je radilo)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Vesti od Microsofta

Post od ciklon »

Nasao sam Aple-ov program sa kojim bi mi i PC radio, ali se placa, a to je suprotno mojim uverenjima.
И ти бесплатно радиш у здравственој установи?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Vesti od Microsofta

Post od Green »

Pa, on je jednom davno izjavio kako se ponosi time sto je svaki program u racunaru nasao besplatno. Onda je meni jednom prigovarao na neki slican komentar, a sad je evo placanje opet suprotno njegovim uverenjima. Pamcenje ko u zlatne ribice...

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Vesti od Microsofta

Post od niko1a »

Znaci sve u svemu nista ne radi iz kutije ali android je posebno los jer ne radi iz kutije i onako kako vi zamisljate.

Gari, kako nije kad si ti bas bio znacajno uvredjen kako ne moze da se pocne nesto na jednom a zavrsi na drugom, i po tebi to nije to sto bi ti voleo. Kivni ste tu na android jer nije win i stalno nesto "nije to to".

Ja sam samo rekao da je sve to izvodljivo i da sve radi onako kako bi trebalo, a kome treba ili zeli da koristi on ce to i moci, ne znam cemu tolika polemika oko prostih stvari.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Vesti od Microsofta

Post od miodrage »

ciklon, pa radim za platu koju dobijam, ne zaradjujem, nije da me se placa po ucinku, da je tako, verovatno ne bih znao sta cu sa novcima...
Green, placanje je oduvek bilo suprotno mojim uverenjima. Ako bas ne postoji nikakva drugacija alternativa, a mali su novci u pitanju, ali ne za program, nego za ceo servis, ajde jos i da progledamo kroz prste, ali inace, smatram da na kompu treba sve da je dz :D
niko1a, apsolvirali smo, Android ne valja i kraj.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Vesti od Microsofta

Post od Evindzer »

Green napisao:Evi, ajde ubaci se ponekad malo u konverzaciju.
'Ajde, kad si baš navalio. [emoji1787]
Meni je Android super, ali ne i savršen. WP8(.1) mi je bio super, ali ne i savršen. W10M mi je bio gori.
Telefone sa kompjuterom povežem kablom, prebacim poslovne stvari i multimediju s jednih na druge, i ja zadovoljan. [emoji4]
Ko je mator, poput mene, seća se vremena pre smartfona i interneta kakav je danas, kada su kompjuteri u kući ili stanu bili luksuz, tako da trenutno stanje stvari doživljavam kao dobro i računam da će u budućnosti biti i bolje.
I toliko od mene, sad se vraćam na kokice. [emoji16]

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Vesti od Microsofta

Post od ciklon »

smatram da na kompu treba sve da je dz
Океј, онда и ти можеш да радиш за џ, на пример.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Vesti od Microsofta

Post od miodrage »

ciklon, nema problema, ali isto tako da mogu da udjem u pekaru, mesaru, prodavnicu, uzmem sta mi treba i izadjem. Odem na letovanje, zimovanje, takodje za dz. Nemam problem sa time.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od гари »

Nikola, ja sam zadovoljni Android korisnik. Ali to ne znači da neko nešto nije napravio bolje od Googla.

Tvojim razmišljanjem nikad ne bi bili uvedeni određeni standardi u sve automobile recimo, nego bi bilo "Toyota ima vazdušni jastuk, Volvo ima pojas, ostali nemaju ništa, pa ti biraj šta ćeš, i nemoj da si kukao kako ti jedan nije dobar".

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Vesti od Microsofta

Post od Green »

Ti zadovoljan Android korisnik?? :o
Zemljo otvori se...
Skoro svaki tvoj komentar odvali slajmaru po nekoj funkciji, aplikaciji i servisu, jer nije po nekom tvom Windows "kalupu".

Odgovori