Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor novosti

Post od гари »

Ivan Cirkovic napisao:Ja bih slatko prijavio svakoga. Kao u Titovo vreme. Samo zavrnes zavesu na prozoru i telefonsku slusalicu u ruke. Taj i taj, radi to i to. Hvala, dovidjenja. Sve se zabelezi i ima da preklinje dan sto je to uradio... 8)
Slika
Ovaj rad. :lol:

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Ivan Cirkovic »

@гари hahhahahahahahahahhaa, to je to. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Telenor novosti

Post od ciklon »

ljudi su mu rekli da je telefon aktiviran 25.05.2018.
jedino oni mogu dublje da udju u problematiku oko prve aktivacije
Тешко ти је било да изгуглаш мало по нету, да пронађеш сајтове за преверу датума активације? Још ће да испадне да је сам Apple послао ко зна како сервисиран модел у Србију, хаха.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od miodrage »

SAd sam tek procitao ovu krajnje bizarnu i neverovatnu pricu i ne mogu da dođem sebi.
Prvo, Kesege, kupio si OTVOREN uredjaj, naseo si na nemusto objasnjenje prodavacice. Onda ti dolazis da reklamiras, ona vrda levo desno, na kraju nekim cudom opet od nje saznajes da je menjan ekran za kineski, iako to nigde ne pise. Pa ti onda traže neke pare da platis za drugi uredjaj, iako po Zakonu o zastiti potrosaca, sta god da se desi u prvih 6 meseci, imas pravo na ZAMENU! (ne bas da razlupas uredjaj ali razumes sta zelim da kazem - nadam se). Onda se ona nudi da ti ona od svoje mizerne plate otplati taj uredjaj. To se kosi sa logikom samo tako. Na taj nacin ona indirektno priznaje krivicu.
Ona tebi satro kaze da ce da popije otkaz, a od svega toga se nista nije desilo. Ti nju kao neki vitez heroj stitis, iako ce tebe to da kosta 500€. Za te pare mozes da kupis elitnu profesionalku na celu noc sexa, a ovde si jebena strana ocito ti, i jos nalazis mazohisticko uzivanje u svemu tome.
Slag na tortu rpedstavlja da si otkrio svoje podatke a sve ostalo krijes kao zmija noge. Ti screenshot-ovi, SMS prepiske i ostalo mogu da pokazu i dokazu da si prevaren (nadajmo se), a to opet podleze Krivicnom zakonu. Nemanja ce to da objasni bolje od mene.
Meni si ti krajnje nejasan lik. Kukas na Telenor, koji sa ovim nema ich nikakve veze. Ja ih prvi jako ne volim, smatram da su najlosiji i najnepovoljniji operater, i zaista kod njih ni dusmana ne bih uveo. Ali u ovom slucaju oni su nevinasca, a ova ko je da je, ili 2 prodavacice, su te obrlatile, zavukle ti ga duboko, a ti na sve to jos kazes gimm'e more. Za moje poimanje stvari - cist mazohizam!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Ivan Cirkovic »

Ljudi, covek je human i ima srce. Ako mu je zao radnice i zeli da je pomogne, neka plati i mozda ce mu ona biti zahvalna do kraja zivota. Mozda ce ga evidentirati negde da nije hteo da plati i da je radnik dobio otkaz. Posle da ima problema u bilo kojoj mrezi... Neka sam odluci sta je, ali svi ste na strani kupca, a ne znate sta se krije u njegovoj glavi. Mogu da mu smeste da se nigde ne zaposli. To su ozbiljne kompanije i znam slucaj jedne firme koja je zbog takve slicne stvari coveku namestila da na svakom razgovoru dobije odgovor da je prekvalifikovan... Tako da, neka dobro razmislis ta mu je ciniti. Jos ako se sudski budu ganjali, bice belaja. Treba ku kes za dobre advokate.

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Telenor novosti

Post od ciklon »

Шта сад и ти лупеташ који ђаво? Прочитај поново све ово што си написао, али полако и из више пута, па добро размисли да ли си свестан какве си све глупости сада написао. Није хуман и нема срце, него је глуп ако дозволи да га неко овако кеца.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Ivan Cirkovic »

To sto ti nisi zaljubljen, ne znaci da je neko ko jeste glup. Ja sam ti rekao da covek moze da ima problema i sigurno razmislja u tom pravcu, a ne da gura neku svoju politiku. Neka sam odluci sta ce da radi, ali moze da mu smesti i batine ako dobije otkaz zbog njega. Nikad ne znas ko je sa druge strane. 8)

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Telenor novosti

Post od ciklon »

Каква, бре, заљубљеност? Шта лупеташ? Ко да му смести батине, ко да га зезне за посао, ко? Да ли си ти свестан колики ниво параноје избија из сваке твоје реченице?

