Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS
Odgovori
Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Evindzer »

antegra, čestitke - i piši utiske! ;)
I, naravno daj neku sliku. ;)
A možda bi mogao i da nabaviš nešto ovakvo:
https://www.youtube.com/watch?v=fBqDinx2V9c
da mu malo nabaciš premijum izgled. :)

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od rock9855 »

Svaka preporuka za ovaj zadnji poklopac. Bas su vrh vrhova. Moj licni favorit je crna koza pozadi. Mada ko voli lepe su braon, bela, crvena...

antegra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pet, 13. Maj 2005. 11:24

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od antegra »

Apolo napisao:Nemoj bas tako lako otpisivati G4, iako su ga unakazili sa dizajnom telefon je odlican. Nego, kakva je kamera, kako se nocu ponasa blic i na kakve si sve to mane naleteo prilikom koriscenja?
vidi, ako mene pitaš, svaki, ali svaki android telefon je - LagDroid. manje ili više. uglavnom više.
imam 3 telefona, 3 platforme. lični iphone 5s, drugi iphone po redu, i dva službena: SameSong Note 2, Lumia 630.
kad mi je zveknuo ekran na iphone 5s padom na parket, iako su mi i note2 i 630 zvetekati mnogo više po tom istom parketu, rešio sam sa više ne kupujem iphone. ne zato što je pukao ekran, nego zato što svaki iphone savršeno radi samo 6 meseci, namerno ga usporavaju sa svakim novim os update-om. ako prvi put to nisam znao sa 3gs, sa 5s sam saznao, i bio bih apsolutni idiot da sam ponovo kupio iphone.
značio, ostali su LagDroid, i WP, prednost dajem nečemu što ne laguje. raspitivao sam se na više strana o 950, jer ovo što sada (izuzev 950) svi u WP ponudi imaju je tuga. i da, čak i 930 smatram tugom. kako nigde (s početka ove nedelje) nije bilo da se kupi 950, šta ću, nemam više izbora, dogovaram se sa čovekom, i rezervišem lg g4, i sedam u kola da ga kupim. neverovatno, u kolima me ortak iz telenora zove, i kaže upravo smo ga dobili, imaš i docking station na poklon. odmah okrećem kola, otkazujem čoveku i kupujem 950. toliko sam bio blizu nečemu što sam znao da će me iritirati, hvala bože na tom pozivu.

što se tiče pitanja o manama

najveća mana je email, iliti outlook. kada se napiše email, klikom na send, outlook ne počne da šalje email u background-u, i da ti da kontrolu nazad nad programom, tako da recimo, čitaš/pišeš sledeći email, nego, prosto neverovatno, drži svoj logo u full screen-u dok ne pošalje email, i ništa ne možeš da radiš dalje (u outlook-u). e sad, kad je email par rečenica, to i nije problem, za sekund se pošalje, ali ako dodao, recimo, sliku u email, ima da se nagledaš tog logo-a.
neverovatno, neverovatno, kako su takvu glupost uradili, kada decenijama tako nešto nisu uradili, ni u WM 6, WP 7, WP8...
doduše, upravo mi nudi outlook update, možda je ovo i rešeno. verujem da će ovo kad tak ispraviti, jer ovo je toliko glupo da MORA biti ispravljeno. ili prodajem telefon!

druga mana je - veličina. ovo je prevelik telefon. i svi na net-u su lagali u 950 reviews kako se može koristiti jednom rukom. NE MOŽE! ne da si siguran da nećeš pogrešiti ili ga ispustiti. ne sa mojom nad prosečnom visimom od 190. zbog ovoga se takođe razmišljam da li da ga prodam dok je skoro nov.

treća mana su tasteri sa dene strane. toliko su bedno napravljeni da je to strašno. nekako klimavi, oštri, ne znam kako da opišem. baš su bezveze za korišćenje. rade, ali, nisam to očekivao.

što se tiče pitanja o kameri

kamera je fantastična. ali pre toga, da kažem da sam ja veliki ljubitelj fotografije i kvalitetne slike. uvek je uz mene neki Canon kupljen za 400-600 €. do pre 3 dana, ljude koje sam viđao da slikaju sa telefonom sam smatrao - bednike. ne samo materijalne bednike. ljude sa jeftinim i bednim ukusom koji trpe, još se i hvale tim to što zovu - "fotografijom", nešto što bih ja odmah izbrisao da je moja (slika). za mene je kamera na telefonu upotrebljiva koliko da snimim nešto sa nekog papira što bih trebao da prepisujem inače.

do pre 3 dana.
a onda mi je tu filozofiju i ubeđenje najstrašnije srušila Lumia 950.

ne da pravi upotrebljive fotografije, nego su ponekad i bolje od mog Canon EOS-M! ja sam i dalje u šoku kako je to moguće, kako su to jebeno izveli?!?!?

evo par primera.

