LG U8500

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Avram
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 26. Maj 2006. 16:37

LG U8500

Post od Avram »

Da li neko zna gde da nadjem program preko kog cu moci da prebacujem muziku, itd.. sa kompa na ovaj telefon. Imam LG phone manager, ne podrzava ovaj model. Trazio sam svuda po internetu, ali bezuspesno....

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

U specifikacijama tvog telefona piše:
"As you can easily connect it to your PC through the USB port, you can use this function as an integrated portable USB disk."
Što bi značilo da ga Win vidi kao USB disk.
Znači za muziku i slike ne bi ni trebao neki program.
E sad za neke druge funkcije....
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Avram
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 26. Maj 2006. 16:37

Post od Avram »

Hm... Racunar vidi telefon, ali je nemoguce kopirati fajlove na tel. U "my computer" pod stavkom "other" pise LGphone, kada udjem u taj folder (tel. je tada prikljucen na komp) nema nicega, iskopiram neki fajl tu, on se ne vidi na telefonu nigde???

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Puko nagadjanje...kada iskopiras te fajlove, idi opet na "my computer" i otvori opet to gde ti se vec mob prijavljuje. Mora da se vide ti fajlovi, samo ih "prevuci" u odgovarajuci sistem folder na mobu.
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Avram
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 26. Maj 2006. 16:37

Post od Avram »

Uspeo sam da nadjem odgovarajuci driver & software za tel. LG ima prilicno konfuzan sajt, software za ovaj model je na de.lgmobile, uglavnom uspeo sam da ga povezem na komp. Hvala na razumevanju!

bibazoki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 14. Mar 2007. 00:55
Lokacija: bgd

LG-U8500

Post od bibazoki »

Pre 10-ak dana kupio sam LG-U8500. Najverovatnije sam loshe formirao bateriju pa mi se isprazni za 20-30 sati kad normalno koristim tel. bez fotografisanja slushanja muzike i sl.
Da li neko mozhe da mi kazhe gde mogu da nabavim novu, neraspakovanu bateriju za ofaj aparat i koliko bi mogla da koshta da me neko ne zapali?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pre svega, nema potrebe da postavljaš pitanje na više mesta, to ti neće pomoći da brže dobiješ odgovor, naprotiv.

Taj telefon bi trebalo da ima Li-Ion bateriju od 1050mAh i ona se ne formira (čisto da znaš). Uzrok kratkog trajanja može biti loš primerak, a možda jednostavno toliko i traje na tom modelu. Potraži na netu šta kažu ostali vlasnici a što se tiče kupovine nove, izvrti radnje sa ovog spiska i raspitaj se.
http://www.mobilnisvet.com/mobilni-cenovnik

Možeš čak da pozoveš radnje koje imaju ovaj model
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1325/LG/U8500
pa ih pitaj (ako znaju) koliko otprilike treba da drži baterija. Moja procena je bar dva dana minimum pri normalnom korišćenju, mada, ako dosta razgovaraš, plus osvetljenje ekrana - ko zna...

sretabre
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 03:18

Post od sretabre »

Interesuje me da li lg poseduje funkciju postavljanja sifre na slike i poruke kao samsung.

Unapred hvala

Odgovori