N95 gadget

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Mirko BGD, i ja iskreno vrebam N95 da se opet vratim na symb posle godinu dana pauze :wink:
samo da se pokaze u dobrom svetlu kad izadje :roll:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Vampir
Banned
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 05. Dec 2006. 22:41

Post od Vampir »

Pasce njemu cena brzo,seti se kako je bilo sa n80 i n91,u roku od mesec dana su sa 1000 i vise eura pali na 500-600,jedino sto mi smeta je taj dupli slajd sistem,nokia nije bas pronasla najbolje resenje,tj slabo im dihtuje slajd kod svih modela i rasklimata se brzo,samsung je to mnogo bolje resio, :x .Ako i budem odustao ,mogu da odustanem samo zbog toga

Ostic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 17. Jul 2006. 22:15

Post od Ostic »

fon izlazi tu negde oko aprila i nokia je odredila cenu oko 550e :o stvarno cudno ali jos ako budu zastitili tu cenu... vooo bilo bi super :lol: :D :wink: ja bih dao i 700e za ovaj mob samo da sto pre izadje...pozz
JA SAM SAMO OBICAN BOZIJI BATLER, NISAM JA LOS, LOS MI JE KARAKTER...

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

hmmmm cena odredjena za ovaj model je oko 550e ali bez poreza, i carinskih troskova, i ugovornih obaveza, e kad sve to lepo dodas i oduzmes dobijes da cena nece biti manja od 800e :wink:

AleksandarNS
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 01:44

Post od AleksandarNS »

Ima od skoro na netu da se naruci od 800 do 1000 evra u pre-order varijanti...znaci uskoro stize...mislim da ce ljudi poceti da prodaju stvari po kuci samo da ga imaju...
:lol:

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

AleksandarNS, ako si u pravu za to što kažeš, onda jadni ti ljudi kojima je telefon sve u životu. Znaš kakav kućni stereo sistem ima da se nadje za recimo 400evra? Ili jako kvalitetna TFT 19ica za 300?
Sve preko 300evra za telefon je bacanje para, barem za obične smrtnike, a 800 je no comment. A za neobične smrtnike nije ni važno koliko nešto košta.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

AleksandarNS
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 01:44

Post od AleksandarNS »

Vec sam rekao u temi za e90 ja idem u vojsku od 1.marta a vi da mi nabavite jedan da me ceka kad se vratim :lol:, sve je to dzabe kad ja volem motorolu... :D kako ono ide, 300 dinara mi je plata u vojsci...pa za par godina skupicu ja za telefon he he...

loshmy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Čet, 23. Nov 2006. 21:43
Lokacija: novi sad

Post od loshmy »

upravu si gargamel da mozes da kupis TFT za 300 e ali kakav?sigurno ne bolji od onog koji kosta 400 do 500 evra tako i telefon mozes kupiti za 300 evra ali je sigurno losiji od onog od 500 e.sad koliko cemo dati za telefon to zavisi od nasih mogucnosti
nokia n73+kingston miniSD 1GB+sony PSP+sony playstation 3 60 GB

Rasa22
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 15:10

Post od Rasa22 »

Da,upravo to,loshmy!!Ako imas para uzmi,ja jedva cekam N95 jer ga uzimam sigurno!!!Samo da se pojavi za par nedeljaaaaa!!!!Jedva cekam....

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

JOOOOOOOOOOOOJ aman ljudi odakle vam ideja da ce biti preko 1000 evra qq slogirao sam se kad sam poceo da citam ovo,sada moze da se nabavi u fullu legalan za 700 evra!!!!! :D
<<<Black N96>>>

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Pa dobro to su bile samo procene (od pre par meseci) na osnovu toga kako mi umemo nenormalno to da nazidamo, ali eto, nekima će ovo biti idelana prilika već sad, baš zato što nije toliko skup :P :P

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Pa da jeste...raspitao sam se malo i vidim da ga jos nema kod nas u prodavnicama,jel znas mozda kad mogu da ocekujem da cu ga videti negde osim nabavke 'ispod ruke'?
<<<Black N96>>>

Vampir
Banned
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 05. Dec 2006. 22:41

Post od Vampir »

Ma u ovoj drzavi sve kasni,najavili su ga za kraj marta ,al evo stigo je i kraj marta pa ga jos nema,kad dodje kod nas bice preko 1000eu,necu ga uzimati dok ne padne na 600-700eu (zajebao sam se sa n70 i n80),uzecu ga tek kad se malo stabilizuje cena i kod nasih lopova.Skuplji smo od evrope za 50%.Mamu im j...m lopovsku! :wink:

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ko je bre skup? Pa gde ti kupuješ telefone? Na dnu ili u prvoj polovini liste? Ove cene sa dna liste su jako slične, a obično malo više od evropskog proseka, a ove sa vrha su cene za one skidane sa neke od mreža. I u čemu je tu problem :?

