HTC Desire HD

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Post od Roda92 »

Па ја се надам да можда са ICSom среде нешто око батерије, али не жалим се одличан фон у сваком смислу.

krunapz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 09. Mar 2012. 13:38

Post od krunapz »

ee ljudi imam jedan problem... kad prikljucim telefon na komp nekako poludi :) potpuno druge programe otvara od onij koje pritiskam... i kada hocu poruku da napisem potpuno pobrka sva slova :) pomagajte :D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

krunapz, mene je tako zezao Neo... Kad ga ustekam na punjenje pocne da mi brljavi touch. Npr. kucam poruku i dugo drzim slovo S da bih dobio simbol i on mi umesto toga otkuca pet random slova. Na kraju sam uzeo drugi USB kabel i radio je kako treba. Verovatno se ostetio i slao neke nebuloze umesto da ga samo puni. Mozda je isti problem. :)

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

Ovako , drugar ima ovaj telefon i nikako nema update softwera na 2.3.5 verziju , uopste ne dobija zadnji update??? Postoji li neki nacin da dobije ili odradi zadnji update??? Telefon je brendiran , probavao je i da izvadi bateriju pa saceka malo i onda opet kad proverava za softwer nikako nema update za zadnju vezriju....sta ciniti i uraditi....? zahvaljujem unapred...
Huawei

Zeljkamp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 20. Nov 2007. 07:27
:: HTC U11
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Zeljkamp »

bata bogdan, drugar ti verovatno ima teleon koji nema fabricki android i zbog toga ne dobija update. :wink:

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

Pa ne znam ni sam....znam samo da od skoro ima DHD i imao je verziju 2.2...i onda je poceo redom svaki update dosao do 2.3.3 verzije i nece dalje ...???
Huawei

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Post od Roda92 »

Pa ne znam stvarno cudno da jos uvek nije dobio 2.3.5, mada ja sam na nekim forumima citao da jos uvek nisu neki (desire hd) dobili, ne znam sta se desava. Neka se strpi do ICS sta ce mu 2.3.5 :D

mery
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 06. Dec 2011. 15:18
:: SM-N9005

Post od mery »

Od skoro mi ne radi live wallpepars i svetli mi levi ugao ekrana bez razloga,da li se to nekome desavalo? Imam garanciju pa ne znam da li da ga reklamiram ili da flesujem telefon.

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

mery,dok god imas garanciju ne radi flash sam nego odmah na reklamaciju a oni neka utvrde do cega je jeli do tebe ili se sam pokvario,jer ako flash sam ne vazi ti vise garancija
Iphone 4s white clear install

4M3R
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 29. Avg 2009. 17:46
Lokacija: Sarajevo

Post od 4M3R »

Od skoro mi se poceo ekran sam da pali i gasi sto me jako nervira... Nema odredjeni neki interval, nego uvijek kako kad. Nekad se sve za redom nekad je ok i tako... Da li neko zna kako da se rijesim toga? Hvala
Nokia N97

de.marko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 08. Jan 2007. 10:58

Post od de.marko »

Ja koristim Android Revolution HD 7.0.2 na mom DHD sa HTC Sense 3.5 vec 4 meseca ali mi se ne svidja mnogo se baguje i koci... Da li ima neki novi rom koji je dobar za DHD ili da probam opet da ubacim ovaj rom. Ako moze neko lepo na srpskom da objasni postupak korak po korak za ubacivanje bilo kog roma pa i ovog... Hvala.

bracko87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 29. Apr 2012. 00:31
:: HTC Desire HD

Problem sa HTC Desire HD

Post od bracko87 »

Pozdrav svima, imam problema sa svojim mobilnim telefonom, pre par meseci sam uzeo nov HTC Desire HD, sve je radilo bez problema do veceras kada se od jedamput, posle ulaska u glavni meni, slika totalno zacrnila i ekran vise nereaguje na moje dodire, mada se telefon i dalje pali i gasi bez problema.Probao sam da promenim bateriju ali se telefon i tada samo na sekundu upali (i to ne u punom sjaju), zatim se ekran ponovo ugasi a po tonu i vibraciji znam da se upalio, odnosno da je dosao do pocetne strane.Ima li kakvog resenja ili predloga???

Unapred hvala

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: HTC Desire HD

Post od kopitaneskita »

kakvo je stanje s baterijom nakon zadnjeg apdejta (oficijelni rom i sense)? može li 2 dana izgurati bez konstantne konekcije na net?

sestra kupuje novi mob ovih dana, u opciji joj je i one v (mada je skuplji od dhd), pa je zanima kakvo je stanje s baterijom sa zadnjim softverom. većinom koristi mob za razgovore i sms. internet tek povremeno.

ako ne može ni na taj način 2 dana (bez noćnog gašenja ili airplane mode-a), da joj kažem da preskoči ovaj fon.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: HTC Desire HD

Post od toda81 »

Ja mislim da je nemoguce da izdrzi dva dana koriscenja, a ako se na androidu ne iskoriste sve njegove blagodeti onda je najbolje da se kupi neki obican telefon bez operativnog systema kome ce baterija da traje po 10 dana, a ne pos vaku cenu da se kupuje neki "pametan" tel i da se koristi za sms i poziv i za da ne kazem sta jos... Ne bih da se izrazavam neprimereno,ali je mnogo ljudi kojima telefon sluzi da bi se ... a ne zato sto vole da se igraju raznim programima i d aiskoriste sve ono sto on pruza
Note IV N9100 dual

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: HTC Desire HD

Post od kopitaneskita »

znači baš nikako baterija ne može 2 dana sa zadnjim apdejtima i uz umereno korištenje?

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Desire HD

Post od hirurg »

kopitaneskita, ako ce koristiti za sms i pozive moze 1000% da sluzi 2 dana...naravno da ugasi sinhronizaciju sa automatskog i da pogasi neke start up programcice....
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: HTC Desire HD

Post od toda81 »

Ali cemu android ako se sve pogasi ???
Note IV N9100 dual

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Desire HD

Post od hirurg »

toda81, brate znas da jako malo zena se konta u tehniku i njoj je bitan lijep izgled prije svega a funkcije manje vise...mada ni pomenuti telefon nije toliko lijep koliko kosta :) al u svakom slucaju dobar upit cemu onda android, ima bada ima simbian, windows, ios :)
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: HTC Desire HD

Post od toda81 »

hirurg, ma razumem te ja bro o cemu pricas, ali zene su same po sebi lepe tako da bi trebale da budu malo skromnije i da se zadovolje svojom lepotom ;) Salim se malo i izvinjavam zenskom delu populacije koji prati nasa izlaganja
Note IV N9100 dual

stexfan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 29. Apr 2012. 14:08
:: HTC desire Hd
:: samsung f110

Re: HTC Desire HD

Post od stexfan »

Telefon je odlican,imam ga vec vise od godinu dana i nikad velikih problema nisam imao sa njim,jedino sto mi se nesvidja je sto nisam mogao da update-ujem android na njemu,a ni kamera mi se nocu nesto ne svidja,kao da mu je prejak blic,inace masinu bih preporucio svima :chytry:

Odgovori