T610 Memorija

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Vulle
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 13:06
Lokacija: Beograd

T610 Memorija

Post od Vulle »

Da li postoji mogucnost da se na ovom telefonu prosiri memorija?

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Ne, nažalost takvi zahvati su praktično nemogući. :|
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

To je tehnicki neizvodljivo...

Otprilike kao, jel moze u juga da se ugradi mercedesov motor... :wink:

Salim se malo, ali tehnicki je neizvodljivo... :mrgreen:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Vulle
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 13:06
Lokacija: Beograd

Post od Vulle »

Hvala!!!
...

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Ali ako kupis telefon sa podrskom za MMC kartice lako mezes da mu prosirujes memoriju...Tj, samo dokupljivanjem vece MMC kartice... :wink:

Nema na cemu i drugi put... :mrgreen:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Mozda ovo pitanje nije direktno vezano za ovu temu ali je vezano za SE T610 :wink: Procitala sam na njihovom sajtu nesto o "pc cards" ali mi nije bas naj jasnije :oops: ... Sta su zapravo te pc cards i cemu one sluze? Thx unapred!

TheDunc
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 13. Maj 2004. 22:08
Lokacija: ljubljana

Post od TheDunc »

kalinicm, moje misljenje je ovako.... teoretski naravno... telefon ima verovatno memoriju na nekom disku/chipu kapacitete 2mb... ako bi nasao taj disc/chip(ili stagod vec bilu) iste velicine (dimenzije) ali vesce kapacitete, verovatno bi se mogao zameniti...
...don't happy, be worry...

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

U pitanju je i software koji verovatno ne bi znao da piše po memoriji većoj od ugrađene, ali to je opet pitanje. Memorija koja se ugrađuje u telefon je vrlo specifična i ne verujem da bi to iko uspeo bez detaljnog uputstva od proizvođača. Nije teško zameniti, ali nema gde da se nabavi taj memorijski modul zvanično. U svakom slučaju je totalno gubljenje vremena, T610 je ionako prevaziđen telefon, uskoro mu izlaze naslednici koji imaju dosta memorije pa ovo neće biti problem.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

TheDunc
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 13. Maj 2004. 22:08
Lokacija: ljubljana

Post od TheDunc »

dolaze naslednici... istina... ali su i skuplji... a mozda se nekom estetsko vise dopada t610... a memoriju bi se moglo izvaditi iz nekog drugog telefona, koji je unisten toliko da se ne isplati popravljati, a jos mu deluje taj deo...

da se malo vise razumem u telefone, i da imam na razpolaganju vise telefona koji delomicno deluju, sam bi se malo zayebavo sa time... :D

ja sam inace hteo t200 prebaciti u kuciste od r600... imao je bolji meni i vise funkcija... ali nisam imao nikog ko bi to uradio... 90% sam siguran da je moguce, zato jel su telefoni istih dimenzija...
...don't happy, be worry...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ali ne treba zaboraviti da svaka intervencija pretvara telefon u proiyvod kategorije onog Pežoa 206 sa reklame gde Indijac totalno iskuca trabant. Pouka je bolje odlično očuvan traban(mada onaj na reklami nije bio), nego totalno raspadnuti 206 kome otpadaju točkovi na prvoj krivini...

Ja jednostavno kupim novi telefon kada primetim da mi je postojeći došao preko glave, jer je to najjednostavnije, a ako još hoćeš da izvedeš neku nemoguću misiju ubacivanja memorije, onda je svakako isplativije kupiti K700.
U susret novim izazovima...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

U potpunosti se slazem sa Ludakom, svaka 'operacija' fizichkog dodavanja memorije bi bila suvishna i isuvishe rizichna... :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

TheDunc
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 13. Maj 2004. 22:08
Lokacija: ljubljana

Post od TheDunc »

`Dr. Nick Riviera` napisao:U potpunosti se slazem sa Ludakom, svaka 'operacija' fizichkog dodavanja memorije bi bila suvishna i isuvishe rizichna... :wink:
i ja se slazem sa vama.... ali ako imas visak vremena i telefona, zasto nebi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...don't happy, be worry...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

to bi bilo bas strava napravis frankenstajna od vise modela telefona od jednog ekran od drugog masku od treceg tastaturu i imas ultra moderan unikat od telefona :mrgreen:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

i posle zapadnesh u dugove i morash da radish kao telefonska sekretarica do kraja zivota da bi isplatio te dugove... :mrgreen:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Odgovori