BLIC: http://s30.postimg.org/sp7w9y9ht/blic.jpg Lumia 950

ovo je slikano u skoro apolutnom mraku, ne samo da je fokus savršen, nego ni farmerice nisu "uništene" odnosno "spaljene". savršena slika u takvim uslovima, ne samo za mobilne telefone, to je tek ludilo, nego i u poređenju sa polu profi kamerama.
EOS-M Ne može da se fokusira u takvom mraku, i samim tim ne može da slika. mogao bih da ga nateram sa slika sa manuelnim fokusom preko fokus prstena na objektivu, ali to ni našta ne bi ličilo.

onda sam izabrao 2 teške scene:

1. jako slaba svetlost sa dosta senki gde bi došao do izražaja Dynamic Range otičkog senzora.
očekivao sam de će EOS-M oduvati 950, ali, neverovatno, blagu prednost dajem 950!

http://s29.postimg.org/3yw6nj747/image.jpg Lumia 950
http://s29.postimg.org/9feuhx0hz/image.jpg Canon EOS-M

2. "nezgodna" i slaba led sijalica koja uvek muči i profi digitalce.
tu sijalicu čuvam u fioci i nekako mi je reper za white balance aparata.

http://s12.postimg.org/h45kv4slp/image.jpg Lumia 950
http://s9.postimg.org/hzyo2gctb/image.jpg Canon EOS-M

neverovatno, 950 je napravio jako dobu fotografiju, malo hladniju nego što jeste, ali jako dobru.
EOS-M mi klasično, pravi katastrofalnu sliku sa tom sijalicom. i to čak je jedva napravio, jer zbog slabog osvetljenja, nije mogao da se fokusira na centru - gde je ćebence, već samo na mestu sa visokim kontrastom, ljute ptice sa desne strane. 950 se instanst fokusirao na centru.

odlična kamera, odlična.
jebeno odlična!
od sada EOS-M nosim sa sobom samo kada mi treba zoom u prirodi.
rock9855 napisao:Mogo bi jedan kratak revju da bacis. Sa tvojim zapazanjima i po neku sliku da stavis. Ti si verovatno prvi sa foruma koji ima ovaj telefon. Koliko si ga platio?
baciću sutra jednu lepu dnevnu sliku, ove gore su - namerno loše.
61.000 u telenoru sve sa Docking Station-om, koji još nisam stigao da isprobam.
Evindzer napisao: da mu malo nabaciš premijum izgled. :)
ništa ja ne diram, meni i ovakav savršeno izgleda, bez zezanja.
samo bih promenio te tastere sa strane, da je moguće ...

EDIT:


tek sad vidim da je file hosting uradi resize slika, i smanjio oštrinu na njima, tako da se ne vidi koliko su oštre 950 fotografije, oštrije nego EOS-M. da li neko zna neki picture upload koji ne radi resize na upload-u ?
Poslednja izmena od znemanja u Sub, 12. Dec 2015. 21:13, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Ne piši post za postom, koristi opciju "izmeni".

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od novak »

Malo si kontradiktoran. U prvom si postu napisao da je to fenomenalan telefon, a u drugom vec razmisljas da ga prodas. Ajde to za outlook nisi mogao da znas, al izrada, ponasanje u ruci...to se vidi na licu mjesta.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Evindzer »

Ma, važno je da je čovek zadovoljan - a i ako ga proda, biće zadovoljan sa kešom u džepu, a neko drugi telefonom. ;)

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od cvoruga »

antegra, slikaj Canonom Lumiju u ruci, na stolu, da vidim kako izgleda kad nije profi slikana.

I daj utiske o W10, mane i vrline.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Apolo »

antegra, Kamera stvarno deluje fantasticno. Ova slika gde si slikao sobu jedva da vidim blagi sum po zidu, ne znam da li si i koja podesavanja koristio ali definitivno je kamera par exellence. Sto te tice dugmica koja si pomenuo to sam primetio i kod L930 da su bila blago klimava i ne bas komformna za koriscenje, ali sta da se radi kad su tako sklopili telefon. Sto se OS-a tice suzdrzavam se od komentara dok isti ne isprobam.
Festina lente.

