K800i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Ivan_KS, oni imaju servisni kabel, a servisni kabel moze da komunicira sa takvim polumrtvim telefonima ;-)
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Dancsi, da si ti meni ziv i zdrav to je izaslo jos pre nekoliko dana :lol:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

MilančeBGD, sad sam video, a jos niko nije postovao :dry: :oops: :oops:
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ma ok ;) Salio sam se ja... Nego sto postavi u ovu temu :dry:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Zato sto je ovo tema za k800... Bilo bi duplo kad bi postovao u jednu od tema sa uputstvima za patchovanje... Stavi ti kod sebe na prvu stranu ako hoces... Meni je tako svejedno ;)
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

azrael
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2008. 14:56

Post od azrael »

Da li neko zna gde da kupim masku za k800, jeftiniju (kineza i sl.). pretrazio sam ceo Beograd i nigde da nadjem, u stvari nemaju nikakve.

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Pozdrav svima. Samo da se prijavim da sam i ja od pre neki dan ponosni vlasnik K800. Jeste da je sam ga uzeo polovnog, ali sam vrlo zadovoljan.
azrael, ovde u NS znam da ima maski... Nisu original, ali su odlicne. Ako budes dolazio, lako ces naci. Nisam siguran, ali mislim da su 1000 din.
Sony Ericsson C510

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

brankons, uzastopno postovanje je zabranjeno ima opcija izmeni :wink:


a program koji ima tabele i koji ti nudi opciju izmenjivanja tih tabela je Microsoft excel mobile edition ovde imas vise o tome viewtopic.php?t=15836 :wink:
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Izvinjavam se zbog uzastopnog postovanja.
Office podrška koju mi preporučuješ za pdf ima isti program koji imam i ja. Znači ne prikazuje tabele. Excel je ok, ALI MOJ RASPORED JE U PDF...
Ne znam samo da li može da se prebaci pdf u.... kako glasi ekstenzija za fajlove koje čita excel... :oops:

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

ljudi, jel postoji neka mogucjnost, kada namestim alarm , da mi ne stoji ikonica na desktopu sa vremenom alarma.. mislim, ja imam alarm za celu nedelju, tj svaki dan, jer se budim u isto vreme.. smor mi je da mi u donjem levom uglu stoji ikonica sa vremenom alarma.. jel mozhe to nekako da se iskljuchi ? :unsure:
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Editovanje layouta... :roll:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

to samo preko elfova ili ?? moram bre da uzmeme te elfove, samo se plashim svih tih patchovanja itd, da ne sjebem neshto :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ne, aj ako budem pronasao vremena do 13h, ja cu ti uraditi i postaviti layout :) Njega samo ubacis u tpa/system/layout, to radis preko xs++/setool/jdflasher.
Ne znam ni koji cid imas :roll:


evo ga layout: http://www.sendspace.com/file/u6xxuj
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Rešio sam problem koji sam napisao par postova gore. 8) Skinuo sam program Omniformat, koji konvertuje pdf u jpeg (može i u neke druge formate). Slika je identična kao original u pdf-u.
Prebacio sam sliku u fon i to je to...
Eto, čisto ako neko ima sličan problem... :wink:

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

brankons, znaci sad mozes da citas .pdf fajlove ? to je super... bas moze da koristi.. hvala , uradicu slicno ja mislim :D

p.s. imam sledeci problem : kad mi devojka salje poruke (sms) sa 063, kasne mi dosta.. i to mi se desilo nekoliko puta , ali mi se nije desavalo dok sam imao n72...pritom sam ja mts (065) mreza... jel to do telefona mozda, da li neko zna :D ?
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Sashko69
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pet, 24. Feb 2006. 17:14
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Post od Sashko69 »

Ako će to da te uteši - bolje da kasni tebi nego njoj! :D Šalu na stranu, očigledno je problem u Telenoru...
Long Live Ferguson!

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

da da , pitao sam par drugara koji su korisnici Telenor mrezhe, i rekli su im da im se to u poslednje vreme deshava... tako da izgleda da su ovi norvezhani opet sje**li nestho :) nadam se da cje se popraviti, ali miran sam jer sam shvatio da nije do mog sek800i... a tek sam ga kupio, ubio bih se da mu se neshto desi :oops:

jel ste provalili (naravno da jeste, ovo je vishe konstatacija nego pitanje) ona 2 dugmeta gore pored zvuchnika (ali zvuchnika za razgovor)... mnogo su cool.. nisam ni znao da su to dugmici, dok ih sluchajno nisam pritisnuo... :)

josh 1 pitanje... ako stavim u opcijama kod mobile networks/gsm/3gnetworks, samo gsm da trazhi hocje troshiti manje baterije :) ? mozjhda je glupo pitanje mojne da se smejete :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Naravno da hoce trositi manje ;) Sto da se smejemo?? Pa ja koliko se secam pisao sam sta uraditi da baterija izgura vise na k800, a i na ostalim SE modelima.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

gde si to pisao prosvetli me molim te ... to cje mi zatrebati u nekim situacijama :) izvini shto i ja trazhim "Sve na tacnu" :(
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Layne_Staley napisao:brankons, znachi sad mozhesh da chitash .pdf fajlove ? to je super... bash mozhe da koristi.. hvala , uradicju slichno ja mislim :D
Nisi me razumeo. Ne može da čita pdf, nego konvertuješ (prebaciš) PDF u JPEG na kompjuteru uz pomoć programa "Omniformat" i imaš identičan prikaz kao da je PDF. Posle tu sliku prabaciš u tel. i to je to.

P.S. Java program MobilePDF čita samo tekst nekog PDF fajla (bar verzija koju sam ja skinuo)

Odgovori