Dva pitanja k500i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Blondy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 09:34

Dva pitanja k500i

Post od Blondy »

Posto se mnogim ljudima joystick ubrzo pokvario, da li ga je moguce popraviti ili zameniti u servisu? Kakva su vasa iskustva?
Da li je moguce produziti snimanje video zapisa na vise od 10 sec?

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Mislim da bi trebalo da procitas test ovog telefona na ovom sajtu, ima tamo korisnih stvari
http://www.mobilnisvet.com/mobilni-supe ... sson/K500i
to je opcija 'video lenght'
Slika
:)
Poz

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ma neznam , ja imam k700 i u principu isti im je joystick (sto se ugradjuje u zadnje mobitele iste ) i meni dobro sluzi vec 4 mjeseca , cak sam se i nakon grubog joysticka na n6600 navikao na ovaj ... 8)
rocK for ever

Blondy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 09:34

Post od Blondy »

Ma ok i meni je za sada ok joystick, ali interesuje me ako se pokvari jel moze da se namesti ili zameni novim u servisu?

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

moj drug ima ovaj tel vec duze vreme i nema nikakvih vecih promena sem sto malo jace treba gurnuti dzojstik...mozda ti to nece biti veliki problem,a mislim da se moze popraviti u nekom od servisa...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa vjerovatno moze da se popravi. Moj brat od tetke ima K500i i dzojstik mu je nagrdjen, moras da vuces da ti prst opadne... :lol:

Blondy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 09:34

Post od Blondy »

Koliko primecujem po ovim i drugim komentarima kod k500i se bas dosta ljudi pokvario joystick, upao unutra ili sta vec i oni sad tako guraju nokat unutra da bi usli u meni, a nije im ni palo na pamet da se raspitaju o popravci :o

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Joysick mislim da opushteno moze da se popravi u servisu ili zameni... :roll:

Chuo sam i ja da im je upao joystick ali ono...

vice
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 27. Mar 2005. 03:49
Kontakt:

Post od vice »

10 jura je zamena joysticka ,barem u mom mestu a pokusajte ako vam je upao joystik da ga sa necim cvrsto uhvatite i malo izvucete,ja sam uspeo sa noktima,jer ta plastika je samo navucena na kontakt pa se vremenom skroz nasloni na taj kontakt i zbog tog ne radi kako treba :lol:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Da, kao što su u jednoj prodavnici (neću je pomenuti :uhuh: ) koristili klješta da izvuku joystick pa su zgužvali vrh... Užas. :dry:

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

stvarno me ponekad ti serviseri zadive inteligencijom...meni se nesto slicno tome desilo...da ne poverujes.....!!! :) :)

skobo
Banned
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 15:51

Post od skobo »

Meni se joystik brzo sj..bo ali to cak posle mesec dana ,a video zapis se moze produziti kada ides na video size pa na UNLIMITED... ako je ovo neko ranije napisao blago njemu jer mene mrzi da citam pa sam napiso za svaki slucaj... :blinky:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Sto ne saceka jos malo pa da zaokruzis na godinu dana,ovako je proslo SVEGA 9 MESECI,ali vazno da je sada saznao odgovor i moci ce konacno da ode da popravi telefon! :roll: :uhuh:
Pozdrav 8)

Odgovori