motorola a1200

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

kefalo napisao:rezultat, svega je da su sad u NS-u, kako citam jeftiniji telefoni nego u BGD-u.
E ovo nikada nije bilo i dok se ne uverim ne mogu da verujem. Mozda su "prave cene"(kad odete u prodavnicu i zainteresovani ste da kupite) jos nize u BG nego na ovom sajtu ili cak u NS. Koliko se secam bila je u NS velika frka oko nelegalnih telefona, ako ne i veca nego u BG.

Sve u svemu covek bi trebao da ode licno u prodavnicu i pita za cenu te a1200, pa mozda je dobije po nekoj finoj ceni od 200e. Treba pokusati.
5130+Koss the plug....

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

licno sam se uverio , sto se tice cena , pre nedelju dana da je nokia n95 u NS 340 eur dok u BG(na mobilnom svetu a i provereno telefonom) cena krece od oko 435 eur... :blinky: sto je i meni bilo jaaako cudno. Uvek je BG imao bolje cene od NS ali izgleda da se nesto promenilo po tom pitanju

iskreno , meni je problem da dolazim do BG da bi isao po svim radnjama i "licno" pitao za cenu mototrole A1200 ali ako neko od vas bude u prolazu i naidje negde na ovaj telefon po ceni od 150-200 eur neka javi koja je radnja u pitanju da ih nazovem i rezervisem jedan.
Ionako vec godinama dolazim u BG da kupujem telefon...

mrgaga
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 20. Jun 2008. 04:37

Post od mrgaga »

Imam sličnu priču kao i chilly
Hteo bih da kupim ovaj mob ali osim radnje koja je postavljena na MS ne mogu da nadjem nigde drugde.Dao bih i do 220 evra za njega ako je sve ok...

Ako neko ima,vidi u ranji ili tako nešto neka se javi..

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

ja bi mozda mogo da nabavim u Nisu samo je zeznuto sto sam daleko, ja sam moj V8 platio 190 evrica u kompletu plus neke dzidza midze

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

Miodrage mogao bi da pogledas dal ga ima u Nis i koja je cena pa da javis na pp. nacemo nekog i tamo ako treba da ga uzme

vazno je da pogledas i sta sve ide uz telefon kao i koliku garanciju daju-ovo se podrazumeva

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

meni je covek dao godinu dana garanciju sto se tice moje V8 tesko da ce gecvrcne za godinu dana bas je ono stena telefon jos nisam vido kakav je 1200 mada sam se premisljao izmedju v8,v9 i a1200 ja mislim da mi je reko negde oko 170 evrica za njega ali raspitacu se ponovo ovde slabo idu motorole ne vole ih pa se i ne nabavljaju nesto.Ja sam moju naraucio da mi donese iz Nemacke negde oko 7 dana cekanja. Informacije doibijas u ponedeljak uvece PP

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

aj napishi i ovde cenu, bash me interesuje .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Izvinite zbog kasnjenja sa odgovorm nisam imao vremena zbog posla ( mislim 2 ). Telefon je kostao 170 evrica i trenutno ga nemaju na stanju

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

miodrag75,

za ne povjrovati , u nishu da je telefon jeftiniji , nego sto je kod nas bio ikad :chytry: :disgust: :ohmy: ........
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

zar je moguce da ga nema nigde kod nas anabaviti?! :|

Miodrage da ocekujem da javis ovde ako se u skorije vreme pojavi kod tog prodavca ili ne? da znam...

e jos cu ga na kraju poruciti iz neke druge zemlje...al sad me vec zanima i njegov naslednik koji se izgleda vec pojavio MING2 - A1600/1800. S`tim da je meni prvi interesantan(A1600) jer je A1800 preskup. Ako se ne varam A1600 je oko 340 eur a A1800 oko 500eur i naravno ne mogu se nabaviti kod nas nego , koliko sam procackao , u Kini.

Ima li neko neki pouzdan "kanal" sa kinezima? :wink: :D

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

jedina razlika je shto a1800 mozhe da koristi i gsm i cdma mrezhu u isto vreme, shtoo nama u srbiiji ne znachi nishta. jedva chekam da a1600 dodje ovde.
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

...i kad dodje mislim da ce ovde nasi prodavci klepiti cenu da se usi crvene :angry:

telefon atraktivno izgleda a olovka uz TS mu daje poslovan izgled , manje vise opcije i mogucnosti su kao i na svim ostalim aktuelnim telefonima ali ima i GPS koji ce sigurno svojim prisustvom privuci dosta ljudi kao i jos neke interesantne opcije(skener vizit kartica , opcija prevodioca i jos neke sitnice)

sve u svemu telefon koji bi voleo da imam 8)

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Pazi ja i nisam mogao da kupim moj V8 ovde u slobodnoj prodaji vec je covek narucio fon iz ......... 100x me je pitao dal sam siguran da bas v8 hocu kad je stigo sve mu je bilo jasno.
a sto se tice A1200 ko zna moze da bude dal zavisi kako se maznu ili sta je vec po sredi. :lol:

Stefke_W_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 20:33

Post od Stefke_W_ »

dajte mi neki program kao nokia pc suite... za nokiu...

na net nadjoh samo drajver za usb.. :)

i jos...neka mi neko javi koliko je baterija NOVA tamo kod vas? pa bih nekako poslao nekoga da mi je kupi :D
Nokia n73 music + 1gb 'n' Nokia 2310 : ))

Stefke_W_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 20:33

Post od Stefke_W_ »

pao mi bio software...i u servis mi stave neki KOREANSKI...problem je sto ne radi handwriting...tj ne prepoznaje NORMALNA slova, nego kineska koja li vec :lol:
pa ako moze samo taj pack da se ubaci? ili .... pomazite nervira me :D
Nokia n73 music + 1gb 'n' Nokia 2310 : ))

marko_lukovic91
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 21. Jun 2009. 22:24
Lokacija: Ivanjica

Post od marko_lukovic91 »

4life napisao:Samo da napomenem za one koji nameravaju da kupe ili se dvoume oko ovog telefona- Sto se tice otvaranja audio i video formata telefon uz dodatno instalirani player besprekorno otvara wmv, wma, ra, mov, avi, DiVX (sa podrskom za subtitlove!!!), ogg, wav, asf, mpeg, mp4, m4a... Takodje moze da unzipuje rar, zip, tar...
Mozes li mi reci koji je to program da bih ga instalirao na telefon.
Unapred zahvalan

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

marko_lukovic91, da li si primetio možda da pitaš za nešto što je napisano 25.04.2007. ? :?
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

pa sta ima veze ako je tada napisano?
Ako su matore teme i zbog toga "zabranjene" za citanje,onda ih obrisite

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

annaBG, izmedju ostalog zato što pita nekoga ko se nije pojavio na forumu skoro godinu dana.
Tačnije od 21. 11. 2008. a drugo zato što postoji tema za programe.Ovo je tema za telefon.
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Odgovori