Korisni programi za symbian

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
shone1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 06. Apr 2006. 16:16

Korisni programi za symbian

Post od shone1 »

E ljudi mislim da bi trebala da postoji i ovakva tema... Mada nisam siguran da nepostoji :) Dakle, zelim da okacite imena i opis nekih korisnih programa za symbian (bilo bi pozeljno kad bi okacili i gde mogu da se nadju).

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

vec je bilo reci o takvoj temi (ako malo potrazis naci ces je .... doduse mrtvu) ..... sto se mene tice, to je sasvim ok i korisno, medjutim admin nije bio odusevljen zbog toga sto bi se to moglo pretvoriti u razmenu piraterije.... koja ovde nije dozvoljena...

pozdrav

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

b_udder je u pravu..imas dosta sajtova sa free programima pogotovo za series60 samo trebas da progooglas malo :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Na ovom sajtu postoji tema tipa "koji programe najvishe koristite" ili koji su vam omiljeni tako neshto pa ozivite nju a nemojte da pravite novu temu...inache piraterija je zabranjena na ovom forumu.. 8)

kroko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 14:46

Post od kroko »

Gospodo ja sam nov taze i mnogo neznam a zelim da naucim i treba mi vasa pomoc (pliz) imam 6680 skoro stigo iz svajcarske i snalazim se ja jer tel je super ali sa obzirom da imam malu karticu ne bih zeleo da je opteretim nekim nekorisnim programima koje mi preporucujete :unsure: i mislim da je ova tema ipak vrlo poterbna da se razradi :| unapred hvala i pozdrav!! :wink:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kroko, recimo za početak...neophodni bi bili:

1. Fexplorer
2. Appman
3. FScaller...za prikaz, u full screen-u, slike kontakta koji te poziva
4. Profi mail...(kao mail client za slanje i primanje mailova) uz koji ti dolazi i Profi explorer
5. MMS It...za slanje MMS poruka sa bilo kojim sadržajem slike., melodije...
6. Opera mini...internet pretraživač...malo memorije zauzima i malo troši kredita
7. Slovo ED...najbolji rečnik...srpko-engleski, englesko-sprski...
8. SV Card...za back up podataka u kontaktima sa telefona na karticu
9. Sysman
10. Office suite...za čitanje i editovanje Word i Excell dokumenata
11. World mate...vremenska prognoza...
12. Agile messenger...ako chatujes na MSN, Yahoo, ICQ....
13. About...da lakše vidiš podatke o samom mobu...verzija softvera, IMEI broj...itd.
14. Power dictaphone...za neograničeno snimanje glasa...jer je po default-u ograničen...
15. Control freak...za kontrolu kompa preko Winamp-a...

Čini se da ih je mnogo ali ne zauzimaju mnogo memorije...

E sad...programa ima još mnogoooooooooo...i svako će ti različito reći koji su najneophodniji programi....to je individualno...ali ovih nekoliko su verujem mnogima važni i nadam se da će se složiti samnom...Ovo su oni koje ja najčesće koristim...i sad će ljudi dodavati još mnoge razne programe...pa je na tebi da se u tom moru snadješ... :wink:

Pozdrav... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dziggy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2005. 20:27

Post od dziggy »

posle instalacije i deinst. brdo programa, ostavio sam samo ovo,moja preporuka:

FExplorer 1.5 - fajl menadzer
AppMan 1.4 - sys menadzer
SlovoEd - recnik engleskog
SmartMovie 3.10 - plejer (pusta .avi)
OfficeSuite 2.10 - word i excel
MSDict 1.10 - Oxfordov recnik

nazgul23
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 00:35
Lokacija: beograd

Post od nazgul23 »

mig33 je exsrta program za chatovanje jako malo trosi kredita a kompitabilan je sa svim telefonima koji podrzavaju Javu...

Zaključana tema