Biće N95 ovih dana za oko 800-900evra (rekla mi ptičica :wink: )

:)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ja i dalje ne kontam zasto bi neko toliko cesto menjao telefone i sta time toliko mnogo i nezamenljivo dobija?! :uhuh: Kameru koja u principu samo za zezanje i koristi a ako zelis iole ozbiljniju fotku uzeces fotoaparat i slikati kao sav normalan svet, zar ne? Kazace neko vise memorije, a sada ti je malo recimo 1 ili 2gb? Video? Imas camcoder za 250 evrica kakav hoces a o razlikama tj. kvalitetu snimaka da ne pricamo. Noviji Symbian? A sta ti to sa "starim" na N80 nisi mogao ili imao mogucnosti a sto ces moci sa ovim na N95? Ili ga menjas samo da bi se reklo da imas medju prvima taj i taj telefon? Kako nikako da neki ljudi skontaju da to cesto menjanje telefona nije nista drugo do bacanja para, uzaludno, a mizerne su razlike u mogucnostima. Ajde da razumem da neko ko ima telefon od pre par godina pa ga menja, sto mi je i normalno pa i da primeti neku razliku, dobije mnogo vise, ali brate mili iskesirace se sada i u neko dogledno vreme nece sigurno opet. Kontam ja to mamini i tatini sinovi ali ne kontam zasto nebi uzeo nesto drugo, mozda potrebnije sto ti treba? Ili je odgovor na to pitanje to sto to nesto neki drugi ljudi nece moci da vide na ulici i da zavide ili da se ismejavaju bacenom novcu? Pa za te pare bih pre kupio polovnog yugica i uleteo u njim u Dunav pa bi se o meni pricalo godinama a i bio bih prvi koji je to uradio, originalno zar ne? Aj neka mi neko odgovori, cemu to silno i na svakih par meseci menjanje telefona? Koje ste vi ljudi uopste godiste? Eto i gargamel4 vidim da se slaze sa mnom, ni njemu cini mi se nije jasno sve ovo sto ni meni nije. U svakom slucaju delimo misljenje. Sve u svemu, ja bih malo razmislio o svemu tome, uzeo te pare i zapucao negde preko grane na malo duze letovanje a ostavio N80 ili koji telefon vec imate vi sto sto hocete da uzmete N95.

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Azimuth,moram da priznam da se slazem sa tim, moje godiste konkretno hehehehe pa imam manje od 20,al sam zaludjen za telefonima skroz.Jeste bacanje para u pravu si al ja jedino redovno telefone obnavljam i nista drugo,slabo sta drugo i pratim od tehnike al telefone...ma uzas :D
Vampiru ja mogu a ga nabavim za 700 evra ako hoces vici 8) Legalan naravno u fullu :D
<<<Black N96>>>

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

vertu, pa sto npr. kola ne kupis? Zar ti se ne cini kao "bolja" investicija kad vec imas fin telefon? Ti bese imas N80? Ne kontam sto bi bio nezadovoljan za njim kad je on i dalje san mnogih koji ovo citaju..Al dobro, tvoje su pare pa s njima radi sta god zelis, meni ni iz dzepa ni u dzep. Samo sam mislio da "pomognem" u nekim stvarima, mozda sferama interesovanja ali.. Raumem ja tebe kad kazes da nemas ni 20 god. itd., svi smo bili takvi, menjali telefone, negde sam i napisao koliko sam ih promenio za ovih 10tak godina koliko mobilni i koristim, ali vremenom valjda skontas da je to cisto i nista osim bacanja para a koristi ili zadovoljstva ili nema ili uzasno kratko traju tj. traju toliko dok se ne pojavi neki noviji tj. "bolji" telefon. Da je meni ovo neko rekao pre par godina imao bih sada u shteku par stotina, mozda i hiljada ali...Jbg..A sto se tice gedget-a, pa mislim da bi mnogi pre zavideli kad bi kupio npr. navigaciju za eto kola ( JVC je moj favorit ) koju mozes da koristis i kao prenosni HDD od npr. 4gb na kome mozes i slike da pregledas, filmove itd. i to sve na dijagonali od 7" sto nije uopste malo

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Azimuth,stize mi skuter za par dana:) da da da ja imam N80 al je poceo sad nesto da me zeza juce sam ubacio novi softver i sad kad otvaram galeriju zabaguje se redovno restartovao sam ga vec par puta i na kraju stavio na punjenje,pa cemo da vidimo sta ce biti onda....da znam da je cesto menjanje telefona cisto bacanje para...al sad treba to meni utuviti u glavu :oops: :oops: :oops:
<<<Black N96>>>

Vampir
Banned
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 05. Dec 2006. 22:41

Post od Vampir »

Pa ako gledas na sta sve ljudi bacaju pare, onda bi bilo najbolje da ne izlazis iz kuce,cim izadjes videces nesto sto ces na kraju i uzeti,i sta onda?Kola imam,pa onda mogu da kupim mob :wink: .Meni je menjanje fonova slabost,sta cu?Vertu odakle mozes da ga nabavis?Jel bi morao da ga dekodiram ovde?

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Vampir i meni je slabost isto :oops:
Da moze se nabaviti...preko jednog lika bavi se time a za dekodiranje sam ga sad pitao i cekam odgovor 8)

E evo sada sam dobio odgovor :
kaze da ne treba da se dekodiraju tako da ako resisi nema zasta da brines :D

Zaključana tema