Sony Ericsson u 2008. i glasine o novim telefonima.

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Post od Hektor »

Tesko da je naslednik jer c802 je samo dizajnerski koncept(bar ja tako mislim), uostalom Shiho (C905) uopste nema opticki zum, tako da je tesko zamisliti naslednika k770 sa optickim zumom ... Uostalom tu je c902, jako tanak, 5 mp ...
HTC M8Q HTC 10

geza
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 548
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2005. 11:24
:: Moto G5
Kontakt:

Post od geza »

Pretpostavio sam zbog tastature tako nesto, mada u njihove planove niko nije siguran, a najmanje mi :lol:

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Post od Hektor »

Slika
Slika
Slika

Slika sama govori ...

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Mnogo dobro izgleda u crnoj boji!
Jedan lepsih SE telefona i uopsteno telefona na trzistu! (po nekom mom ukusu a + ne volim slajdere)

Za kada je potvrdjena Xperia da ce se pojaviti na trzistu?

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Sredinom septembra, jedino ako SE nesto ne promeni u medjuvremenu, kao sto imaju obicaj! :roll: :wink:
Btw telefon stvarno mnogo dobro izgleda! :)

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

McLaren F1, da li si ti igde na netu uspeo da nadjes neki preview X1 ili neki kratak video kako zapravo izgleda meni i kakve opcije ima? Ja sam nasao neke tekstove ali svuda je prikazano ono nesto osnovno tj kako izgleda fon, kako izgleda displej i kako se moze podesiti razliciti izgled na tom displeju ali nigde nisam nasao nesto detaljnije!

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

IDzO, pa ukucaj na you tube imas desetine dobrih i kvalitetnih snimaka i menija i funcija telefona,naravno posto je telefon u test fazi i jos treba da se razvija ima samo osnovne funkcije...
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

IDzO, evo pogledaj ovih par linkova! :wink:
Jeste da ni ovde nema nista posebno novo objasnjeno, al mozda ima nekih stvari koje mozda nisi znao!
>>LINK 1<<
>>LINK 2<<
>>LINK 3<<
>>LINK 4<<
Naravno, svi zeljno iscekujemo neki calokupan review! :)

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Najavljen model "za one sa jeftinijim kartama", kako mi se cini. :roll:

http://www.phonearena.com/htmls/Sony-Er ... _2977.html

geza
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 548
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2005. 11:24
:: Moto G5
Kontakt:

Post od geza »


IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

McLaren F1, hvala! ;)
Jedva cekam da se pojavi review ali i da ga vidim uzivo i da ga procackam! Pa ako bude valjao da se nabavlja! :) Ovo je prvi SE koji mi se svideo! :) Voleo bih da cujem misljenja "strucnjaka" o ovom telefonu!

Sinoc sam na sajtu bgr nasao ove slike:
Slika
Slika
Slika
Slika

Otvorite slike zadnje dve (ove na kojima nije ukljuceno osvetljenje na ekranu, i uvelicajte je i videcete kako izgleda MENI!!!! :) ) Naravno ako nekoga interesuje! ;)

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

taje MENI meni odgovara, ono ikone kao na racunaru ili na symbian nokiama ali ovo:

Slika

gadi mi se.. prava sminka za manekene

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ovo je moj novi mob...ali za jedno 2 god a mozda i manje ili pak više :P
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Možda će se posvideti članicama lepšeg pola koje vole symbian :D
A manekenima će biti idealni ljubimac :lol: XDD
Nokia Lumia 630

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

SlikaSlika
Samo da najavim da su P5i (Paris) i G702 (BeiBei) otkazani!
Pretpostavlja se da su oba telefona otkazana usled velikog broja kritika ljudi koji su ih testirali, i drugih ljudi bliskih SE-u...
Poslednji u nizu je i >>OVAJ<< review od strane MR-a, gde je u najmanju ruku receno da je G702 (BeiBei) cist promasaj kompanije!
Prica se ovde ne zavrsava jer se spekulise da bi i P5i i G702 ipak mogli da se nadju na trzistu, ali azijskom! :wink:

Pix
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 08. Maj 2007. 17:51
Kontakt:

Post od Pix »

Valjda je neko konacno obavestio genije iz SEa da 208mhz, ekran i os stari 3 godine nisu nikom intresantni...
Znaci SE se definitivno povlaci sa trzista high end smartphoneova. (X1 ne racunam to je HTC sa losim softverom)
You hear the one about the fella who died? Went to the Pearly Gates and St. Peter let him in. Sees a guy in a suit making a closing argument and says, "Who's that?" St. Peter says, "Oooohhh, that's God. Thinks he's Denny Crane."

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Slika
Naleteo sam na na jednu vrlo zanimljivu vest na SE-NSE, naravno zanimljivu za fanove SE-a! :roll:
Evo prevoda::wink:
Secate se W950? Touch screen smart telefona sa 4GB interne memorije za muziku! A, W960? Touch screen smart telefona sa 8GB memorije za muziku. Pogadjajte kakav ce biti njegov naslednik. Pogodili ste! To ce biti touch screen smart phone sa 16GB interne memorije za muziku, i bice pozicioniran u sam vrh SonyEricsson-ovog portofolija.

Ovo je sve sto znamo u ovom trenutku, tako da nek ovo bude samo glasina dok ne saznamo jos. :)
Medjutim, ono sto je sigurno, jeste to da ce ovaj telefon biti jedan od SonyEricsson-ovih "flagship" telefona - verovatno - ove godine, zajedno sa sledecim business "flagship" telefonom "Hecato" i imaging "flagship" telefonom koji je vec predstavljen, a to je C905. :roll: :wink:
Iskreno, jedva cekam da ih vidim! :) :wink:

Originalni tekst mozete videti >>OVDE<<
:wink:

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Au brate,,, Ni W960 nije prosao kako treba... Zanimljivo... Samo da bude kako valja... Smara kad samo nokia izbacuje nesto sto drma konkurenciju :S
Nokia E71... Elegant, but deadly

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Nadam se da ce imati bolju prodju od W960, da ce biti nabudzeniji i da ce biti pristupacniji sirim ljudskim masama! ;)

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

IDzO, da ce biti "nabudzeniji", bice, to je sigurno, e sad koliko ce biti pristupacan sirim ljudskim masama... :roll:
Mislim da ce imati poprilcno visoku cenu kad se budu pojavili na trzistu, kao i vecina high-end telefona, al kao sto znamo, u roku od nekoliko meseci ce poprilicno opasti! :wink:

Odgovori