Nokia 6111 vs Nokia 6230i vs Samsung D500

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
blue
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 10:50

Nokia 6111 vs Nokia 6230i vs Samsung D500

Post od blue »

Now is a question? :o 6230i je nesto sto sam odavno htela da kupim a sad mi nesto deluje kao star telefon i ako su mu opcije i dalje ok, D500 ima manu sto nije Nokia jer sam ja njihov veliki fan a sad su mi sve nesto ruznjikave pa sam u trilemi.....Help pls...

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

6230i definitivno...
odlichna kamera
dopadljiv dizajn
nokia kvalitet
mogucjnost memoriskih kartica...

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

slazem se sa Mirkom, mislim da nokia ima malo prednost nad d500 zbog memorijskih kartica i predlazem ti da uzmes nju 8) :wink: :D

blue
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 10:50

Post od blue »

Ali se prica da 6230i ne moze da se nadje nov jer je star i onda krpe neke polovne telefone :x :cry: ????

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

blue, nisam cuo za tu pricu, ali ti za 6230i mogu reci da je odlican telefon, sve sto pise da moze da uradi on to stvarno i uradi! Koristim ga vec oko 7 meseci i zadovoljan sam, ako ti treba nesto detaljnije ili te nesto konkretno zanima ti pitaj...
Sto se tice D500 imao sam ga par dana (uzeo od druga) i nije me odusevio, jednostavno mi je brzo dosadio da tako kazem!

PozZ

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

blue, ja sam tu pricu cuo za 6230 ...... a za 6230i ne znam ...

pozdrav...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Hmm...ja ti ne bih preporucila ni jedan od ovih koje si navela...Pametnije bi ti bilo da sakupis jos koji evro pa da kupis, recimo, D600... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

baguda
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 01. Avg 2006. 13:23

Post od baguda »

Prvo i prvo pozdrav svim clanovima ovog foruma, posto sam ja ovde nov :oops:

Posto i mene interesuje nokija 6230i pa da nebi otvarao novu temu mislio sam da ovde pitam za vase misljenje za tel. Samo sto se ja dvoumim izmedju nokije 6230i i SoniEriksona SeK750i.Citao sam neke
postove ali posto ja ne kupujem cesto telefon ocu malo bolje da se raspitam.

Konkretno bi voleo da imam dobru kameru i ''siguran'',''stabilan'' telefon.I dali je tacno to za SoniErikson za dzojstik da se kvari.
I koji bi mi jos tel mogli preporuciti da pogledam pre kupovine do nekih 200-220 eura.
HVALA! :D

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

baguda, u tvom slucaju svakako pre izaberi K750...noviji telefon, bolja kamera, autofokus,mislim da je u svemu bolji...:wink: ...a to za dzojstik izgleda da je individualno...meni se na primer ni na jednom SE modelu nije pokvario...(a imala sam ih nekoliko)...dok se neki ipak zale... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

baguda
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 01. Avg 2006. 13:23

Post od baguda »

Pa da tako sm i ja zakljucio, nekom se kvari nekom ne, znaci ako uzmem tajtel ako budem imao srece proci cu kao ti sa tvojim modelima. :chytry:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

novo lice :) baguda, dobrodosao 8) ...... ne bih se dvoumio vec bih uzeo k750, a dzojstik i ako vrisne moze lako da se zameni :)

pozdrav...

baguda
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 01. Avg 2006. 13:23

Post od baguda »

Hvala na dobrodoslici I bolje vas nasao.

Izgleda da cu onda ipak kupiti k750i.

Pozdravljam vas pa se cujemo kad dodjem sa mora da vam kazem sta sam kupio :roll: :wink:

blue
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 10:50

Post od blue »

Hvala svima, more me malo dekintiralo tako da ce telefon da saceka jos mesec dva.... bez obzira sto nove Nokiee nisu lepe one si i dalje glaven.... Kad kupim telefon istestiracu ga pa cu vam javiti pozz 8)

Odgovori