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Coni »

Pa dobro, ne vidim kontradiktornost. Fenomenalnan je ali mu nešto ne odgovara pa razmišlja da proda

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Vlada Zem »

antegra, čestitam na kupovini :) Samo piši utiske :)
Ovo za email ne razumem, kod mene na poslednjoj OS insider verziji i verziji outlook app toga nema.
poz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

antegra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pet, 13. Maj 2005. 11:24

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od antegra »

novak napisao:Malo si kontradiktoran. U prvom si postu napisao da je to fenomenalan telefon, a u drugom vec razmisljas da ga prodas. Ajde to za outlook nisi mogao da znas, al izrada, ponasanje u ruci...to se vidi na licu mjesta.
vidi ovako, ja da imam ferari, ja znam da bi to bio fenomenalan auto, ali bih se razmišljao da ga prodam, zbog potrošnje, delova...
nije čovek zadovoljan po automatizmu sa fenomenalnim stvarima.
i da, veoma mi smeta njegova veličina, posle ipone 5s mi deluje kao da mi je lopata u ruci.
još nisam odlučio da mi da ga prodajem zbog veličine, ali s'obzorom da sam malo inertna osoba, koju mrzi da radi nešto što ne mora da radi, verovatno ga neću prodati.

cvoruga napisao:antegra, slikaj Canonom Lumiju u ruci, na stolu, da vidim kako izgleda kad nije profi slikana.

I daj utiske o W10, mane i vrline.
slikao sam, sve slike sam sada stavio u zip file, tako da će biti originalne.

W10 je jako unapređen u odnosu na onaj WP sa lumia 630.
to je sada full upotrebljiv OS, koji konačno izgleda i radi ono što treba da radi moderan OS.
jako mi se sviđa bilt in: call/sms reject po pravilima koje dodaš za neki tel broj, i još bolje, built in CALL RECORDER! hvala bogu na tome.
mogao bih baš hvaliti WP10...

ali ima i mana, i to gadnih.

za razliku od buđave lumia 630, gde sve radi glatko u OS-u, ovde će recimo 10 puta jednu stvar uraditi savršeno, bilo šta, reciko klik na START, pa ona animacija, i onda 11-ti put ta ista animacija iz istog programa odakle se izlazi biće sa dosta frames drop, iliti seckaće. zašto to, kada je 10 puta pre toga to isto savršeno odradio, ne znam, ali očigledno je da tu treba WP10 treba dodatno "peglati".

mislim da kamera satire bateriju. znam da mi na poslu za 8 sati baterija padne za 15% uz nešto razgovora i sms-a.
kući kad dođe i kad počnem MASOVNO da se igram sa kamerom (i flash-om automatski), baterija bukvalno leti, tih istih 15% ode za sat vremena.
valjda onaj finishing 'Adding finishing touches' koji traje oko 8 sekundi malo cepa cpu.
probaću da snimam samo u RAW, iliti DNG extenzija, kada nema tog finishing..., pa posle da obrađujem sliku u Adobe LightRoom kao što to radim i sa RAW fajlovima EOS-M, CR2 extenzija.
mada opet, možda je tih 15% po satu sa kamerom i normalno, jer je ovo prvi tel na kojem i koristim kameru, možda Note2 i 630 takođe isto tako žderu batt ako masovno šotkaš...

takođe, danas sam imao prvi self reboot. slikao sam nešto, camera app se "zaledila" odmah posle slikanja, taman da vidim šta se dešava kad me nazvaše na služeni, ubacim 950 u džep, pričam minut na Note2, uzimam 950 u ruke, kad ono boot logo i start screen.

pretpostavljam da će prvi x.1 update, kao 8.1, ili kako god ga već zvali, doneti da sve bude savršeno, kao što je WP8.1 na 630 savršeno stabilan i snappy.

Apolo napisao:antegra, Kamera stvarno deluje fantasticno. Ova slika gde si slikao sobu jedva da vidim blagi sum po zidu, ne znam da li si i koja podesavanja koristio ali definitivno je kamera par exellence. Sto te tice dugmica koja si pomenuo to sam primetio i kod L930 da su bila blago klimava i ne bas komformna za koriscenje, ali sta da se radi kad su tako sklopili telefon. Sto se OS-a tice suzdrzavam se od komentara dok isti ne isprobam.
pogledaj sada slike u zip-u, videćeš i ISO vrednosti.
ako su i na 930 desni dugmići bili takvi, to je onda još veća tuga.

