Nagradjivanje korisnika za vernost?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Lobachewsky »

Da li ste i vi dobili ovo u koverti zajedno sa racunom?

Slika

Slika

Drago mi je da je ova praksa (konacno posle svih ovih godina) krenula i kod nas. Ono, sto se kaze, da konacno priznaju sebi i tebi da si njihov dugogodisnji korisnik i da znaju da cene to sto si im ukazao poverenje (citaj, da znaju da cene to sto svaki mesec bas njima ostavljas solidnu sumu novca). A ne da moras na fore i fazone (pa ko koga zaj.b') da cigancis za neki kilavi popust. I jos da budes presrecan sto si nesto iscigancio.

E sad, da mu ne gledamo u zube... ali ovde moze da se izabere samo ili ili ili, a uz promociju ne moze da se uzme i telefon, tako da, kad podvucemo crtu, ovo i nije bas neka "ponuda zlata vredna", ali dobro. Ko voli nek izvoli.
Meni je iskreno vise dosadilo da svake godine dobre promocije gledam samo na tv-u. :dry: Mislim na vipove pre svega, ali i telekom sa svojih 50% popusta isto kida (pazi ti, mts daje 50% popusta, a telenor mi maze oci sa 20% kao vernost ovo ono, poverenje. More Mrs! Narode, dosta je bilo! :) ).

Eto, ja krenuo u pozitivnom vajbu, zavrsio u negativnom. :D
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Deksi »

Pa moze 20% popusta ali uz telefon, sve ostalo ko je bio uporan je vec i dobijao 25 ili 50% popusta. Meni ovo nista neznaci ako je popust bez telefona.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Одг: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Baraba »

U vip ima popust i telefon.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Lobachewsky »

Deksi, gde moze 20% popusta i telefon? U telenoru? :?
Baraba, jbg, dok mi ne istekne ugovor, mogu samo na reklami da je gledam... :roll:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Deksi »

Lobachewsky, pa ako hoce da nesto postignu to im je resenje, ovako slaba vajda.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Layne_Staley »

A jel moze neko da mi kaZe sta pise na slikama, ne vidi se na telefonu... Hvala :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Одг: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Baraba »

Da li to je to mali ekran na iP? Ili mali ekran i ne otvara slike preko talk :D :D

Nude ugovor 2god za stare korisnike. Opcije:
20% popust na pretplatu
1GB
1000sms
Jedna od opcija, ne sve tri. Smesno, preskupi su i sa 20%.

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od knjaz »

vipova akcija za stare korisnike

Vodeci racuna o potrebama vernih korisnika, pripremili smo nekoliko specijalnih pogodnosti dostupnih samo onima koji zele da obnove ugovor uz novi telefon i nastave da koriste nase usluge:

popust na odredjene modele telefona
popust na iznos mesecne pretplate
dodatne sadrzaje u okviru paketa
odabir do 3 omiljena broja iz Vip mreze za razgovore do 1000min mesecno (trose se paralelno sa paketom, proverena info)

Sve ove specijalne pogodnosti na raspolaganju su korisnicima u zavisnosti od njihove potrosnje i navika u komunikaciji. Ukoliko ipak niste zainteresovani za novi telefon, mozete da se odlucite za opciju omiljenih brojeva koju mozete da kombinujete sa popustom od 25% na iznos mesecne pretplate tokom trajanja ugovorne obaveze, ili sa duplo vise sadrzaja koji ce Vam biti na raspolaganju u okviru odabrane tarife. Zato Vas pozivamo da posetite najblizi Vip centar ili pozovete Korisnicki servis, kako bi Vam kolege predstavile raspolozive opcije i pomogle u odabiru one koja najvise odgovara Vasim potrebama.

Hvala Vam na poverenju koje nam ukazujete

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od fannY »

Los potez,ali ce dobro doci nekom ko ne zeli da predje u Vip ili Mts. :)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Layne_Staley »

Knjaz, ne bi presao u vip da mi uz to nude i jednu plavusu od 19 ... Gade mi se..

@baraba tapatalk je kriv, dont blame my phone!!! :)))

Smesna je promocija ova telenorova....
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od fannY »

Layne_Staley, imas tamo da ti otvori u safariju kako bi video sliku . :wink:

nikola994
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 07. Nov 2013. 15:58
:: alcatel ot 990

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od nikola994 »

Jel si siguran da ne moze da se uzme telefon? Mislim da si ti to pogresio, nema smisla...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Lobachewsky »

nikola994, mene pitas?
Da, siguran sam, licno proverio. Mrka kapa. Jednom dosadan operater.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od misapop »

I meni je stiglo isto pisamce.Ne vidim poentu ovakvih ponuda.Ali mo bode oci sto se mora izjasniti do kraja novembra.Kao da ce u decembru stici neka bolja regularna ponuda.

Mr. Jingles
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 17. Nov 2013. 18:07
:: Lumia 730

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Mr. Jingles »

Pozdrav ljudi, iako sam se sad registrovao, redovno čitam o zgodama i nezgodama sa operaterima.

