HTC 10

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC 10

Post od Azimuth »

Ima tu od svega po malo, ali kamera koliko sam ispratio sada funkcioniše odlično i u rangu je sa konkurencijom.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

boss.00
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sub, 09. Jan 2016. 19:44
:: iphone 6

Re: HTC 10

Post od boss.00 »

Ima moj matori htc 10, fenomenalan u svakom pogledu.Ja imam ajfon 6 i kamera je dosta bolja na Htc-u.

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: HTC 10

Post od Zile995 »

Stigao Android 7 update za Dev verziju. Uskoro ce za EU :)
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

Mikrikorisnik
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 238
Pridružio se: Pet, 06. Feb 2015. 10:55
:: Samsung S6
:: Lg G2
Lokacija: Uzice

Re: HTC 10

Post od Mikrikorisnik »

Danas sam malo cackao ovaj tel u mts poslovnici i moram reci da sam odusevljen.kvalitet izrade i brzina izvanredni.kamera je odlicna koliko sam mogao da provalim.uslikao sam par slika i izgledaju mi sasvim ok.osvetljenje je inace bilo lose.inace koristim samsung s6 pa mi standardi i nisu bas niski.nema sta telefon fenomenalan.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC 10

Post od Azimuth »

Gde si ga našao? U NS ga nemaju u poslovnicama...nisu ga ni imali...zapravo, nigde ga nisam našao od kad se pojavio pa do danas...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC 10

Post od iLuka »

Hahahhaha, htc podrska [emoji23] ili ono, dobicete novi android ali necete novi sense [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mikrikorisnik
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 238
Pridružio se: Pet, 06. Feb 2015. 10:55
:: Samsung S6
:: Lg G2
Lokacija: Uzice

Re: HTC 10

Post od Mikrikorisnik »

@azimuth.u uzicu.bio u polici ja zamolio ljude da ga ukljucim.cekao sam jedno 5 min da se aktivira.vrh tel

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC 10

Post od zoreli »

iLuka, takva im politika al dobro zato ikonice na iPhone i posle 5 godina budu "ko nove" :wink:
16 godina na forumu MOBILNISVET

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: HTC 10

Post od Zile995 »

Dva puta da izbacuju novi Sense godisnje, mislim da nema smisla. Sa Nougat-om ima malo izmena u Sense UI-u.
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Re: HTC 10

Post od Hektor »

Uskoro ce HTC M8Q u penziju, zna li neko da li je HTC 10 zakljucan u Telenoru? Pozdrav
HTC M8Q HTC 10

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC 10

Post od Azimuth »

Nisu ni bili zaključani u Telenoru.
Samo što je sad pitanje da li se isplati kupovina zbog same cene jer su najavili da će naslednika predstaviti na proleće ove godine. To znači da ćemo imati više izbora, ili jeftiniji 10 ili bolji 11.

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Re: HTC 10

Post od Hektor »

M8Q mi je i dalje odlican telefon ali HTC 10 dobijam od firme tako da ne vidim trenutno bolji telefon kod Telenora :D
HTC M8Q HTC 10

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: HTC 10

Post od Joxy »

Normalno, uzmi ga slobodno. To sa cekanjem ne vidim poentu uopste, dok taj telefon bude predstavljen, dok dodje kod nas, dok mu se stabilizuje cena vec dolaze najave za sledeci i tako u krug. Tako da nema loseg trenutka za kupovinu. :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC 10

Post od Azimuth »

Hektor, to je onda neka druga priča :)
U svakom slučaju, na moju žalost nisam imao prilike da ga kupim kada sam hteo. Odličan telefon, ali katastrofalna pokrivenost tržišta i još gori uvoznik za Srbiju. Iako jedan od najboljih/najkompletnijih telefona 2016. godine, prošao je totalno neopaženo.

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: HTC 10

Post od kvaka33 »

Gde je Barabetina u temi ,zar maticni forum zadnji sazna za najnoviju kupovinu eeeee,a bio je to nekada ,znas kakv coek [emoji6]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC 10

Post od Baraba »

kvaka33, ovaj su preuzele prozordžije, ubi promaja, a i reklame na talku, najviše reklama na talku imam ovde :D

Baterija, odradio sam kalibraciju, prvi dan kada sam uzeo fon nisam bio zadovoljan baterijom, mada je taj prvi dan bio instalacija app dosta i nadogradnje OS, maksimalno maltretiranje i dosta snimanja videa.

U 18:50 časova, konačno posle ****vetevog snežnog dana i putovanja ušao u stan, bilo je 50% baterije, do tog vremena 4G uglavnom, u toku puta gde nije bilo 4G mreže on se prebacivao 3G-2G, osvežavanje prognoze na 3 sata, automatsko osvetljenje na 50%, viber, talk itd.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Nisam uspeo da ga ispraznim to veče, ostao je za jutro da ga iscedim, što znači od 50% baterije bio je u kućnoj varijani sa wifi korišćenjem do ujutru:
SlikaSlikaSlika


Baterija definitivno bolja posle kalibracije, prvi procenat tj. sa 100% na 99% je padao skoro pa odmah, ovo sada je mnogo bolje:
SlikaSlikaSlika

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC 10

Post od гари »

Baraba, što ti mi smetamo... :( :D Razumem da tamo isto ima ok likova, ali na onom forumu je zbog nedostatka prisustva modova veoma često atmosfera toksična, i mislim da taj forum ne zaslužuje svoje članove pa ni tebe. ;)

Ne bi bilo loše da vidimo i koju fotku sa HTC 10, Baraba. :) Drago mi je da si zadovoljan, mislim da je baš taj telefon meni najviše i privukao pažnje dok su išle najave i kad je izašao (govoreći o Androidima). Čak i neke od nas prozordžija zanima. :)

PS. Nadam se i da može nešto da se učini da nemaš reklama.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC 10

Post od zoreli »

Moderatori su stalno prisutni ovde , prate se sva dešavanja i prepiske :) ... Ne izigravamo "gestapo" ,
jedino ako se baš ode u totalni off onda se reaguje .

Edit: Barabi čestitke na novoj mašini :)

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
16 godina na forumu MOBILNISVET

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Re: HTC 10

Post od Hektor »

Do sada sam koristio M8q (za azijsko trziste 2.5 Ghz :D ). Mislim da kada se uzme izrada, sense odlican audio i sve ostalo HTC 10 je mozda najbolji telefon trenutno. Baterija odlicno drzi. Jedina stvar koja mi smeta je nemogucnost na 6.0.1. (jer jos nisam dobio android 7) da se izmjene precice u notification baru kao i to sto nema mogucnosti za on screen buttons. Bas mi je prijalo na M8 kada laganim klikom ugasim i zakljucam ekran. Nadam se da ce to biti moguce kao na one plus one-u.
HTC M8Q HTC 10

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: HTC 10

Post od kvaka33 »

Barabo otvori se za Pro verziju Tapatalka 0,99$ i nestadose reklame ,ne znam sto jajaris za te novce
Inace konacno si kupio telefon po svojoj meri,rekoh ti da si odavno to trebao uraditi
Steta mali ekran inace bih se pozabavio htc modelom odavno

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Odgovori