Vlada Zem napisao:antegra, čestitam na kupovini :) Samo piši utiske :)
Ovo za email ne razumem, kod mene na poslednjoj OS insider verziji i verziji outlook app toga nema.
poz
evo malopre sam probao da pošaljem email sa 3MB att, i sve je supeer, odmah na email baci slanje u background.
zagleo bih se da su to sredili sa jučerašnjim update-om.

u principu, sve što trenutno ne valja na ovom telefonu se može srediti update-om, osim veličine i dugmića :(





još nešto, svuda na net-u čitam da 950 izgled nije premium.
meni je premium, izgleda premium i ponaša se (skoro (damn reboot)) premium.
naravno ne računam bedne dugmiće, to je jedini spot gde nije premium.

kažu, plastika, nije alu.
pa hvala bogu da je tako, zato ja sad i koristim wireless QI charger, ej čovek pored mene sa Ipone 6s pustio suzu kad je video. Odmah otišao na net, i šalje mi neki link gde ima da se kupi nešto što se lepi (valjda) na 6s pozadi, i onda može da radi wireless charger. tuga...

skoro savršen je




SLIKE!!!!!!!!!!!!!

zip file, pa skinite.
prvo one od juče,
pa slika 950 u ruci što je neko tražio,
pa slika sobe, izuzetno sam zadovoljan kako je ispalo,
pa slika ulice, takođe perfektna slika,
pa onda jedna loša lika gde se telefon trudio da veštački napravi bokeh (subject isolation), stvarno je fantastično fokusirao onu grančicu u sredini, eos-m to nikad ne bi uspeo da uradi, ali onda je softverski dodavao bokeh, i sjebao sliku, što EOS-M na sreću nikad ne bi uspeo da uradi :) za bokeh treba dobar objektiv 2-3 puta teži nego sam telefon i tačka. voleo bih da postoji opcija u cammera app - disable bokeh simulation, koju bih tako rado uključio.

postavljaću još slika, ali danas sam malo lenj :)

http://1drv.ms/1P0aDNS

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Evindzer »

I na mojoj Lumiji 930 su hardverski tasteri sa strane malo klimavi, i to od prvog dana. Na sreću, za ovih 8-9 meseci se nisu rasklimali ništa više, pa mogu reći da je telefon i u tome dosledan - a računam da će takav slučaj biti i sa 950.
Nego, verovatno si primetio da se ti tasteri skidaju zajedno s zadnjom maskom, pa su (možda) na onim Mozovim kožnim maskama sredili taj propust. Eto ti još jednog razloga da razmisliš o kupovini jedne kožne maskice, pa te tada (opet možda) taj detalj više neće nervirati. ;)

AndroMan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1039
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 13:25
:: Galaxy Note 9 N960F
:: BB Passport; N808PV

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od AndroMan »

antegra, čestitke i od mene na kupovini telefona. :)

Hvala na postavljenim fotkama sa kamere. Slike ulice, sobe, kao i ona pod veštačkim osvetljenjem su stvarno super. Odličan posao Microsofta što se tiče kamere. Za moj ukus, jedino su mogli malo manje softverskog šarpeninga da primenjuju.

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od rock9855 »

Kamera odlicna. Prevazilazi moja ocekivanja. Verovatno broj 1 trenutno. Da su izbacili 1030 sa ogromnim senzorim ne smem da zamisljam sta bi bilo tek tada

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Apolo »

rock9855, Da nisu povukli 1030 mislim da bih uradio pre-order definitivno, posto je sam dizajn sudeci po renderima perverzija, plus kamera, jedino bi morao imati strpljenja sa samim Windowsom :) Slazem se sa tobom da je kamera na 950 mozda trenutno broj 1., pa mozda se mogu i nadati dobroj prodaji ako uspeju da utegnu sam sistem kako telefonu bude padala cena na neki razumniji nivo.
Festina lente.

antegra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pet, 13. Maj 2005. 11:24

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od antegra »

AndroMan napisao:antegra, čestitke i od mene na kupovini telefona. :)

Hvala na postavljenim fotkama sa kamere. Slike ulice, sobe, kao i ona pod veštačkim osvetljenjem su stvarno super. Odličan posao Microsofta što se tiče kamere. Za moj ukus, jedino su mogli malo manje softverskog šarpeninga da primenjuju.
da, dobro si to primetio - oversharpening.
šteta što u camera app ne postoji kao na canon - sharpness preferences.

