Umreo!

Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS
Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Umreo!

Post od Martin Mystere »

Fair enough...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Umreo!

Post od Green »

Milorade, (aka miodrage :D) Xr ce savrseno da ti odgovara. Slazem se oko napisanog za ekran. Ne vredi tih para, ali dobro, Apple je to.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Umreo!

Post od sugarcoated_ass »

miodrage, nije mi cilj ni bio da te ubeđujem da uzmeš već upravo da sam dođeš do ovoga što si napisao, jer pre toga, čak i u ovoj temi, se sve svodilo na čisto pljuvanje. :)
Za WP znaš i sam kakvo mišljenje imam i koliko mi je bio dobar do prvih nizbrdica. ;)
Za XR se i ja slažem jer nije sve u čistim brojkama na papiru, ali smatram da je u poređenju sa konkurencijom precenjen što je opet samo moje lično mišljenje. :)

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Umreo!

Post od Apolo »

Nije tvoje lično mišljenje već je objektivno precenjen... Kao i većina iphona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Festina lente.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Umreo!

Post od miodrage »

Svaka roba ima svoju cenu i - kupca. Da li je nesto precenjeno ili ne to je vec subjektivna stvar?
Ako cemo tako i Lamborghini je precenjen i Ferrari, i Koenigsegg i Pagani, stavise i BMW, Audi, Merzedes… Ali opet imaju kupce.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Umreo!

Post od m@c|-|oR »

I Renault Captur je precenjen, ali opet ima kupce..

Poslato sa P10 uz pomoć Tapatoka
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Umreo!

Post od Apolo »

miodrage napisao:Svaka roba ima svoju cenu i - kupca. Da li je nesto precenjeno ili ne to je vec subjektivna stvar?
Ako cemo tako i Lamborghini je precenjen i Ferrari, i Koenigsegg i Pagani, stavise i BMW, Audi, Merzedes… Ali opet imaju kupce.
Automobili koje si nabrojao nude top kvalitet i performanse za navedenu cenu i zna se zasto su skupi... Koenigsegg ima model koji najbrze stize od 0-400-0, Lambourghini i Ferrari su nesto slabiji od navedenog ali su opet top ponuda super brzih automobila, BMW/Audi/Mercedes su odavno pokazali zasto su kvalitet (licno vozim Mercedesa i to "skromnu" A klasu staru 11 godina, i cim sednes u kola shvatis sta si platio, a da to nije magla, o performansama ne treba da trosim reci).
iPhone niti ima najbolju kameru, niti imaju najbolji ekran, dizajn, zaostaje za svima 2-3 godine sa inovacijama i onda kada isto izbaci sto i konkurencija kaze da je to, pazi boga ti, inovacija... obicne maske, dodatke koje mozes za bud zasto naci za druge proizvodjace oni naplacuju kao da su od zlata (a pravi se npr od obicne plastike). E kad tako neko pravi mobilni telefon i stavi mu cenu 1.000e ne da je precenjen nego... Ima iPhone kupce naravno, ali rekao bih da je trend u padu posto ih je Huawei pretekao na 2. mestu. Trziste govori samo za sebe.
Festina lente.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Umreo!

Post od sugarcoated_ass »

Huawei ih pretekao, Šomi im za petama. :D

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Umreo!

Post od novak »

Dnevne slike na iP su jednake kao i na ostalim flagshipovima. Nocne slike su slabije. Dakle nije da je to neka nidje veze kamera koja se papreno naplacuje.
iP ima vrhunski video snimak, mozda cak i najbolji. iP amoled je slabiji samo od Samsungovog. iP LCD je medju top panelima te vrste.
Ogranicenja iOSa su takva kakva jesu. Nekom odgovaraju, nekom ne. Da se malo vise naplati logo, naplati.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Umreo!

