Na koji ste telefon prešli sa Windows telefona?

Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS
Odgovori
Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Na koji ste telefon prešli sa Windows telefona?

Post od Apolo »

I 950 se zbača gubiti pod W10M, šta onda očekivati za druge telefone. Kakvih sve telefona danas ima za manje pare, Windows treba koristiti samo za pozive i poruke, kao backup telefon.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Na koji ste telefon prešli sa Windows telefona?

Post od гари »

Zavisi, ako neko trenutno ima Windows 10 telefon, on ipak i ne mora da prelazi na Android. A da Windows telefoni trenutno nisu za kupovinu - nisu za kupovinu već duže vreme. Osim ako je u pitanju neka baš sitna lova.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Na koji ste telefon prešli sa Windows telefona?

Post od Evindzer »

Verujem vam da vam Lumije loše rade, a nadam se da ćete verovati i vi meni: moja 930 radi odlično - s obzirom na godine i sahranjeni OS u sebi. Nemam nikakve probleme, ni gore navedene, ni neke druge. W10M radi za nijansu sporije od WP8.1, ali je dosledan u smislu da svaki zadatak uradi na isti način i istom brzinom - i to svaki put. Naravno, druga je priča to što je model star više od 4 godine, OS mrtav, a aplikacije uglavnom zapostavljene, i naravno da danas ne može da se poredi sa iole pristojnim Androidom.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Na koji ste telefon prešli sa Windows telefona?

Post od гари »

To sam i ja hteo da kažem. OK on izvršava zadatke, neke stvari moram kroz browser umesto u aplikaciji, ali to mi nije problem. A što nije za kupovinu - nije jer ne znamo koliko će te zapostavljene aplikacije još raditi na njemu. Sad će se skoro svaka aplikacija, kojoj bude zatrebala mala dorada da bi mogla da nastavi sa radom, jednotavno povlačiti iz Prodavnice. Zato sad nije više vreme da neko išta ulaže u Windows Phone, osim ako mu treba jeftina alternativa.

dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Re: Na koji ste telefon prešli sa Windows telefona?

Post od dejan87dex »

Sljaka 950 i dalje ali iskreno koristi nokiu 5 vise!
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

Odgovori