Razlika između K750 i K750i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Razlika između K750 i K750i

Post od MilančeBGD »

Koja je razlika izmedju k750 i k750i.Ja nigde nisam nasao.A u nekim radnjama pise da imaju k750 a neki k750i.Ja mislim da ima razlike npr.razlika izmedju k700 i k700i.K700 je imao 32mb i jos nesto sto nema k700i.Ako neko zna odgovor neka kaze.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

to nije istina , ne postoji razlika ni medju k700 i k700i niti medju k750 i k750i , stvar je u tome sto sony ericsson kao japanska firma mora praviti telefone i za evropsko , kinesko i americko trziste , pa tako evropski modeli dobivaju nastavak "i" , dok ovi ostali ostale.....to bas i nije toliko vazno jer sigurno u evropi neces naci neki telefon pravljen za americko trziste ,stoga neke prodavnice stave "i" neke ne .....ako nisam u pravu ispravite me , 8)
rocK for ever

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

U pravu si,K700 i K750 su imali taj naziv kad su izasli kao modeli a one oznake oznacavaju podmodele za odredjena trzista i to,i - international,a - american,c - china tako da nema nikakve razlike a K700 je u svim specifikacijama imao 32MB ali se ispostavilo da su kasnije svi imali 42MB,nema to veze sa onim i.
Pozdrav 8)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ako nisam 15 puta odgovorio na ovo pitanje nisam nijednom... Trazi da li je to toliko tesko! :roll:
Lomnice, kralju, vrh ti je poslednja recenica, svi su imali 32, ali se ispostavilo da imaju 42 :lol:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

jednostavno oznaka "i" ne znaci kao kod nokie poboljsani model vec oznacava fon koji je pravljen za evropsko trziste.....
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Sta ti je cudno akki,reci da ti uprostim?PO SPECIFIKACIJAMA su svi imali 32MB,cim je izasao telefon i jos nekako dospeo u MobilMega ili tako neki domaci casopis,utvrdili su da SVI IPAK IMAJU 42MB!?Da li su se u fabrici predomislili (srecom) ili je onaj ko je poslao specifikacije u svet pogresio pri kucanju pa umesto 4 napisao 3 to ja neznam ali cinjenica je da specifikacije kazu jedno,a kad sam kupio telefon pisalo je drugo!Ako ni sad nije jasno kazi da razlozim na slogove!?
Pozdrav 8)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Sta se cimas odmah, salio sam se.... :wink: Pih, pomislih da tjes ti bar prihvatiti salu...
Znam da su najavili da tje biti 32MB ali zbog optimizacije i brisanja nekih stvari dodje se do ~41MB, a to nisu utvrdili domatji casopisi vetj prvi mr ako se ne varam...
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma od silnog valjanja od smeha nisam mogao da ne pomislim da je sarkazam u pitanju!
Sve me nekako stalno pogresno shvatis,nisam rekao da su oni prvi na svetu utvrdili nego kad je izasao kod nas pa dosao do njih,cini mi se jako brzo po izlasku telefona,tada su ovi nasi utvrdili da se ne slaze sa specifikacijama!
Nesto su mnogo optimizovali i brisali pa dobili 10MB vise,sumnjam da je bas zbog toga onolika razlika ali dobro,vazno je da smo svi imali dosta koristi od te njihove"greske"i to mi je,zasad,telefon kojim sam ukupno najvise i najduze bio zadovoljan!
Pozdrav 8)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ma jok, kod nas je stigao mnogo kasnije, setjam se kao juce da je bilo da sam se smejao kada su oni sa ponosom napisali kako su otkrili da tel ima 41MB umesto 32 koliko je pisalo... :D
Opusteno Lomnice... ;)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma opusteno naravno,ali stavljaj malo"politicki korektnije"smajlije da ne bude ono:"Dal mi se podsmeva ili se zeza?",vazno je da su otkrili i oni,da bar u necemu budemo slozni sa ostatkom sveta! :D
Pozdrav 8)

Odgovori