galaxy s4 replika

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: galaxy s4 replika

Post od Coni »

Dobro, ja se slazem sa tobom (samo sto je moj iznos 150), ali svako voli druge stvari, neko voli dobru tehniku, neko se kupuje slusalice od 100 evra, ja ne idem ispod 10, a nekom su dobre kineske snj od 300 dinara. Cimerka moje devojke celu stipendiju potrosi na slatkise. Procitaj moj post i to je to. Dobijas samo veliki ekran.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: galaxy s4 replika

Post od zoreli »

Postoje zaista dobro urađene replike S4 i Note 3 za oko 150 evra i one rade skroz OK ... dok rade , kad prestanu da rade idu u kantu za smeće jer nema servisa i delova . Te replike od 6-7.000 dinara su obično smeće gde ne znaš hoće li te glava zaboleti od zračenja ili baterija eksplodirati pored glave .

Moj savet je da ako hoćeš Android do 100 evra imaš u oglasima HTC Desire X koji sjajno radi ... ili WP Lumia 520 :)

Strela011, nadam se da si zadovoljan dobijenim odgovorom.
16 godina na forumu MOBILNISVET

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: galaxy s4 replika

Post od sugarcoated_ass »

Vidi, svi su ti rekli sta da uradis, lepo su te posavetovali i dobio si veoma pametne odgovore. Ti u stvari zelis da ti neko kaze da kupis kineza i to je to. Ako si vec odlucio onda to i uradi, nemoj trositi prostor na ovom forumu nepotrebnim temama. Za 100e imas Nokia Lumia 520 i ona ce ti odraditi bolje posao nego bilo koji kinez (mislim na klonove, naravno).

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: galaxy s4 replika

Post od bata bogdan »

Bolje i polovan Android bilo koji nego kopija kineza...uostalom...100e lumia 520 nova i to je to... suvišno je dalje uopšte nastavljati diskusiju u ovoj temi...dobio si dosta odgovora i svi odgovori se svode na isto...a ti ako si vec odlučio kineza , srećno ti sa njim i uživaj dok traje...sta drugo vise dodati...Pozzz
Huawei

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: galaxy s4 replika

Post od janka_88 »

Ja kao veliki android fan toplo preporučujem Lumiu 520 svakom poznaniku u odnosu na bilo koji android telefon za tu cijenu. Skoro dva prijatelja me pitali za savjet i jedan je poslušao i prezadovoljan, drugi je kupio Huawei Y530 i žali se na kočenje telefona... :)

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: galaxy s4 replika

Post od Drakenzen »

Strela011, konkretno ova kopija je ocajnog kvaliteta.

<Milanche>
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 23:39

Re: galaxy s4 replika

Post od <Milanche> »

Ovo je smešno, a jel ima kopija S5 da kupiš , kad ti već nije bitno.
Nokia Efiftyone

Strela011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 16. Maj 2014. 19:53
:: 066067041

Re: galaxy s4 replika

Post od Strela011 »

Hvala svima na savetima...odlucio sam da zaobidjem kineze i kupim galaxy core dual sim, malo skuplja varijanta ali necu vise nositi vise dva telefona :D

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: galaxy s4 replika

Post od zoreli »

Pošto su rešene nedoumice oko kupovine (a nadam se da su saveti pomogli i drugim članovima foruma i posetiocima sajta) , ova tema može da ide pod "lock"
16 godina na forumu MOBILNISVET

Zaključana tema