W995 (Hikaru)!!!

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ja nisam imao tu Nokiju a W995 imam bas trenutno sada... telefon je vrh, kamera, zvuk, WI-FI, baterija, aplikacije koje mozes instalirati... nije touch-screen i nema bas veliki ekran ali meni je vrh a i bice i svima koji nisu bas zahtevni korisnici... :wink: :wink: :wink:

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

Bas mi je drago sto je tvoje misljenje pozitivno... :) Pa ja bas i nisam nekki zahtevan korisnik... jedino sto znam je da mi je malo spora ova Nokia i da me malo smara... :) Ja sam uvek imao S.E. i oduvek volim njihov sistem menija i ostalog...
Da li bi mogao da navedes neke aplikacije koje si instalirao na W995 i za sta se koriste?
Hvala unapred! :wink:
LG G2 black

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

imas na ''getjar mobile'' puno aplikacija, ja koristim nimbuzz za chat (ima i facebook chat), operu... na njemu dobijas neke koje nisu lose... dobar je telefon ko voli taj ''tip'' aparata... slajd je skroz dobar, nista ne krcka itd... slike odlicne - 8.1Mpx... poz :wink: :wink: :wink:

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

Hvala ti puno sto si podelio svoje dosadasnje iskustvo! :wink: Najverovatnije ce ovo biti moj sledeci telefon... :) 8)

Deni_NS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Sub, 17. Apr 2010. 14:01

Post od Deni_NS »

jel ima jos neko nesto da doda? mislim jel moze telefon da te sluzi duze od 6 meseci - godinu dana? kakav mu je slide?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

poznato je da je slide kod SE telefona mnogo bolji od onog kod nokije. tako je i kod ovog modela, stvarno dobar slajd, utegnut, nema mrdanja ili slicno... blic sasvim dovoljan i za slike u mraku, kamera odlicna... 8) 8) 8)

Babi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 04. Nov 2010. 15:04
Lokacija: Vlasotince

Post od Babi »

jel moze neko da mi kaze gde mogu da nadjem zvucnik koji ide uz ovaj mobilni....oznaka mu je ms410....hvala....

mala_mu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 07. Maj 2011. 12:54

Post od mala_mu »

Pokvario mi se WiFi( koliko god to retardirano zvucalo)..Naime,ne moze da pronadje "adrese" na koje mogu da se nakacim ... Ne znam kako bolje da objasnim.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

pa jedino da je nesto do softvera... ne znam sta bi moglo drugo da bude... :wink: :wink: :wink:

Lalal
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 04. Jan 2012. 16:52

Post od Lalal »

Posle SE k800i odmah sam uzeo ovaj,platio sam ga 215 eura i uopste ne zalim pare koje sam dao,znaci telefon je vrh,neki kazu da je ekran mali,meni je sasvim solidan...toliko od mene pozzz

Odgovori