da li verovati glasnju na sajtovima?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Slay
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 16:59

da li verovati glasnju na sajtovima?

Post od Slay »

Trazeci najbolji tel za sebe pogledao sam na domacim i stranim sajtovima koji telefoni trenutno vode i imaju titulu - najbolje ocenjeni telefon. Kad ono sve nesto bez veze a cesto se desava da se ocenjuju i sprave kojih nema ili iz nekog razlog nikada nisu ni izasle na trziste. Zasto se to desava i da li je to glasanje validan dokaz kvaliteta telefona?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa i nisu neki...imash raznih sajtova....i svaki ocenjuje drugacije....
Ja bash i neverujem mnogo...i mozesh da nadjesh svashta.... :|
Lichno mislim da ta glasanja treba gledati okvirno....

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Ma pusti ti glasanja pogledash tel kod kojeg ti se svidja dizajn,opcije.......i znas da je za tebe! Ja imam E710 koji nije ni na jednoj listi najboljih telefona a meni je opet najbolji!!! :wink:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Pa dobro, E710 i ne treba da bude na listi najbolji :wink: .
To je vec zastareo telefon, koji je uzasno skup za ono malo sta nudi... Kao i ostali Samsunzi (izuzev d500).

Ja se licno dosta razumem u telefone, pa i ne gledam glasanja, ali i ne verujem, jer tu dodju ljuti koji na osnovu izgleda zakljucuju da telefon dobar, a pritom npr ne znaju ni sta je GPRS ili MMS ili tako nesto...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ja kad kod da sam qpovao neki telefon nikad nisam gledao nikakva glasanja niti sam puno trazio savete, vec sam iskljuchivo verovao svojim instinktima... 8)
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Slay
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 16:59

Post od Slay »

e pa onda apelujem da se glasanja kao takva potpuno ukinu, sem ako se javi neko ko ima najbolje ocenjeni tel na ovom sajtu-izvesni Sagem drnd-zvrc-sta ti ja znam....

Odgovori