Samsung Galaxy Mini S5570

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
mocica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 03. Jun 2012. 09:58
:: S5570

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od mocica »

Da lí ovaj telefon podrzava skype video pozive? Í ako da kako da ih namestim?

laganeze
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 19:24

2.3.3 gingerbread na cyanomod 7.2

Post od laganeze »

Nisam siguran kako da ubacim cyanomod 7.2 na vec rutovan telefon koji ima 2.3.3 gingerbread.Da li trebam samo da skinem cyanomod 7.2 i install ili moram unroot pa ponovo rutovanje pa ubacivanje cyanomod 7.2 ?
Hellp! :D
Telefon je gaaxy mini

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od Miodrag N73 »

Moj drugar ima problem.Kada mu je telefon na punjacu,nemoze nista da radi sa telefonom.Ikonice kao da beze ispod prstiju,poruku kad kuca izbaci po 4-5 slova.Da li se to jos nekom desava?
Nokia N95 8gb Black

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od Ninolina »

Miodrag N73, da li koristi originalni punjac ili je mozda kupio neki nov? Imala sam isti problem i punjac je bio krivac. Neka pokusa da puni sa drugim punjacem i verovatno nece imati taj problem. :-)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

ppejcic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 06. Jan 2013. 23:50
:: samsung galaxy mini

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od ppejcic »

Imam problem koji nikako da rešim. Naime telefon se normalno puni, ali kad otkačim punjač pokazuje da se i dalje puni. Isto se dešava i kad priključim USB kabel i povežem sa računarom, kad isključim kabel on i dalje pokazuje da je konektovam preko USB-a. A kad telefon ugasim i ponovo pokrenem pokazuje da je baterija prazna i ne uključuje se. Probao sam i sa baterijom koja je u drugom telefonu napunjena 100% , ali bez uspeha. Kad vratim telefon na fabrička podešavanja on radi normalno sve dok se ne ukaže potreba da ga povežem na punjač a onda jovo-nanovo.. Update-ovao sam softver na gingerbread 2.3.6 i i dalje nema nikakvog pomaka.

ElenaNina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 17. Jan 2013. 21:57
:: samsung galaxy mini

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od ElenaNina »

Ja sam slucajno prije neki dan ugasila Wi-Fi i sad ga ne mogu upaliti :smutny: ... Kada god pokusam pise da ima neka greska. Jel zna neko u cemu je problem? :D

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od ~Arkan~ »

Miodrag N73 napisao:...
To je verovatno zato sto telefon ne puni originalnim punjacem. Punio sam jednom telefon bratovim punjacem (on ima Alkatel OT-991) i telefon se prosto pregrevao i nije bilo moguce kucati poruke :ohmy:
Dakle do punjaca je, sa originalnim mi se to nikad nije desavalo :)

miki9869
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 28. Jan 2013. 23:24
:: Samsung Galaxi
:: nema

novi OS

Post od miki9869 »

Da li mogu da instaliram Android 2.36. na Samsung galaxi Mini ili 4.0

spalemarko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 22:12
:: Samsung Galaxy Mini

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od spalemarko »

Imam problem, kada koristim internet preko wifi sve je u redu, ali kad hocu da iskoristim megabajte koje imam ja stikliram ono "Koristi paketne podatke" ali ne mogu da koristim internet. Ako neko zna u cemu je problem neka mi kaze molim vas. Hvala

knindza_krajisnik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 20:13

Pomoc oko flesovanja. | Samsung Galaxy Mini S5570

Post od knindza_krajisnik »

Potrebna mi je pomoc oko flesovanja. Radio sam sistem na iphone i mislim da bi trebalo biti slicno dizanje sistema i na ovome telefonu. Samo ako bi mi neko mogao dati neke smernice. Odakle skinuti rom fajlove, sa kojim programom da radim....?

wond023
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 22. Apr 2013. 20:47
:: samsung galaxy mini
:: alcatel

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od wond023 »

LJudii pomoc! Imam problem sa ovim telefonom. Poceo je da baguje. Upali se i odjedanput krene sam da se zakljucava i da se pali i gasi... Ja sam mu menjao sistem 100puta ali opet ista prica .. radi on nekih 15-20 min normalno , a zaim opet pocne da se restartuje. POceo sam da mislim da je to do dugmeta za zakljucavanje mada ne znam.. Jel mi vi mozete pomoci? Ja sam sada stavio android 2.3.6 i rootovan je. Ne znam stvarno sta da radim vise. Taman mislim da radi kad ono odjedanput krene da se restartuje.(tj krene da se zakljucava onako i onda se odjedanput ugasi) Sta vi mislite sta je problem?

Nikola 88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 06. Maj 2014. 10:21
:: Galaxy mini

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od Nikola 88 »

Prvo veliki pozdrav za sve clanove ovog divnog sajta.Imam problem sa Galaxy mini s5570 telefonom,pokusao sam sa nekim apdejtom ali to je bilo neuspesno,i sad mi samo izlazi pocetni ekran kad probam da ga upalim,nisam nosio u servis s nadom da mi vi mozete reci sta i kako mogu da uradim.Unapred hvala.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od ~Arkan~ »

Šta si tačno pokušao da uradiš? Kad pokušaš da uključiš telefon piše ti samo Samsung i ne mrda odatle?

Nikola 88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 06. Maj 2014. 10:21
:: Galaxy mini

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od Nikola 88 »

Da kad ga upalim samo pise Samsung i ne mrda,sad ga ne prepoznaje ni komp,ni Kies nista.jel mu ima pomoci.

Nikola 88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 06. Maj 2014. 10:21
:: Galaxy mini

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od Nikola 88 »

hteo sam preko Odin-a da ga vratim na staro ali on ga ne prepoznaje (ne vidi ga,prazan slot) ni kad je u download modu i ovako kad se klasicno upali,molim vas pomozite

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od Azimuth »

Nikola 88, da li si stiklirao USB debugging? Da li si instalirao Kies (Kies ti treba zbog drajvera samo)? Ka to uradis, stavi ga u download i da vidis cuda, kako ce ga u par sekundi Odin prepoznati :wink:

Nikola 88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 06. Maj 2014. 10:21
:: Galaxy mini

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od Nikola 88 »

problem je sto nemogu da ga pokrenem normalno,jer on samo upali pocetni ekran i tu stoji,tako da ne mogu ukljuciti USB debugging,stvarno nemam pojma sta da radim :smutny:

Nikola 88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 06. Maj 2014. 10:21
:: Galaxy mini

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od Nikola 88 »

Ljudi jel ima neko bilo kakvo resenje!!! Pomoc molim vas !!!

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od Zile995 »

Usb debugging ti uopste ne treba koliko znam.
Flesuje se uspesno bez obzira na debugging.
Znaci odes na samsungov zvanicni sajt pronadjes support za galaxy mini I skines samsung usb mobile driver. Mozes I kies da skines ako oces, ako neces da koristis kies skini samo onaj usb drajver. Usb debugging mozda moze preko adb-a nekako da se ukljuci...
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

Nikola 88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 06. Maj 2014. 10:21
:: Galaxy mini

Re: Samsung Galaxy Mini S5570

Post od Nikola 88 »

Izvini ali ja se ne razumem toliko,jel treba taj drajver da ubacim u tel ili sta ?? znam da nogo pitam ali nista ne mogu da radim ovako!!

Odgovori