Sony Ericsson P990i-Podesavanja za 3G i streaming za Telekom

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
Jazavac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 18:44

Sony Ericsson P990i-Podesavanja za 3G i streaming za Telekom

Post od Jazavac »

Dragi forumasi,

Vec poduze vreme pokusavam da dobijem podesavanja za 3G i streaming za Telekom mrezu. Zvao sam ih milion puta,i strasno je koliko pojma nemaju. Molim nekoga da mi pomogne,vidim da ovde zaista ima ljudi koji znaju. Napominjem da mi GPRS i MMS besprekorno radi. To sam nekako uspeo da podesim,i to teskom mukom 8) .
Pretpostavljam da nesto sa proxy-jima nije u redu.
Hvala veliko.

krsta31
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 05. Feb 2007. 16:45
Lokacija: nis

Post od krsta31 »

ajd mi kazi kako si uspeo da podesis gprs i mms to mi je veliki problem! odgovori mi na mail Krsta31@yahoo.com MOLIM TE POMAGAJ

kestenjak
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Uto, 13. Nov 2007. 19:55

Post od kestenjak »

JAZAVAC, taj telefon nema podesavanja za streaming zato sto koristi video player koji je integrisan u sam softver , tako da su ti potrebna podesavanja samo za 3 G , da bi koristio 3 G , moras da imas signal za 3 G (da bi znao da li imas taj signal treba na aparatu da ti pored signala mreze stoje plave elipse ), moras da aktiviras uslugu na kartici\broju , a sto se podesavanja tice ista su kao i za gprs samo sto ti je APN 3Gmondo, (u tvom aparatu ne postoji opcija APN , vec se zove Adress , ona se nalazi na menu-control panel-internet account-mts wap-Adress) , i toliko sto mi iz telekoma pojma nemamo :D pozz

Odgovori