Nokia C3

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
NiksMan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 07. Jul 2013. 15:21
:: blackberry 9800

Dekodiranje Nokia C3

Post od NiksMan »

cao, treba mi pomoc..crkao mi je telefon, moj omiljeni blackberry torch 9800 usled neispravnog punjaca koji je izgleda pustio jace impulse u telefon i nosio sam ga kod majstora da proba da popravi, rekao mi je da postoji u njemu kratak spoj ali on ne moze da ga nadje, a vazi za dobrog majstora pa sam odustao od popravke za sad..elem, kako nemam sta da koristim sada umesto njega, dobio sam nokiu C3 na koriscenje ali je zakljucana sa vip mrezom a ja sam na mts mrezi. kako da ga dekodiram sam, ima li ko iskustva? pronasao sam nacin za dekodiranje sve jedne nokije osim c3 sto meni treba..grrr zna li iko kako da generisem imei broj i time dobijem tu cenjenu sifru koja bi mi otkljucala telefon..?
hvala unapred!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Dekodiranje Nokia C3

Post od loki13 »

NiksMan, mislim da je nemoguce dekodirati tu nokiu bez posete servisu.......
To ti je definitivno najbolji i najbrzi metod. :wink:
D500&E71

Aofthel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 04. Okt 2014. 12:52
:: C3-00

Nokia C3-00 !!!

Post od Aofthel »

Pozdrav, novi sam clan ovde i nadam se da je poravo mesto gde postavljam ovu temu.
Koristim Nokia C3-00, imam problem sa internetom (internet preko kartice).
Koristim karticu sa Mts box paketa 4, pretpostavljam da je internet na toj kartici 3g, koliko sam shvatio ovaj telefon to ne podrzava, ne radi mi internet, ali sto me cudi radio je na Nokia 2630 sto je pretpostavljam gori model.
Molim za pomoc sta da radim !!!
Hvala unapred !!! :) :) :)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia C3

Post od acamatic »

Jel si dobio neku poruku kada si prvi put ubacio karticu i ako si dobio poruku od mts-a trebao si da sačuvaš. A ako nisi onda pošalji poruku ALL na broj 4777.

Aofthel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 04. Okt 2014. 12:52
:: C3-00

Re: Nokia C3

Post od Aofthel »

Ma jesam, podesavanja za mondo wap itd... sacuvao sve, ali sto sam zaboravio da spomenem je isto to sto dobijem nekoliko puta error dok skidam aplikacije preko wifi sa ovi store please subscribe to packet data, ili preko facebook app ako pokusam da udjem na neki link, probao sam i factory resset itd ... nzm .
:D

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia C3

Post od acamatic »

Stvarno ne znam,bas sam hteo da ti predlozim da odradis hard resset(factory resset) kad si to odradio.Sada nam jedino preostaje da vidimo kada ubacis drugu karticu u taj mob da li ce net raditi?
I ovo sto ti izbacuje "subscribe to packet data" to mi vise lici da tebi skida mobilni net a da protok ne ide preko wifi-a.Pogledaj u menadzeru veza sta ti je prvenstveno,mozda nemas kredita/MB u paketu pa zato ti ne ocitava net,ovo samo navodim da vidimo dal nije to.

Odgovori