LG Etna Android

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

LG Etna Android

Post od Zligor »

specifikacije jos nisu poznate, osim "3 touch screen i android OS. ovo je slika sa vodafonovog standa na IFA sajmu.

Slika

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Auuuuuu,sto ovo dobro izgleda!Dizajn mi se mnogo dopada!LG nije normalan koliko se razmahao u poslednje vreme,i skoro sve sto napravi je dobro ili odlicno.Posle Viewty Smart,ovo mi je dizajnerski najlepsi LG u poslednje vreme....mada i nova cokolada stize tu negde blizu.

Nego,s obzirom da ima hardverski qwerty,nije valjda da to znaci da unutra vrti stariji Android, a ne 1.5 Cupcake? Bilo bi strava da je Cupcake,pa da imamo izbor virtuelne ili hardverske qwerty.

Jedino sto Androidu po meni jos fali, to je nedostatak funkcionalne navigacije.....ali verujem da ce i to neka pametna dusa resiti :D

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

LG izgleda resio da se vrati u "sedlo" po svaku cenu.Vrlo pohvalno i dlican potez.Ova Etna bas lepo izgleda i posebno mi se dopada tastatura,ovako na prvi pogled deluje bas komforno.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

LG je trebao da izbaci drugi na svetu android telefon (naravno posle G1) i model je trebao da bude LG Neon (takodje ima qwerty testaturu) ali je prvo doslo do odlaganja a kasnije do odustajanja od samog projekta...Nadam se (kao sto je spomenuo araphel) da ce da ima noviji Android a sto se tice dizajna nista manje nisam ni ocekivao ipak je to LG 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

jos nema specifikacija ali su dostupne 2 nove slike, tastatura se malo razlikuje od prve slike ali meni izgleda kao najbolja qwerty tastatura. i najverovatnije ima wlan.
http://www.gsmarena.com/lg_etna_materia ... s-1121.php


napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Pozdrav.

Planiram da uzmeme ovaj model (LG GW620 Etna Android) pa me interesuju licna iskustva korisnika. Mane i prednosti te da li se isplati. Znam da spada medju jeftinije Android uredjaje.

Odgovori