Nokia 5800 XpressMusic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

mazzy, možeš da pokušaš da izbrišeš taj access point pa ce ga onda telefon videti kao nepoznat i tražiće ti ponovo da ukucaš šifru.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

Jao ne mogu da vjerujem . Toliko sam cackao a nisam bio nasao ...
Ima tamo u povezivanju dio " odrediste" pa u njemu " internet " i 4 tacke wlan-a na koje sam se kacio :x Tu ih mjenjas ili brises . Ja sam trazio u pristupnim tackama, ali tu su bile one standardne za internet. Ajme meni ... :uhuh:
Hvala ninolina

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

pa ima li ista od ovog firmware-a ? Stvarno postajem nervozan ... hahaha .
citam i na daily , nigdje nista....

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

mazzy, ne znam sto se nerviras, polako bice. Nagovestili su da e nova verzija imati homescreen kakav svi odavno prizeljkujemo.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Evo sta se meni desava sa ovim telefonom,desi se to da izadjem napolje i svetlo displeja se totalno smanji tako da sam prinudjen da kopam po meniju onako jedva vidljivom da pomerim jacinu senzora.Bude ok i onda kad ga zakljucam i ponovo otkljucam ista prica.A nekad je jako osvetljen.Ne kapiram cemu sluze ti senzori za osvetljenost kad radi sve kontra.
I sta se jos desava,nekad nece da se otkljuca na dugme sa desne strane pa moram i po 10 puta da ga vucem gore/dole da bi se otkljucao.Jel to neki softverski bag ili sta?
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

*Saka*
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 22. Sep 2009. 09:57
Lokacija: Novi Sad

Post od *Saka* »

Behemoth, cisti bagovi .... koju verziju softvera imas i koliko ti je star fon ??? Probaj soft reset ako ne po meni je najbolje format kartice i hard reset ako i dalje zapucava salji na reklamaciju ako imas garanciju :wink:

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

20.0.012
Star je oko mesec dana,nemam garanciju uzeo sam ga od drugara,on kupio pa mu se nije svideo pa je uzeo N97 a meni prodao ovaj.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

stanoye
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pet, 25. Sep 2009. 19:08
Lokacija: BG

Post od stanoye »

uradi firmware update, poslednji je 31.0.008 a koliko ja vidim tvoja verzija fimware-a je bas stara......

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Moze li neko ukratko objasnjenje kako da odradim to,da ne listam svih 106 stranica?
Uradio sam restore sa *#7370# ali nije se nista promenilo.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

v 21.0.25 ... Meni je taj software al nemam nikakvih bugova...
Tako da neda mi se raditi update..jedino kad izadje sad ovaj novi sa kinetickim i boljim responsom TS-a .

i da li neko zna kako se zove program da se povezem mob preko bluetootha i koristim internet PC-a ... ?

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Post od Motoman »

mazzy, mislim da ti je logika glupa ne updatovati telefon, zato sto od v21 do 31 si dobio i bolji odziv TS-a , bolji zvuk, poboljsanje brzine rada i stabilnost kamere. Ja mislim da je ovo dovoljan razlog da updatujes softver odma :)

Behemoth, insaliras NSU tj nokia sotfware updater, skines sa nokia sajta i dalje ce ti on govoriti sta raditi

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

Ma iskren da budem neda mi se s tim zaebavati . trenutno sam zadovoljan ...
Telefon je kupljen prije 20-ak dana , moram provjeriti da li moram u servis da mi oni ili smijem ja ... cudni su ... Zato neka malo, da izadje ovaj sad pa onda odem :P

Nego zna li ikooo ovaj prograaamm da koristim internet preko BT ?

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Uradio sam update,sad radi mnogo bolje,ne baguje se,brze otvara programe,dobio sam nove mape i jos neke sitnice.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

*Saka*
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 22. Sep 2009. 09:57
Lokacija: Novi Sad

Post od *Saka* »

Motoman, ako je mazzy zadovoljan ,mozda ne treba da radi update telefona jer nema nikakvih problema sa njim i navikao je tako ,po meni nova verzija softvera nije donela nikakve znacajnije promjene osim boljeg odziva TS-a ostale su sve sitne ......ne diraj nista dok ne izadje ova verzija koju svi cekamo : :lol:

rux
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 08. Avg 2009. 05:37
:: Galaxy S4
:: Galaxy S2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rux »

mazzy napisao:
Nego zna li ikooo ovaj prograaamm da koristim internet preko BT ?
postoji vise programcica za takvo povezivanje ...
gnubox, mRouter, Hiisi proxy...

potreban ti je i Bluesoleil za komp...
mozda ti ovo pomogne
http://www.youtube.com/watch?v=r5nmObIZI5U
Ko nema u vuglu,
ima na Googlu!!!

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

Rux, blue soleil cu sada da skinem, novu verziju od 90 mb...
Taj Hiisi proxy sam probao nisam uspio nikako .... probacu ta dva...

tnx

slavko101
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Sub, 13. Jun 2009. 14:21

Post od slavko101 »

Imam jedan problem sa wlan-om. Mreza je zasticena ali su mi rekli da je potrebno pored sifre i da se web pretrazivac podesi tj onaj deo o proxy-ju. Onaj default pretrazivac a ni opera mini 5 beta nemaju to u svojim podesavanjima. Da li neko ima ideju ili resenje kako ovo da resim?

Snasao sam se :D
Poslednja izmena od slavko101 u Pon, 12. Okt 2009. 22:59, izmenjeno 2 puta ukupno.

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

E namjestio sam ovo , iako bezveze je , ne mogu nikakvu aplikaciju skinuti ili sliku ...
Niti mogu na youtube .... bezveze ... :(

rux
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 08. Avg 2009. 05:37
:: Galaxy S4
:: Galaxy S2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rux »

Kako ne mozes nista ...? U cemu je problem?
Kako si podesio? ja sam probao pre nekog vremena i nisam uspeo...
Ko nema u vuglu,
ima na Googlu!!!

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

pa uspio sam namjestiti ovaj program. Mogu otvarati stranice ...
Ali npr. odem da skinem neku sliku ili aplikaciju error mi prikazuje...
isto tako kad na youtube odem da gledam video neki ...
Znaci ne moze se download ... ne znam zasto...

Odgovori