Servisiranje Tattoo-a preko VIP-a

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
lacko1984
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Čet, 18. Feb 2010. 07:21

Post od lacko1984 »

juce je bio 45 dan kako mi je tel. na sevisu i gle cuda negde oko podneva me zovu i obavestavaju da odem do poslovnice gde sam predao telefon i da podignem novi, svega toga ne bi bilo da nije izvrsen ogroman pritisak jer su se oni pravili ludi da kvar nije prustan.

a najaci utisak su mi ostavili kada su mi rekli da ce mi novi tel upakovati u staru maskicu, mislim stvarno nisko sa njihove strane, bitno samo da je uredjaj nov!

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

tattoo mi je treci put na servisu zbog gubljenja signala,danas je 30 dan kako sam ga odneo.Rekli su mi da ako ga ni sad ne poprave da moraju da mi daju novi-VIDECEMO!

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

danas je 47 dan kako mi je tatoo po treci put na servisu i niko ne javlja nista.U ponedeljak idem u inspekciju pa u vip!Ovo je sramota sto rade

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

sasabor, nemoj da zuris sa inspekcijom odes lepo nasmejan u vip i kazes im "Dobar dan ja sam doso po novi telefon"...Nikako nemoj da popustis i prodjes sa tim da ti daju onaj stari koji su navodno popravili.I obavezno prihvati kolace,kafu,sok jer nema razloga da se ne posluzis kad te vec nude :D
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

sasabor, kontaktiraj i Centar za zastitu potrosaca i objasni im kakav problem imas. ;)
Broj telefona je u >>OVOJ TEMI<<

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

danas sam ih zvao i kazu kao odakle meni to da ja imam pravo na novi telefon!Videcu sta ce mi sutra reci,stari mi ne pada na pamet da uzimam!Poslusacu tvoj savet dimi89 :wink:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

sasabor, kazi im lepo da si svaki dan od 1 do 5 razreda osnovne skole po 1-2 sata vezbao da citas cirilicu i latinicu i da si pre nego sto si doso kod njih bio kod ovij cika u trzisnoj i oni ti rekli ako ne budu dobri i prave se ludi da ih pozoves slobodno.Tim recima bi im se obratio.Ako kazu da nigde u ugovoru ne stoji da ce da ti daju novi telefon onda im ti lepo kazi da u u ugovoru i zakonu o servisu stoji 40 dana(mada pogledaj tacno koliko je sad cinimi se da nista nisu menjali ali pogledaj ipak) pa je lepo priupitaj da li zeli da njena kompanija proba novi servis koji je drzava osnovala a to je servis za zastitu kupaca tj. potrosaca ? U tom trenutnku ce najverovatnije poceti da ti objasnjava kako kisa zaobilazi oko kragujevca a ti onda joj se lepo obrati na engleskom i ponovi sve sto si reko.Ona/on ce naravno pokusati da te prekine ali ne daj se zbuniti samo nastavi na engleksom i na kraju dodaj da posto ne razume srpski morao si da joj se obratis na nekom drugom jeziku. Najlepse je kad te neko pravi na ovu a u stvari ti njega osisas :D
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

sasabor, zovi ponovo centar za zastitu, mozda se nekom zurilo da ode sa posla.... i da li si u VIPu dobio neki mobilni kao zamenu za tattoo ???

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

Nisam dobio nikakav mobilni kao zamenu,zvao sam call centar i rekli su mi da mi je telefon poslat na prodajno mesto i da ce me zvati.Medjutim ja necu taj telefon da uzmem jel je isteklo tih 45 dana a i treci put je ne servisu bio,tako da cisto sumnjam da su ga popravili.Sutra idem i trazim NOV!

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

to si trebao posle prvog servisiranja, takodje si trebao da kazes da nemas drugi telefon i da ne mozes da koristis paket bez telefona

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

Bio sam u vipu nisu hteli da mi daju nov telefon,prodavali mi lazne fore misle da ce da me zeznu tako lako!Potegao sam veze u trzisnoj i finansijskoj inspekciji tako da taj telefon moram da dobijem

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

sasabor, nije mi jasno zasto si potezao veze (i zasto svi prvo to urade) kad si mogo lepo da im objasnis da telefon koji je bio 3 puta na popravci ne moze da bude ispravan i da ocigledno ima fabricku gresku i da ti za takav telefon nisi potpisao ugovor. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

Bio sam u vipu kod sefa,nude mi stari telefon i tvrde da servis ima prvo 45 radna dana da popravi telefon sto nije tacno.E zbog takovog njihovog prostog ponasanja ima na nos da im izadje taj telefon!Obratio sam se i centru za zastitu potrosaca

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

Sto dalje od vip-a!To su takvi lopovi i lazovi da sam se ja tek sad uverio.Raskinucu ugovor sa njima ne treba mi njihov telefon koji je navodno popravljen

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Što se tiče servisa nigde u Srbiji nije ništa bolja stvar (ne misliš valjda da vip popravlja HTC ili bilo koje druge telefone). Moje napajenje od 100 eura je bilo na servisu 45 dana i vratili su ga kao popravljenog a nisu ga ni otvorili, jednostavno njih baš briga.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

Moj telefon je treci put bio na sevisu i zvali me 48. dan da ga preuzmem,sto ja nisam hteo i necu.Siguran sam da taj telefon nije popravljen a i nisu ispostovali rok od 45 dana koliko imaju za popravku tako da cu sa trzisnom inspekcijom to da resim!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

sasabor, ocigledno da nema drugog izlaza,pa u svakom slucaju srecno ti bilo !
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

Nema drugog izlaza jel se iz vip-a prave ludi da nije proslo 45 dana,videcu sutra sta ce biti ili raskidam ugovor

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Nedao bog nikome da prodje ovo sto si ti morao proci kroz toliko hvaljeni vip. ali to je otprilike svuda isto o korisnicima se dize galama dok te ne privuku a posle samo bog moze da ti da srecu.Mi kupujemo telefone preko operatera jer nude neku sigurnost u legalne modele i valjanu garanciju za iste ali kad covek ovo procita i nedaj boze dozivi neznam vise sta da pricam gde je sta sigurnije ???

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

bas me zanima sta se desilo dalje... prosto strasno.... nadam se da si uspeo nesto da uradis. :dry: :dry: :disgust:

Odgovori