mada, sad sam malo analizirao 950 RAW slike u Adobe LightRoom-u.
RAW slike su, osim lens corrention-a, potpuno "netaknute", tako da ih možeš exportovati u jpg potpuno po svom ukusu.
definitivno sam se odlučio da slikam u raw + jpg, isto kao što radim i sa eos-m, pa ako jpg dobro ispadne, njega uzimam, u suprotnom, brišem jpg, editujem raw po svom ukusu, i exportujem u jpg.
Evindzer napisao:I na mojoj Lumiji 930 su hardverski tasteri sa strane malo klimavi, i to od prvog dana. Na sreću, za ovih 8-9 meseci se nisu rasklimali ništa više, pa mogu reći da je telefon i u tome dosledan - a računam da će takav slučaj biti i sa 950.
Nego, verovatno si primetio da se ti tasteri skidaju zajedno s zadnjom maskom, pa su (možda) na onim Mozovim kožnim maskama sredili taj propust. Eto ti još jednog razloga da razmisliš o kupovini jedne kožne maskice, pa te tada (opet možda) taj detalj više neće nervirati. ;)
nisam znao za to, uopšte nisam primetio da su dugmići za samom zadnjom maskom, tačnije, nisam uopšte sam skidao zadnju masku, to su oni u telenoru uradili.
ok, sad mi je jasno zašto su klimavi.
baš ću da obratim pažnju kako su urađeni na nekim boljim maskama, pa ako je bolje, zameniću.
hvala na savetu.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Vlada Zem »

Koja je verzija 10-ke na tvom telefonu? (settings-system-about-OS build) :)
"Peglaće" se OS, ima tu još da se radi...
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Baraba »

antegra, vidim da su slike u 8MP, do koliko slika u pureview? U kojim može da slika jpg+dng? Koliko vremenski traje snimanje jpg+dng?
Napredak je u odnosu na 1020, ona je mogla do 5MP u pureview:
Slika

antegra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pet, 13. Maj 2005. 11:24

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od antegra »

Vlada Zem napisao:Koja je verzija 10-ke na tvom telefonu? (settings-system-about-OS build) :)
"Peglaće" se OS, ima tu još da se radi...
10.0.10586.0
Baraba napisao:antegra, vidim da su slike u 8MP, do koliko slika u pureview? U kojim može da slika jpg+dng? Koliko vremenski traje snimanje jpg+dng?
Napredak je u odnosu na 1020, ona je mogla do 5MP u pureview:
opcije su:

aspect ratio 16:9
8 MP jpg
16 MP jpg
8 MP jpg + 16 MP dng

aspect ratio 4:3
8 MP jpg
19 MP jpg
8 MP jpg + 19 MP dng

kako sam ja odlučio da idem na 8+16, stavio sam 8 mp jpg u onaj zip.

snimanje je instant, odmah možeš da slikaš sledeću. posle jedno 6 slika u brust-u, pojavi se saving i ne da dalje dok ne snimi, što traje jedno 2-3 sekunde. onda ponovo imaš tih 6 u brust-u.



inače, uzeo sam onu sliku od juče, kao i njen dng file, i malo se igrao u LightRoom.
nema, ništa ne može da zameni LightRoom, nikakv mašinski algoritam...
da budemo realni, 950 je napravio ralniju sliku juče, bio je tmuran i maglovit dan, ja u Lightroom-u volim da "dodajem sunce", pa mi je samim tim i duplo lepša slika


pogledajte

http://1drv.ms/1O599TJ

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Vlada Zem »

antegra, e to je osnovni build sa kojim dolazi 950, možda imaš nadogradnju na .10586.29 koji je malo ispeglaniji i dodaje i neke nove (malobitne) opcije (kod mene je taj na L925). Vidim preko wincentral da neki dobijaju taj apdejt, neki ne (bez insajder programa)...
Čisto da napomenem.
poz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od 1808 »

antegra napisao:....evo malopre sam probao da pošaljem email sa 3MB att, i sve je supeer, odmah na email baci slanje u background.
zagleo bih se da su to sredili sa jučerašnjim update-om.
antegra napisao: 10.0.10586.0
Microsoft suspends Lumia 950 update, due to bugs
http://www.gsmarena.com/microsoft_remov ... -15531.php

Odgovori