Samsung Galaxy J7 (2017)

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od znemanja »

sugarcoated_ass, Onda jednostavno ne kupiš telefon. Postoji svakako masa ljudi kojima te gluposti sigurno neće ni pasti na pamet.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od darkman »

@ Sugarcoated Pa sta si uradio sa Honor 8 Lite? Koristis ga ili si ga prodao, prodajes?
Nokia 8 se jos nije pojavila kod operatera? Ja bih mozda i uzeo osmicu da se pojavi, meni taj nedostatak LED notifikacije ne smeta, medjutim verovatno ce da joj nabiju cenu, sto mi uopste nije jasno s' obzirom da zele da se vrate na scenu, kupci ce uvek da se operedele za nesto drugo umesto 3, 5, i 6 kod LG nema vise srednje klase, K seriju ne racunam posto je bas losa, L serija je fenomenalna bila.

Verovatno je kod J (2017) serije bila neka kompenzacija...fingerprint skener umesto vibracije.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od sugarcoated_ass »

znemanja, naravno, ali valjda smem da iskažem nezadovoljstvo u vezi postupaka nekog proizvođača, a naročito za uređaj koji me je zainteresovao. :)

darkman, u planu mi je bilo, već kad nisam odmah mogao, da tu oko nove godine, kad još malko padne cena J7 2017 na KP, prodam honor 8 lite i dodam keša za J7, ali nažalost izgleda da odustajem.

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od darkman »

Cekaj, a sto ti je toliko bitno da ima vibraciju? Mislim nije to veliki propust toliko...dok sa druge strane kapiram, telefon dosta kosta da nema tu opciju.
Mada vidim da ljudi piskaraju po komentarima nesto sasvim drugacije, ne znam zasto lazu narod u komentarima.

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/6015 ... /J5-(2017)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od sugarcoated_ass »

darkman, od kako koristim touch screen uređaje heptic feedback mi je jedna od najbitnijih stvari. Ne mogu da ti opišem koliko me je iritiralo što WP nema vibraciju na tastaturi i za skoro tri godine korišćenja se nikako nisam mogao na to navići.
Druga stvar koja mi je isto bitna, a možda će nekome biti banalna sitnica, je da ako uređaj nema on screen navigacione tastere već kapacitivne ispod ekrana da isti budu osvetljeni. :)

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od Batak »

sugarcoated_ass napisao: Ma već me je poremetilo što nisam mogao da odvojim toliko keša kad sam uzimao telefon pa je pao honor 8 lite, ali baš sam bio zagrejan da ga uzmem. No sad već mislim da iz principa neću uzimati iako sam već gledao opcije preko KP jer toliko grbave i štede na nekim glupostima da mi to već ide na [CENSORED], kao i Nokia sa nedostatkom notifikacione LED.
Ok, J7 2017 ima Always-on, a Nokia 8 ima glance, a šta je sa J5 2017 kom su isto nasvirali cenu?

Batak, a šta ako ja neću na to da se navikavam?
Ako ne mozes da se naviknes uzmes drugi mob. Bar ima gomila modela. :)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

BaneZi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Uto, 25. Jul 2017. 12:43
:: Samsung J7 (2016)

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od BaneZi »

Vidiš da čovek ne zna sta hoće .. smorio je boga oca više svuda ga ima u svakoj temi , u sve se meša kao žena neka , u sve se razume , stalno on ima neke zamerke i sve mu smeta kao kalimero ... umesto da batali J7 kad mu smetaju banalne stvari , toliko jos telefona ima .... ima nas kome te banalne stvari ne smetaju ..
Lift do uspeha je u kvaru. Moraćete se popeti do njega stepenicu po stepenicu

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od sugarcoated_ass »

Batak napisao:[Ako ne mozes da se naviknes uzmes drugi mob. Bar ima gomila modela. :)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Ma naravno, to je najmanji problem, ali krivo mi jbg. :)
Baš mi se svideo i dizajn i spec su ok... Prvi Samsung koji je mene zainteresovao. :D




Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od mazzy »

Jedna od prvih stvari koje iskljucim je ta vibracija ili feedback na tastaturi i kapcitivnim tipkama hahaha

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od niko1a »

prvo i osnovno vezano za navigaciju mi je dobar haptic feedback i osvetljenje kapacitivnih tipki, bez toga je osecaj kao da neku igracku drzim u ruci.. proslogodisnji model jos nije imao ni nikakav vid obavestenja za notifikacije, mnogo stede na osnovnim stvarima kod ove serije, bez veze, a uz jos veoma malo truda i ulaganja su mogli super modele izbaciti, al ocigledno nisu preterano zainteresovani kad su shvatili da mogu da stede a njihovi korisnici ce uvek sa zadovoljstvom prihvatati svako sakacenje. ko moze da se zadovolji nedostatkom takvih osnovnih "sitnica" svaka cast, al ne moze niko da opravda tako sto ce reci meni nije bitno.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od Batak »

Vidis da im super ide prodaja tih modela, zasto bi dodavali ako ne mora? Bitan je profit.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od sugarcoated_ass »

mazzy, kako možeeeeeš??? [emoji38]
Da, baš je to problem što je niko1a naveo. :)

Batak, baš tako. Stari provereni Apple recept. :D Oni su čak krenuli i da izbacuju neke osnovne stvari sa uređaja, a cene samo rastu. :)

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od Batak »

Dobro, ovaj novi J7 bar ima AOD (meni bolje od led-a) ako nista drugo. Meni se licno i ne svidja nesto specijalno, za manje para uzmes Xiaomi Mi A1 koji ga jede za dorucak.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Dusan010
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 19. Nov 2017. 21:12
:: J7 (2017)
:: J7 (2017)

Re: Samsung Galaxy J5 2017 vs J7 2017

Post od Dusan010 »

Dali neko zna da mi kaze kako da upalim osvetljenje ili ti svetlo na dugmice na ekranu j7 2017

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od rex »

Imam jedno pitanje znam da nije mesto ovde da pitam al nemam gde dvoumim se izmedju honor 9 i ovog modela j7 2017 samo da mi kazete koji je bolji tj koji da uzmem na duzi period ( kamera i baterija ) mi malo prednost al opet voleo bi da cujem vase misljenje

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od znemanja »

rex, Ne znam zašto postavljaš ovde pitanje, kada postoji posebna tema u sekciji Poređenje modela baš između pomenuta dva modela. Link ka temi:

http://www.mobilnisvet.com/forum/viewto ... 17&t=32109
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od sugarcoated_ass »

On je istu i pokrenuo. [emoji38]

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od rex »

tako je isto sam ja pokrenuo treba samo videti a ja se opet izvinjavam samo sam pitao da li moze iskren brzi odg sta uzet posto nemam gde da se obratim i to je sve

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od Evindzer »

Pa, imaš u temi koju si otvorio. :D
Zar nisi tamo dobio korisne informacije?

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: Samsung Galaxy J7 (2017)

Post od rex »

sad sam viideo bio sam na poslu do malo pre pa nisam ni ulazio na forum tek sad vidim sve heheheh :D :D :D

Odgovori