LG G2 mini

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Renton
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 13. Dec 2015. 21:53
:: lg g2 mini

Re: LG G2 mini

Post od Renton »

snenad, Hvala a ako nema kako da ga ono ne fabrici vec krek il sta god ;)

Renton
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 13. Dec 2015. 21:53
:: lg g2 mini

Re: LG G2 mini

Post od Renton »

Ljudi hoce neko pomoci kako da upgrade android, ne da sistemski!!!!!!!! bar link neki...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2 mini

Post od Azimuth »

Mislim da bi ti bilo za pocetak najpametnije da se upoznas sa znacenjem nekih termina, pa tek posle toga da se upustas u rutovanje i flesovanje custom romova. Ozbiljan sam. Ovako kako si zamislio ces samo sebi zadati bespotrebnu glavobolju.
Dakle, sta je rutovanje i kako se to radi, sta je recovery i kako se on menja/sta se time dobija, sta je rom i sta dobijas/gubis sa kojim (ovo ces morati proveravati za svaki pojedinacni koji ti se svidi) itd. E kad to savladas, a verujem da hoces brzo jer nije nista komplikovano, onda lepo nadjes sta je potrebno od programa za racunar, poskidas od ovih zezancija za telefon i udri dok ti ne dosadi.

Renton
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 13. Dec 2015. 21:53
:: lg g2 mini

Re: LG G2 mini

Post od Renton »

Azimuth, Da znam ne bih pitao? Pitam ima li upustvo program ili ink gde cu skinuti upgrade... Evo cuo sam da na 5.0 duye baterija i ram je manje trosi ... Meni je na mob to bitno... Nikad nisam tvrdio da sam strucnjak zato sam i dosao da pitam, nikako da raspravljam kad ne znam. Verujem da nije tesko ako te neko uputi da mogu razumeti sta treba da se uradi kad neko ti kaze kako sta. Izvini nemogu da ucim sve to, iskreno neinteresujeme toliko zato pitam one koje znaju i ne qrcim se da znam kao vecina ljudi. U bilo cemu. Ja bih tebi pomogao rado u svojoj struci i dao tipove free.
Poslednja izmena od znemanja u Pon, 14. Mar 2016. 22:57, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Ne citiraj ceo post neposredno iznad tvog. Podrazumeva se da na njega odgovaraš.

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Re: LG G2 mini

Post od snenad »

Stiše Marshmallow i za nas :D
https://download.cyanogenmod.org/?device=g2m
Mene je mrzelo da skidam root pa da update-ujem na Lolipop ovo mi dođe ko kec na deset, sačekaću stable version.

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Re: LG G2 mini

Post od Vidovac »

@snenad, jel ozbiljno stize i za nase uredjaje. Pre, kad sam gledao spisak modela koji mogu da ocekuju Marshmallow, mislim da je bilo od G3 pa na gore..

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Re: LG G2 mini

Post od snenad »

Nisam mislio na zvaničan update. Ostavio sam i link za Cyanogenmod

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Re: LG G2 mini

Post od Vidovac »

Video sam link i cak sam ga otvorio, ali samo mogu da blejim, nemam ti ja ti pojma.. Mislio sam na zvanican update, znaci nista od njega?

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Re: LG G2 mini

Post od snenad »

Ništa naravno. Srednja klasa uređaja retko dobija bilo koji update. Treba da smo srećni što ima i Lolipop.

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Re: LG G2 mini

Post od snenad »

Nakon problema koje sam imao sa telefonom koje sam opisao ovde http://mobilnisvet.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=30580
Već nedelju dana koristim Lolipop i više sam nego zadovoljan. Telefon radi brže, mnogo je olakšano prebacivanje aplikacija koje to odozvoljavaju na SD karticu... lepši je, notifikacije bolje funkcionišu. Nisam primetio da baterija kraće traje kako su mnogi javljali. Nisam instalirao Greenify, samo Doze.
Jedina "zamerka" ne mogu da promenim izgled sata na lock screenu koji je jedva vidljiv na svetlijoj pozadini.

