HTC U11 Plus (U11+)

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

Uvoz tamo gde ga nema zvanično u prodaji solidno ide, jer je telefon ipak poznatog brenda, a i flagship je. Čitam po nekim drugim forumima...
Samo da mu još malo padne cena.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Evindzer »

https://www.youtube.com/watch?v=zIzNQTl-t8g
HTC je, izgleda, postao veća egzotika od mnogih marki sa manjom tradicijom (šteta), ali i dalje lupa cene novim modelima kao da je najpopularniji na svetu..

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Apolo »

Nazdravlje, al ga osurio... Moram priznati jako lep dizan U11+.
Festina lente.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od kutijagreha »

Steta sto U11+ jos nije stigao kod operatera. Telefon je prava zverka

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Evindzer »

Apolo napisao:Nazdravlje, al ga osurio...
A N8 je na istom YT kanalu bio bolji od skoro svih osim 1+5, pa možeš misliti kako bi ošurio većinu drugih.
Apolo napisao:Moram priznati jako lep dizan U11+.
Slažem se. :)

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od brankisha »

Bas lud telefon.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Martin Mystere »

On je bio jedan od onih koje sam razmatrao ali pitanje nije bilo kada će doći već kod operatera nisu imali blage veze ni da li će plus uopšte i dobijati.

Inače, s obzirom na to da je noviji model sa većim taktom procesora bilo je za očekivati da bude brži, kao što će i P11, S9 etc kada se pojave verovatno biti brži.

Btw, lep telefon ali su "Tajvanćani" po meni uvek pravili lepe i kvalitetne telefone.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

"Vozd" je stigao! :D
Nisam verovao da ce tako brzo telefon stici iz Tajvana, ali je prodavac ocigledno bio dovoljno dobar da ga posalje ekspresnom postom. Prve impresije nakon par sati podesavanja i downloada aplikacija:

Dizajn: fantastican, nema sta, "kompaktniji" je nego sto sam ocekivao, s obzirom na ekran od 6 inca. Tezak je, a i solidno deblji od Xiaomija Mi Note 2. Tezina se bas oseti. Ne znam kako je LG-ju poslo za rukom sa LG V30 da bude tezak svega 150 i kusur grama. Translucent Black providno kuciste je vise srebrnkaste nijanse nego crne. Verovatno kamere daju tamniju nijansu nego sto stvarno jeste.

Ekran: iako je Super LCD 6, vidljivost je odlicna, ali se uocava razlika u odnosu na amoled. To bas i ne mora da se istakne, ali eto.

Opcije: mnostvo podesavanja, najinteresantnija stvar je svakako Edge Sense. Stiskom moze zaista dosta funkcija da se aktivira: kamera, led lampica, Edge Launcher, iskljucivanje alarma, pokretanje raznih drugih aplikacija i tome slicno.

Zvuk: odlican naravno, ali da bi se nesto posteno culo u bucnijoj sredini, mora se pojacati skoro do maksimuma. Boom sound u slusalicama jos nisam testirao. Ako nekoga bas to najvise interesuje, podsetite me, jer cu zaboraviti, s obzirom da ne slusam muziku na telefonu.

Kamera: jos se nije okinuo fotos. Kad nadjem nesto vredno okidanja, bice u temi za slike...

Baterija: telefon je po paljenju imao 58%, a nakon dva i po sata igranja je dosao na nekih 43%. Kontam da je to ok, ali jos je rano za konacan zakljucak o autonomiji. Mada, mislim da ce super drzati, imajuci u vidu moje nezahtevnije koriscenje.

Zamerke: najveca zamerka ide na dizajn interfejsa. HTC-ovi dizajneri kao da rade u 1997-oj godini, a ne 2017-oj. Ali, sve radi odlicno, tako da ajde. :roll: Druga zamerka ide na power i volume tastere, koji imaju maaalkice vise lufta nego sto bi trebalo. Nadam se da nece zakazati.

Evo i nekoliko slika telefona, plus poredjenje velicine sa LG G Flex, koji je bas ogroman model:

Slika Slika Slika Slika

Pitajte ako vas nesto konkretnije zanima, pozz 8)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Sale_M »

Cestitam drugar,odlican uredjaj 8) Aj kad stignes uslikaj neku prirodu ili tako nesto pa okaci u temi za slike.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

Hoću care, čim nađem nešto vredno slikanja.
8)

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od brankisha »

Najvise me zanima ono njihovo prepoznavanje buke i u skladu sa tim pojacava zvono. Navodno koriste se svi mikrofoni na telefonu da bi uredjaj ukapirao u kakvom je okruzenju i shodno tome pojacava snagu zvona.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

Ima opcija da pojaca zvono kad je u dzepu ili torbi. Ne znam da li je to ista stvar.

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od brankisha »

To je to.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

AndroMan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1039
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 13:25
:: Galaxy Note 9 N960F
:: BB Passport; N808PV

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od AndroMan »

Zanimljivo koliko drugačije izgleda kod tebe nego na slikama sa neta. Tvoj kao da nije providan.

Što se tiče interfejsa, meni se takav najviše dopada - minimalistički, "old-school" :)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

Upravo to, Andro. Kao da kućište ima neki srebrni premaz pa se ta nfc žica slabo vidi. Možda je moj primerak unikat. :D
A interfejs je bio lepše dizajniran na Desire, iz 2010. godine. Nije baš ekstremno loše, ali je moglo daleko bolje. Da makar ima dark mode...

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od 1808 »

Green napisao:...A interfejs je bio lepše dizajniran na Desire, iz 2010. godine. Nije baš ekstremno loše, ali je moglo daleko bolje. Da makar ima dark mode...
To je i meni neki opšti utisak za većinu uređaja. Jeste da neki proizvođači nude i svoje interfejs teme koje korisnik lako može da zameni, ali šta vredi kad je tamo opšte šarenilo kao da se neka deca zajebavaju sa tim dizajniranjem. :uhuh:

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od m@c|-|oR »

Root - pa jedan Slim Dark ROM, pa Bog da te vidi!
:D
Čestitam Zeleni.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

Sto se tema tice, sve su bas nekako decije. :wacko:
A tek one za tastaturu, boze sacuvaj ko je ono dizajnirao. :dry:
Hvala Macak. 8)
Root cisto sumnjam da cu odraditi. Nisam vise u tim vodama. Mada ko zna, mozda opet jednog dana.

Fize94
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Pet, 03. Jul 2015. 22:37
:: 0694448087

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Fize94 »

Iskomplikovaše root sa ovim novim htc-ovima pogotovo sto su svi s-on uglavnom...
Prvi put posle da nisam rootovao telefon u prva dva meseca, evo uskoro 6m brojim s u11..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

Pa da, navode te da koristiš njihov stock rom, koji, ruku na srce, odrađuje sve ko zmaj. Ali, sumnjam da developeri neće naći lakši način za root. Mada, sve zavisi od popularnosti određenog modela.

Odgovori