Post od Apolo »

Ima razlike i po danu, samo ko detaljnije uporedjuje. Nocne slike iP nema sta da trazi pored Samsunga i P20 Pro/Mate 20 pro. Mozes sad uzeti S7 i porediti sa ip7/ip8 i videce se razlika po mraku u korist Samsunga.

iP nabavlja ekrane od Samsunga, logicno je da im Samsung nece dati kvalitetniji ekran nego na svojim telefonima. Ali kao sto vidis i sam u svom komentaru, jako puno obrazlaganja ima u vezi iP (nije da je neupotrebljivo, ali je malo slabije, malo je sistem ogranicen, ekran nije bas najbolji u odnosu na Samsung Amoled itd). Za cenu koliko kosta slaba su to obrazlozenja. Ali opet na kraju, nekom i to sljaka jer nosi "jabuku", mozda nekom iOS odgovara vise kao sistem ili sta vec, u to ne ulazim.
Festina lente.

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: Umreo!

Post od brankisha »

Samo nemojte o kolima. Plz.
Samo je VW precenjen i to kod nas dizel.

Sent from my SM-G950W using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Umreo!

Post od Green »

I lebac u pekari je precenjen, a kamoli telefoni i automobili.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Umreo!

Post od bestboy »

Само pd tdi 96kw бајо мој...<3
Лепо је рек'о Рамбо за Чолића, да сними цд са подригивањем, продао би га у 50000 примерака. Иста ствар је са ајфоном.
Слобода или смрт

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Umreo!

Post od Apolo »

Mani me dizela, dizni, bosch pumpe, plivajuceg zamajca, zupcastog kaisa i ostalo :)))
Festina lente.

srđan obradović
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 442
Pridružio se: Uto, 13. Maj 2014. 15:35
:: microsoft lumia 532

Re: Umreo!

Post od srđan obradović »

Samo ce mi jedne stvari biti zao kad odu dizeli, a to je sto ne sa ovim prebudzenim benzincima ne mozes da vozis 50 cetvrtom, koliko je ogranicenje, nego stalno menjas. Isto kao i sa WinPhone.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
lumia-lumia-lumiaaaaa-lumia-lumia-lumiaaaaa

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Umreo!

Post od Apolo »

srđan obradović, benzinski motor i nije pravljen da se vozi 50 kmph 4. brzinom. Ide na veci broj obrtaja, a druga stvar je navika nasih vozaca koji saltaju istog na 2.500 obrataj pa stices utisak da vozis dizela, a ne benzinca.
Festina lente.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Umreo!

Post od m@c|-|oR »

bestboy napisao:Само pd tdi 96kw бајо мој...<3
Лепо је рек'о Рамбо за Чолића, да сними цд са подригивањем, продао би га у 50000 примерака. Иста ствар је са ајфоном.
Jok bre, 2.0 TDI PD, 103 kW, pa ko sme na crtu!

A ovo za iPhoneta sve se slažem.

Poslato sa P10 uz pomoć Tapatoka
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Umreo!

Post od Behemoth »

miodrage napisao:Svaka roba ima svoju cenu i - kupca. Da li je nesto precenjeno ili ne to je vec subjektivna stvar?
Ako cemo tako i Lamborghini je precenjen i Ferrari, i Koenigsegg i Pagani, stavise i BMW, Audi, Merzedes… Ali opet imaju kupce.
Mercedes moze da radi sa cenama svojih automobila sta hoce jer jednostavno ne moze niko da mu stane na crtu i bude konkurencija.Nekada su to mogli BMW i Audi,sada ne mogu ni oni vise.
Licno vozim Mercedes iako do skoro nisam bio ljubitelj nemaca,otprilike nesto kao ti sto nisi fan androida dok nisam seo u nekoliko modela.Kad predjes iz S klase u neki Citroen kao da si seo u tramvaj.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Umreo!

Post od sugarcoated_ass »

Alo bre! Imate temu o automobilima, a ovde Mijo baca hejt na Android dok mi zli Androidaši i lečeni Windowsovci i iOSovci pokušavamo da mu zabranimo njegovu unikatnost i slobodu izbora kojom bi se izdvojio od nas NPCeva. [emoji38] [emoji38] [emoji38]

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Umreo!

Post od Evindzer »

sugarcoated_ass napisao:Alo bre! Imate temu o automobilima (...)
Pridružujem se uskliču. :D
Nego, Snađe, šta je NPC?

Odgovori