motorola v3i-problem

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
crno67
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 03:53

motorola v3i-problem

Post od crno67 »

od juce mi telefon stalno,cak i bez dodirivanja tipke,bilo koje,vec po samom otvaranju ide na browser... :o u cemu je problem?nemogu ga ni ugasiti,samo vadjenjem baterije.telefon imam vec dve godine i doosada je bio o.k.retko idem na wap.jedino ga povezujem preko usb sa kompom.ima mu pomoci?
:shock:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

postoji vise mogucih uzroka...moguce je da je softwer riknuo i da sam nesto brlja i sto se toga tice odi do servisa i samo flesuj mobilni i taman mozes da pitas da ti ubace najnoviji......mada obavezno se raspitaj za cene flesovanja jer neki servisi i dalje naplacuju npr. 10 evra i za stare i za nove modele dok neki daju mamnje cene za starje modele.Budi ekonomican ustedi neki dinar :)

P.S. pisi da vidimo u cemu je problem bio i kako si ga resio.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

crno67
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 03:53

Post od crno67 »

e sad,par dana je telefon bio ugasen,danas sam ga ponovo ukljucila i proradio je normalno.zasad.bila sam danas u Conc-u,servisu,ali posto je telefon radio,rekli su mi da dodjem kad opet pocne da brljavi,nedaj boze opet takav horor :chytry: ,kazu da je verovatno flat kabel..videcemo :? inace,za nezehtevnije korisnike,znaci razgovor,sms,telefon je odlican,dizajn 1.liga.nikad ne prodje nezapazeno.koristim ga vise od dve godine i nije me izneverio.jedinu zamerku dajem na trajanje baterije,iako je ova jos oreginalna,ali takva je bila od pocetka. :)

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

samo flesuj telefon ako imas kabl ako to ne pomogne nosi u servis ustedeces sebi 10 evra :D najmanje

Odgovori