LG Kp 500 cookie

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
tamara86
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 13. Apr 2010. 12:48

Post od tamara86 »

Evo ja probala sa gasenjem mob.ali nista i dalje isto! U folder sad imam 22igre i ni jednu aplikaciju, imala sam 20 igara i 1 aplikaciju, skinula malopre jos 1 igru, i kad sam htela 2gu morala sam da izbrisem jednu aplikaciju. Znaci imam 22 igre i kad hocu dalje pise mi:"java aplikacija je dostigla maximalnu granicu". Pa dok ne obrisem barem jedan fail nece da smesti igru u folder. Sta da radim? Ne bi da ga menjam zbog toga, a nervira me sto nece.

basc90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 12. Feb 2008. 17:15

Post od basc90 »

Znam da nije taj cookie,ali zna li neko da li cookie fresh otvara textualne fajlove ili makar text sacuvan kao web page?Molim vas da ako znate odgovorije jer mi je to kjucno za uzimanje telefona

plavi ;)
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2010. 10:42

Post od plavi ;) »

zdravo svima.....Mene zanima vase misljenje o Kp 502 cookie, meni se svidjaju karakteristike telefona, sasvim sam zapanjen njegovom cenom od 13000 din.!!!!..??

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Danas sam drugarici uzeo ovaj LG na poklon i iznenadio sam se prvo cenom a drugo samim kvalitetom i izradom telefona za 85e. Ekran je stvarno dobar za taj novac, nista ne krcka, lepe funkcije. Mislim da je za ovaj novac pun pogodak. Eh da, dosao je i screen protector u pakovanju.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

jel imate probleme sa mrtvim mikselima na ovom telefonu,cuo sam da su im ekrani losi i jeftini,pa se brzo pojavljuju mrtvi pikseli... :) :) :) :) :)

Cookie
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 11. Jan 2014. 16:49
:: LG KP500 Cookie

Problem sa paljenjem LG KP500

Post od Cookie »

Pozdrav..
da li neko zna zašto mi se telefon restartuje sam i ne može da se upali?Kako mogu to da riješim?

Odgovori