Nego, isto pismo sam dobio i ja i razmišljao da uzmem 20% i telefon, međutim onda sam video ponude drugih operatera, poslao mail Telenoru gde su fino odgovorili da mi ne mogu izaći u susret. Da ne bude zabune, cela porodica mi je od početka u Mobtelu/Telenoru, 3 broja na postpaid-u, jedan prepaid, trenutno sam na prenesi 1000 paketu + klik pretplata na internet, što mu dođe da su mi računi obavezno preko 3000 din mesečno. Otprilike je prepiska ovako izgledala:

"Između ostalog, pišem Vam jer sam dobio ponudu za produžetak ugovora. Moram priznati da sam sada u takvoj situaciji da moram razmisliti, jer MTS i VIP imaju neke ponude koje bi meni mnogo više odgovarala (npr. Mix Net L/XL; Smart 1200/2500) uz ponudu telefona na 12 rata ili popustom "kroz eko-motivacije". Moram biti iskren i priznati da bih zaista želo da ostanem u Telenor porodici, ali bih voleo ako možete da mi pomognete. Ono što je meni potrebno jeste paket koji bi bio nešto između "Prenesi 500" i "Prenesi 1100" uz koji bih uzeo i telefon Nokia Lumia 620. Kao što možete videti, potreban mi je neki paket koji će mi pružiti odgovarajući broj minuta u svim mrežama uz telefon solidnih karakteristika kako bi izdržao do sledeće mogućnosti da se uzme drugi telefon preko Vas."


Odgovor:

"Svim nasim lojalnim korisnicima se trudimo da ponudimo odredjene pogodnosti za nastavak saradnje. Zao nam je ukoliko Vam nasa ponuda paketa ne odgovora. U nasoj ponudi paketa imate mogucnosti velikog izbora paketa u zavisnosti od potreba koje imate. Nase pakete Prenesi i Play+ mozete pogledati na nasem sajtu http://www.telenor.rs/sr/Privatni-koris ... /Aktuelno/. Vasa sugestija svakako nece biti zanemarena. Kao nas lojalni korisnik imate mogucnosti placanja uredjaja na 6 rata bez provere kreditnog biroa , kroz mesecne racune.

Ono sto mozemo da Vam potvrdimo je da se trudimo da kvalitet nase mreze , ponude i podrske bude na najvisem nivou. Tokom novogodisnjih praznika cemo kao i svake godine ponuditi odredjene akcije za sve nase lojalne i nove korisnike.

U nadi da cete razmisliti o nasoj ponudi paketa i uredjaja i da cemo nastaviti dugogodisnju uspesnu saradnju , srdacno Vas pozdravljamo. "


Nakon svega sam, opet, dobro razmislio - ok, telefon ću uzeti preko on-line prodavnice (gledam Lumia 820, u Telenoru ga nemaju, iako im stoji na sajtu, ako ne, onda 620), ali šta biste mi preporučili da uradim - ostanem ili pređem u Mts uz ugovor na godinu dana?! VIP ne dolazi u obzir... :wacko:

Horejšio
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2011. 18:02

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Horejšio »

@ Mr. Jingles
Jednostavno podnesi zahtev za prenos broja i videces kako ce ti odobriti popust i to od 50% uz ugovor na 2 godine. Tako to kod njih funkcionise...

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od mb011 »

na nekoliko mesta vec se pominje ta neka "famozna" novogodisnja akcija - i to uvek od strane Telenora direktno... a ono, bice verovatno neke divne rukavice :shock:

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Deksi »

Mr. Jingles, posalji im naredni meil i pripreti bekstvo u mts sa razlogom popusta od 50% koji oni nude i postavi im i linkove mts-a. Ako ti ne odgovore ili ti odgovore negativno imas online zahtev za prelazak u mts. KLIK popuni i cekaj poziv.
Ja sam tako dobio prosle godine 50% a telefon ove jeseni kupio u online prodavnici.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Martin Mystere »

Horejšio napisao:@ Mr. Jingles
Jednostavno podnesi zahtev za prenos broja i videces kako ce ti odobriti popust i to od 50% uz ugovor na 2 godine. Tako to kod njih funkcionise...
Kome se predaje zahtev - direktno Telenoru ili se ide kod zeljenog provajdera pa oni podnose zahtev u moje ime?

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Nagradjivanje korisnika za vernost?

Post od Layne_Staley »

@mr jingles: dzaba ti je to koliko je vas u porodici koliko dugo u telenoru/mobtelu... Moja keva ima 2 broj ikad napravljen u mobtelu, znaci od pocetka je, i zajedno samom i caletom ukupko pravimo promet od mininum 70k dinara mesecno ( ja imam prenesi i surfuj najveci paket, keva i cale prenesi premium najveci, ili kako se vec zove, sestra prenesi 1000 i jos barem 8 brojeva postpaid u firmi) i znas koliko smo se svadjali sa njima pa su caletu na kraju balade dali popust...
Olos su, ali jbg... Ja ne mogu da predjem u mts prvo zbog ugovorne obaveze(kupio sam kevi telefon na moj broj),drugo, svi su mi u telenoru, i drugari itd.... O Vipu ni ne razmisljam...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Odgovori