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Re: LG G2 mini

Post od Vidovac »

Snenad, da znas kako mene taj sat nervira, mislim da sam vec pisao o tome. I nikako da uspem da ga pobedim. Probavao sam razne launchere i nista, uvek mora da se prodje pored njega, moze i da se koristi i launcherov lock screen, ali ne pojavljuju se notifikacije... Odustao sam....

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Re: LG G2 mini

Post od snenad »

Probaj M$ Next lockscreen. Nije loš.

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Re: LG G2 mini

Post od Vidovac »

Ubacio MS-ov i iskljucio fabricki.. E pa @snenad, da mogu da te poljubim.. E sada se rasmiljam da kupim jos jedan g2 mini, sad sam prezadovoljan... Bicu ti vecito zahvalan.. Evo i kako sad izgleda
Slika

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Re: LG G2 mini

Post od snenad »

Drago mi je da si zadovoljan. Možeš da probaš i M$ Arrow Luncher :)
Inače M$ Android aplikacije su odlične.

Lino
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Čet, 10. Mar 2011. 14:36
:: Samsung Note 9

Re: LG G2 mini

Post od Lino »

Koristim hi locker. Na ovom MS lockeru mi se desavalo da nece da zakljuca telefon.

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Re: LG G2 mini

Post od Vidovac »

Kao sto sam napisao u svom prethodnom postu, da cu kupiti jos jedan G2 mini, i taman je clan @pero0000 objavio da prodaje, mi se cujemo, dogovorimo i danas je moj...
[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016031 ... 9c33af.jpg[/img][img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016031 ... 621745.jpg[/img]
Kad je stigao.. Morao sam da ga prosledim majci, taman je na samrti, tako da ja od svega imam samo silikonsku futrolu i srecnu majku..

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG G2 mini

Post od filip11314 »

Vidovac, imam ja dobar G2 Mini na prodaju, crne boje. Javi se ako si zainteresovan. Testirao sam ga par dana, radi kao zmaj na kitkat-u. :)
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Re: LG G2 mini

Post od Vidovac »

Hahahaha, hvala ti na ponudi. Danas se hvalim da sam kupio G2 mini i kaze drug, da hoce da proda svoj Samsung grand prime.. Ostalo je da samo formira (prihvatlivu) cenu, pa da napravimo nesto..

nikola995
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 23. Maj 2016. 15:08
:: LG G2 mini

Re: Garancija na mobilni uređaj uzet preko provajdera

Post od nikola995 »

Pozdrav,
Imao sam problem sa signalom, telefon je gubio signal non stop. Probao sam karticu u drugim telefonima i radila je tako da sam telefon odneo u VIP gde je i uzet preko racuna. U pitanju je LG G2 mini. Predao sam telefon, opisao problem i kao zamenski telefon dok je moj na popravci dobio Sony Xperia J, telefon koji nisam koristio nego stavio sa strane kako ga ne bih razbio zbog njegovih fenomenalnih sposobnosti u danasnje vreme. Srecom nekih nedelju dana je trjala popravka mog telefona. U poruci su mi napisali da su primetili taj kvar koji je naveden i da su resili upisivnjem novog softvera te da telefon radi kako treba sad. Upisan je softver 4.4.2 a nisam siguran na kom je radio pre servisa ali je bio najmanje 5.0 no nebitno to, funkcionise ovako.
Telefon sam podigao u petak u 20h a ponovo gubljenje signala se javilo 6 sati kasnije u 02h i od tada konstantno gubi signal. Sta dalje? Telefon je kupljen u decembru 2015 a ja ne znam sta da radm. Da opet odnesem telefon u servis ko zna da li ce popraviti to a ne znam da limogu na osnovu toga sto su mi vratili telefon u istom stanju da zahtevam da mi daju zamenski telefon.
Zanima me vase misljenje?

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Re: LG G2 mini

Post od snenad »

Nisam siguran ali mislim da mora ponovo na servis, i tek nakon drugog puta da imaš pravo na novi uređaj koji je isti ili istog cenovnog ranga. Pročitaj zakon o zaštiti potrošača ili idi sajt neke od organizacija za zaštitu potrošača i tamo se informiši. Ja na 5.0 kao ni na 4.4.2 nisam primetio da gubitak signala.

Sent from my LG-D620 using Tapatalk

Odgovori