Telefon sa odlicnom kamerom.

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Achilles, hoho pa ako uzimas vec telefon na 3-4 godine onda 6220C :D sad ce da izadje neka Micro SD kartica sa ugradjenim Wi-Fi chipom tako da ce korisnici 6220C kompletirati telefon :)
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Super Sayian, odavno postoje sdio wifi kartice, samo sto je problem u tome sto one rade samo na nekim wm telefonima (ispravite me ako gresim) :wink:
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

Dancsi, u pravu si! Uskoro izlaze i za Symbian, čitah negde xD
Nokia 5800XM

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Lepo je napisao igor88bg da rade samo za wm i da se radi na razvoju programa za symbian koji bi trebao uskoro da izađe. Te Micro SD sa Wi-Fi modulom se proizvode sa kapacitetom od 2 i 4 GB.
Nokia Lumia 630

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

loki13 napisao:Wicker Man, mislim da su i slajderi postali jako kvalitetni,u zadnjih godinu dana nema nijedan kojem je flet kabel bio mana
Da,saglasan sam sa tobom i hvala Bogu da se konacno situacaija na tom polju normalizuje i usavrsava.Ono sto sam hteo da kazem jeste da ipak se kupovinom slajder nosi veci stepen rizika nego kod monblok-a.
Daleko od toga da njih sada treba izbegavati,ali ipak treba znati sta moze da krene po zlu.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Achilles
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 18:02

Post od Achilles »

Ok ljudi, definitivno sam upao u vortex mobilne telefonije. Tako je bilo i sa kompjuterima ranije. Bio sam skroman, i onda od jednom bum... 1500 evra za komp.

Do sada sam bio sa telefonima skroman... evo prvo sam hteo da uzmem samo malo bolju kameru, pa najbolju kameru... a sada gledam da ima bas sve. Bitan mi je i malo veci display, i da lepo izgleda, da bude slider... te sam se odlucio za i8510 ... jest da nema xenon, ali sobzirom na sve ostalo mislim da je savrsen.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Achilles, jeste savrsen,samo mu je baterija uzasna,cak sta vise bizarna...
Najvise 24h moze da izgura (kod prosecnih korisnika)...
Ako ti to ne predstavlja manu,go for it.... :lol:
D500&E71

Achilles
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 18:02

Post od Achilles »

Hm... ja sam citao drugacije. Kao prvo ima 1200mah, a ljudi kazu da je to zbog nekih programa koje dobijes uz telefon kada se kupi preko mts-a ili telenora. Kada se formatira memorija kazu da traje 4 dana bez problema. Mislim,... ipak je to 1200mah.

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

sto vise trazis vise ce da razmisljas, a kad kupis neki uskoro izlazi mnogo bolji i tako u krug. u svakom slucaju neces da pogresis ako uzmes neki od ovde preporucenih. za bateriju stvarno ne znam koliko traje kod innov

Achilles
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 18:02

Post od Achilles »

Ma ne to nego... gledam kada vec uzimam, zasto da ne uzmem sve od jednom. Jer ja zaista kad kupim, ne menjam cesto. Ovaj innov mi se svidja jer ima ipak malo veci erkan... 1cm veca dijagonala u odnosu na n82, pola cm u odnosu na n95.

Kamera mu je verovatno najbolja, samo sto nema xenon blic tako da u zatvorenim prostorijama ne moze da ima dobru sliku kao n82, ali i dalje ima pristojnu. Na otvorenom, rekao bih da ima bolju... ne mnogo, ali ipak malkice bolju u odnosu na n82.


Videcemo... evo sad treba da izadje W995. Telefon koji ima klasican dzek za sluske konacno, sto me je opet zaintrigiralo... ma... sad je gotovo. Rekoh vec, upao sam u vortex, a ja kad jednom kupujem tehniku, uzmem najbolje. Za telefon cu verovatno dati na kraju preko i 500 evra.

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Post od kocapro »

..................Sine samo da ti kazem nesto ja sam testirao kamere N 82 i Inovejta ....u video modu su manje vise isti ...u foto modu na nekim pobedjuje N 82 a na nekim Inov..............Kupi N 82,neces se pokajati i u pravu je ovaj momak sto ti je rekao da je baterija njesra od Inov 8,bez obzira na 1200 mA........A inace originalno FUL pakovanje od Nokijinih uvoznika ili distributera neces naci ispod 320-330 evra
Forever !!!

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Super Sayian, Dancsi, NemanjA^, sto se tice wifi SDIO kartica - potrebna je i hardverska podrska za SDIO koju, koliko ja znam, aktuelni Symbian telefoni nemaju.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Kao prvo, retko koji innov8 ima 1200 mah, obicno su od 1000. Kao drugo, baterija ce ma koliko je mucili izdrzati ceo dan, znaci nema problema da se ugasi u toku dana. Ukoliko se koristi normalno, moze da izdrzi dva dana, sve preko toga bi bio rulet. Ko je gore napisao da moze 4 dana, to odmah zaboravite. Ja sam zaboravio punjac pre par dana kada sam isao negde (magarac) i smanjio sam upotrebu telefona na manje vise osnovne funkcije i nakon dva i po dana je bila samo jedna crtica na bateriji, nije se ugasio posto sam stavio na punjac, ali tu je bio. Ako bi bilo samo za razgovore i poruke, ajde nek bude i 4 dana kao gore pomenuto, ali onda bolje uzmi nokiu 3310 pa ga isto tako koristi 7 dana. Dakle, za neke kao sto sam ja, kojima je navika da stavljaju telefon na punjenje tokom noci (osim vikendom, tada ide dva dana bez punjenja) nema problema sa baterijom.

Sto se tice fotografija, odlicne su, to stoji.
iPhone + CX300

Achilles
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 18:02

Post od Achilles »

Ne razumem to "retko koji ima 1200 mah"? Kako moze retko koji da ima... mislim, jedno te isti model je. Ili ima ili nema. Ono sto sam ja procitao na nekoliko mesta, je da mnogi koji kupe preko telekoma recimo dobiju gomilu bestpotrebnih aplikacija na telefonu koji isuse bateriju. Kada se formatira memorija, kada se pogase te aplikacije, telefon traje oko 3 dana.

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Jel ima telefon koji odlicno fotka a uz to:

-marke Nokia
-nema dzojstik kao k800
-cena polovnog max 100 eur

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

AquaZX, nema .
Nokia 5800XM

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

A jel ima neki SE koji:

-polovan do 100eur
-dobro/vrlo dobro fotka
-nema djojstik

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

AquaZX, к850
нема џојстик
5мпх камера
ако је нов око 160е
половне имаш нешто преко 100е...додај 30ак е више и купиш супер фон са супер камером :wink:
Nokia 6220 Classic

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

AquaZX, nije stvar oko džojstika, nego oko evra :) Kao što reče Godzilla skupi još koju kintu i K850.
Nokia 5800XM

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

AquaZX, u tom rangu možeš da pogledaš i K770i koji takođe pravi dobre slike, ali nema xenon blic. :wink:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Odgovori