LG KF600

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
twins_kv
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 14. Jun 2008. 08:27

LG KF600

Post od twins_kv »

razmisljam da kupim ovaj tel...pa me sad zanimaju iskustva sa ovim telefonom...iskreno, skepticna sam zato sto je to lg, to me najvise koci, pa sad ocekujem da me oni koji imaju ovaj tel razuvere :)
i zanima me je l se garancija od 2 god. koja se pominje dobija i kada se tel kupuje uz postpaid paket?

IkeNS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 16. Jun 2008. 20:08

Post od IkeNS »

Garancija od 24 meseca vazi u bilo kojoj ga varijanti kupis. Naravno, garantni list mora biti originalan.

secko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 01:09

LG KF600 teme

Post od secko »

zanima me da li je neko nasao teme za download za ovaj mobitel ili program za pravljenje istih

ako nista od ovoga nije moguce zna li neko email na koji mogu kontaktirati jer preko sajta traze previse info npr. kucnu adresu :blinky:

dadinho
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 11:19
Kontakt:

Post od dadinho »

i ja sam trazio na netu, ali nisam uspeo da nadjem da li uopste je moguce dodati nove teme na kf600...

I mene zanimaju iskustva vezana za ovaj telefon, ali izgleda da nema takvog na ovom forumu :(
ps: bio sam u 4 radnje i nisu hteli da mi daju da upalim ovaj mob, kao "pravilo firme!!!! :shock:

nadja koprivica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 20. Okt 2008. 19:00

Post od nadja koprivica »

da li je po vasem misljenju bolje kupiti lg kf600 ili lg kf510??????? i zasto?

jako se dvoumim i ne znam sta da radim?
jel ima neko iskustva sa ovim telefonima?

nadja koprivica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 20. Okt 2008. 19:00

Post od nadja koprivica »

kakav idiotizam sto nisu dali da upalis mob?! "politika firme" je ocigledno da das pare (koje nisu bas ni male) za nesto sto nisi video? sta sve u ovoj srbiji nije "politika"

dadinho
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 11:19
Kontakt:

Post od dadinho »

Pa ta "politika vazi i svim firmama za 80% modela.. mozes samo da gledas telefon(ugasen) :S
Ja sam bas bio zagrejan za kf600 dok drugarica nije kupila.. da me ne shvatis pogresno, tel je skroz ok ali mene strasno nervira to sto ostaju otisci prstiju po njemu, kao da posle dosta masnog bureka ne obrises ruke i igras se sa mobom :))
Neces pogresiti u svakom slucaju ;)
kf510 mozda malo lepsi, i pravi zenski mob..

nadja koprivica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 20. Okt 2008. 19:00

Post od nadja koprivica »

da izuzmemo kontekst "muski ili zenski" mob, koji je bolje uzeti?
da li ima neka karakteristika koja je na strani jednog? kad vec ima ta tvoja drugarica, kakva je kamera, slike?

dadinho
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 11:19
Kontakt:

Post od dadinho »

koliko ja znam, mislim da imaju iste karakteristike (kamera, zvuk, baterija....)
ja bih licno pre uzeo kf600. ako nista drugo, bar mi je zanimljiviji fon od kf510 :p

marijab
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 02. Dec 2008. 04:14

LG KF600

Post od marijab »

Da li ovaj telefon ima zoom na fotoaparatu,zoom postoji i radi samo na kameri ali na fotoaparatu ne. Da li je greska u telefonu ili on jednostavno nema zoom?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

marijab, Ovo je pogresna grupa za ovo pitanje posto je namenjen pitanjima vezanim za konfiguraciju GPRS-a itd. Trebalo je da postavis ovo pitanje na podforumu za LG telefone.

Inace digitalni zoom koji koriste telefoni bez optickog zuma je potpuno beskorisna stvar tako da je potpuno nebitno da li ga ima ili nema. Digitalnim zumom nije moguce pribliziti udaljeni objekat - radi se obicnoj "sarenoj lazi". Kada koristis digitalni zum tu se zapravo "iseca" parce originalne slike a zatim se ekstrapolira na punu rezoluciju pri cemu nije moguce dobiti novu informaciju o udaljenom objektu vec slika postaje sve losija (kockastija). Na PC uvek mozes sa slike napravljen bez digitalnog zuma izdvojiti deo koji zelis da "zumiras".

Kod video snimka jos ima smisla koristiti digitalni zum posto se ne snima punom rezolucijom pa se moze "zumirati" do izvesne mere bez gubitka rezolucije.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

marijab
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 02. Dec 2008. 04:14

Re: lg kf600

Post od marijab »

Hvala na iscrpnom odgovoru! :) :)
Ujedno se izvinjavam na pometnji sa temama. :roll:

Imam jos jedno pitanje...u prodavnici mi nisu nista rekli za formiranje baterije, prvi put sam ga punila 11 sati, nadam se da nisam nesto zeznula... Jedni mi kazu da treba cak 15 sati, neki da treba tri puta,a neki opet da litijumske baterije ne treba uopste da se formiraju... ??????

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

marijab, Li-Ion baterije se ne formiraju - uopste. Stavise punjaci su tako projektovani da prekinu punjenje posle par sati kada se baterija napuni. Daklem ti si drzala (nepotrebno) telefon na punjacu 11 sati posto se poslednjih 8-9 nista nije punilo.

Jedino su u pravu oni koji su ti rekli da se Li-Ion baterije ne formiraju. Formirale su se stare NiMh baterije a u poslednjih 5-6 godina nije proizveden ni jedan jedini mobilni telefon kojem treba formirati bateriju.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

marijab
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 02. Dec 2008. 04:14

Post od marijab »

Ti si prva osoba koju sam "srela" koja zaista nesto zna o telefonima, nazalost tek kada sam kupila telefon, i to jedva posto ja neznam nista...

Jos jednom ti puno hvala na odgovorima, tj. na pomoci.

M.

:) :) :)

Odgovori