Samsung U700 i nevolje sa softverom

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Kako da iskljucim prokleti T9 na ovom telefonu?Svaki put kada pisem poruke moram manuelno da ga iskljucim :smutny: Napisem poruku-posaljem i on se ponovo vrati :dry: Help!

dzmidzak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 12. Jan 2008. 08:19

Post od dzmidzak »

Pozz, uzeo sam pre 5 dana ovaj tel i cini mi se ok. Posto je bio na vodafonu, i ja sam pomocu onog gore upustva flesovao na orginalni i imam 1gb karticu i sve radi besprekorno. Sto se tice prebacivanje java igrica i programa sa racunara preko usb-a, nasao sam upustvo na
http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?t=67350 i posle malo igranja i podesavanja sam uspeo prebaciti sve sto sam hteo.
E sad, sto se tice kvalitete samog telefona, nisam bas zadovoljan. Pre ovog sam imao 6233 koji je extra napravljen i lak za koriscenje. Ovaj mi se cini nekako lomljiv i klimav, tj. vec sad imam nekakav luft na slajdu, ali je prelep telefon. Baterija 2 dana, upola manje nego 6233. Sto se tice guljenja sjajnog dijela oko ekrana, vec se primjeti izmedju ekrana, minimalno ali sta ce biti s vremenom. Sto se tice senzorskih tipki, sve ok. Pri pozivu se tel zakljuca, tako da je nemoguce prekinuti poziv dok se ne otkljuca ili sklopi. Podesio sam i svoju melodiju za sms, jeste da sam morao prebaciti iz mp3 u mmf ali radi. Samo treba malo vise prouciti podesavanja.

mari
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 08. Mar 2008. 23:00

Post od mari »

Zna li neko, da li Samsung U700 nema mogucnost ucitavanja vecih internet stranica,ili se to moze nekako podesiti?

Prilikom pokusaja da ucita jednu internet str.,pojavljuje se obavestenje tipa: "page too large.Content may not be displayed properly"!...i ne prikaze celu stranu.... :(
Moze li se to podesiti, ili je ovaj telefon "ogranicenih mogucnosti"?

Hvala,
pozdrav

mcdoc
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 12:14
Lokacija: Smederevo

Post od mcdoc »

Ima li mogucnost da odbacuje i textualne poruke kao pozive? D600 je imao nesto sto se zove BlackList stavis broj i vise sa njega nema poruka.

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

mcdoc, u700 ima tu opciju !
Nokia C6

mcdoc
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 12:14
Lokacija: Smederevo

Post od mcdoc »

Ako mozes da mi kazes kao se dolazi do nje posto ne mogu da je nadjem.
Hvala Verzija softvera mi je U700MKGG2

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Treba biti u menu>messages>settings>text messages pa tu pogledaj jer je meni bilo na u600,pa mora biti na u700,ako nema,onda pravac flash najnovija verzija softvera :wink:
Nokia C6

mcdoc
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 12:14
Lokacija: Smederevo

Post od mcdoc »

Nema te opcije kod mene. Kazi mi koja je to verzija softvera i ima li nas jezik, odnosno hrvatski eventualno?

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Možeš staviti srpski naknadno,a za softver ne znam tačno,davno sam imao u600 !
Nokia C6

Milanobg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 26. Jan 2008. 11:00

Post od Milanobg »

Da li moze neko da pojasni kako si radi update firewera kod ovog telefona i da li je zaista neophodan onaj kabli na kolji se kaci baterija od 9volti?
P.S. Linkovi sa pocetka posta ne rade...

red-star-boy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 04. Jul 2009. 03:03

u700

Post od red-star-boy »

Ovako kupio sam u700 koji je hvala bogu na hrvatskom ae zna li neko kako se ubacuje srpski u samsung u700 a da nemora da se ide u mobil shop :unsure:

prezontije
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 13. Sep 2010. 14:04

Post od prezontije »

Ljudi i mene muci problem sa precicama na touch buttons-ima.Da li je neko provalio kako se menjaju ove precice ili iskljucuju?

I jos jedan problem imam dva Samsunga U-700 i instalirao sam PC Studio.E sad kada prikljucim jedan telefon na komp preko USB sve je u redu i vidi ga,a kada prikljucim drugi istim postupkom njega ne vidi.Moze li mi neko pomoci da mi kaze sta da radim da povezem drugi telefon.

Odgovori