LG KE 970 Shine

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ne postoje teme za ovaj telefon....postoje za neke LG telefone teme ako te interesuje za koje modele tacno idi na www.zedge.com i pogledaj koji LG modeli podrzavaju teme.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Molim vlasnike da mi kažu koliko baterija traje na ovom telefonu uz prosječno korišćenje. Takođe i uz slabo korišćenje, koje podrazumijeva 20-tak minuta poziva dnevno, 20-tak SMS-ova, 1-2 slike. Hvala!
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

20 min slusanja muzike 10-15 SMS-a i 10 min poziva mi je trajala bareterija 2,5 dana( 2 dana 99%) mada sam ga odavno imao tako da se tacno i ne secam.Zamenio sam ga iz jednog prostog i meni veoma vaznog razloga: Napolju pri vedrom i suncanom vremenu je skoro nemoguce procitali bilo sta na displeju.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

frenkie
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 14:12
Lokacija: Modrica, RS

Post od frenkie »

cura mi ima lg shine na kojem je memorija uredjaja puna a memorija kartice skoro prazna...kada joj neko salje muziku ili bilo sta preko bluetootha to ide na memoriju uredjaja.Dali se moze promjeniti da ide na memorisku direktno i kako???hvala

Odgovori