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Ivan Cirkovic »

Ne znas ti sta se mota po njegovoj glavi, pa tako razmislja da plati i ne napravi problem njoj, a i sebi...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor novosti

Post od sugarcoated_ass »

Slika

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Telenor novosti

Post od ciklon »

Ne znas ti sta se mota po njegovoj glavi, pa tako razmislja da plati i ne napravi problem njoj, a i sebi...
Да, он се заљубио у продавачицу која га је одрадила за сома и кусур евра, а ја сам краљ диско-подијума.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Telenor novosti

Post od Green »

Dobro kaze Cirko, mozda je liku ta prodavacica bivsa riba, pa jos uvek gaji neka osecanja prema njoj. Ostali su kao i dalje dobri drugovi. :D

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od znemanja »

Ivan Cirkovic, stvarno ne znam šta nije uredu sa tobom, nekoliko puta si opomenut da prestaneš da pišeš gluposti, da li si svetan koliko paranoje i besmislica sadrže tvoji postovi !?!

Opominjem te da prestaneš da pišeš gluposto, razmisli pre nego što nešto napišeš, nemoj da pišeš samo radi pisanja !


Sent from my Samsung Galaxy S9 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Kesege
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Pet, 22. Jun 2018. 00:04
:: iphone
:: samsung

Re: Telenor novosti

Post od Kesege »

Drago mi je iz svega gore napisanog da su forumaši pa i oni koji su gosti, shvatili da govorim istinu. Istina je kakva god da je, glupa u ovom slučaju, ali istinita 100%. Ne plašim se ničega i nikoga, kao što gore pomenuti komentarišu, nisam zaljubljen, prodavačicu znam lično, znam joj i roditelje. Devojci je rečeno da Telenor neće da stane iza nje i da dobija otkaz 100%. Istina je da sam u ovom konkretnom slučaju ispao prilično glup, gorak je osećaj da se to nosi do kraja života da te neko prevari kao mene, ali da nosim na savesti da devojka dobije otkaz svesnim nečinjenjem i podvalom od strane šefova, to ne mogu. Suština mog javljanja je kao i na početku, a to je: „ljudi, pazite kada u poslovnicama Telenor-a uzimate telefone, vodite računa o svakom detalju, ne budite glupi kao što sam ja, evo priznajem, bio i jesam”. Srdačno.

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Telenor novosti

Post od ciklon »

Приложи доказе: званичне мејлове, званичну СМС преписку, окачи аудио снимке. Што се плашиш? Прича ти је бушна и стално мењаш детаље онда када уочимо нелогичности. Сада тек наводиш да продавачицу знаш (и њене родитеље, наводно). Зашто то ниси навео раније? Држиш се приче да ти Теленор ради о глави, а из свега написаног они најмање имају везе са тим.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Ivan Cirkovic »

Ako kaze covek da je zna licno i roditelje, stvara problem i zbog toga je ispala ovolika farsa. Ako bude po njegovom, ukakice joj se u zivot i devojka ce izgubiti posao, a roditelji ce ga mrzeti do kraja zivota, a ako bude po njenom, mora da pukne kes i ostace dobri prijatelji. Sam neka vidi sta mu je ciniti. Mislim da ce platiti na kraju, jer su i ona i on sitni igraci za sefove Telenora...

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od znemanja »

Kesege, Već sam ti jednom rekao, priloži dokaze u vidu SMS prepiske i audio snimke koje poseduješ. Na ovaj način sam sebe diskredituješ, menjaš priču, dodaješ detalje koji nisu logični, a nećeš da priložiš dokaze za svoje tvrdnje, šta je onda poenta tvojih postova? Telenoro nema veze sa time što si prevaren od strane radnice, šta želiš da postigneš sa ovim pisanjem?
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

Ivan Cirkovic napisao:Ne znas ti sta se mota po njegovoj glavi, pa tako razmislja da plati i ne napravi problem njoj, a i sebi...
Da mi je samo znati šta se mora po tvojoj glavi kada rafalno lupaš gluposti na kojoj god temi da se pojaviš!

@ kesege

Hajde da još / već jednom rasčistimo stvari!

1. Kakve veze Telenor ima sa ovim kada je i vrapcima na grani jasno da te je o'ladila prodavačica by herself?
2. Otkud znaš da je Telenor rekao da neće da stane iza nje? Zato što to je na časnu pionirsku to ona rekla? Ista ona koja te je zasigurno izvaćarila?
3. Zašto bi Telenor uopšte stao iza nje?

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Telenor novosti

Post od staff »

Naravno da Telenor ima veze s ovim i naravno da moze da ogovara za rad svojih zaposlenih a na Telenoru je kasnije da odluci sta ce sa radnicima da li ce da refundira, da li ce da ih otpusti...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Telenor novosti

Post od Green »

Ivan Cirkovic napisao:Ako kaze covek da je zna licno i roditelje, stvara problem i zbog toga je ispala ovolika farsa. Ako bude po njegovom, ukakice joj se u zivot i devojka ce izgubiti posao, a roditelji ce ga mrzeti do kraja zivota, a ako bude po njenom, mora da pukne kes i ostace dobri prijatelji.
Tako onda moze sto puta da ga ta riba prevesla, da se ne bi sta zamerio roditeljima. Ti tako bistar bi isto postupio? Ajde ne sviraj...
"A ako bude po njenom, mora da pukne kes i ostace dobri prijatelji"
Zemljo, otvori se. Sta ovaj pise... :wacko:

A Telenor, kao firma, takodje bi trebao da snosi dozu odgovornosti. Ono sto mogu da ucine je da ribu sutnu nogom u dupe, liku nekako osposobe telefon (sto je mala verovatnoca, al' ajde), izvinu mu se i to je to.

Odgovori